Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:26:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Pow Token Dağıtımları Başladı!  (Read 353 times)
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 16, 2018, 06:08:37 PM
Merited by Blacknavy (1)

Powtoken geçen yıl havadan token dağıtımları yapmıştı, bu hafta kazanılan tokenleri cüzdanınıza çekilmesine izin vermeye başladı. Her gün yalnızca bir milyon token çekmenize izin veriyor. Powtoken nedir, ne değildir tartışmalarına girmeden haberdar edeyim istedim. Token şu anda değersizden de öte bir durumda, ilerde de değerlenme ihtimali çok düşük. Fakat cüzdanınıza çekerken herhangi bir transfer ücreti cebinizden çıkmıyor. Transfer ücretini Powtoken bakiyenizden düşüyor.

Nasıl alacağınıza gelirsek, ilk önce Metamask cüzdan indirip yeni bir hesap açın, daha sonra cüzdan hesabınıza giriş yapın, bu aşamadan sonra https://powtoken.com/dashboard sitesine girip "withraw" a tıklıyoruz, son aşamada da gönderilecek miktarı noktasız olarak, örneğin bir milyon token göndereceksek "1000000" şeklinde yazıp, onaylıyoruz.
1715343967
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715343967
Reply with quote  #2

1715343967
Report to moderator
1715343967
Hero Member
*

Ignore
1715343967
Reply with quote  #2

1715343967
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715343967
Hero Member
*

Ignore
1715343967
Reply with quote  #2

1715343967
Report to moderator
1715343967
Hero Member
*

Ignore
1715343967
Reply with quote  #2

1715343967
Report to moderator
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 16, 2018, 10:40:42 PM

Bilgilendirme icin tesekkurler hocam. Zamanında 676k civarı pow kasmısız ama nasıl yaptığım hakkında en ufak bir fikrim bile yok. Kendi sitesine göre bu rakam suan 2 dolar civarı ediyormus ama belki günün birinde değerlenir umuduyla sayende cüzdana çekim emri verdik..
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
December 17, 2018, 07:30:16 AM

Biz çekene kadar twitter hesabımız uçtu...  Grin

Böyle şeylerde sosyal hesaplarla bağlantı yapmanın çok sağlıklı olmadığını öğrenmiş olduk.
pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195

View Profile
December 17, 2018, 08:03:29 AM

Coinbase ile bağlanmaya çalışıyorum, hesaba direkt bağlanıyor. Twitter askıya alındı. Redditle deniyorum. Başka bir uyarı veriyor. Geriye facebook kaldı.
pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195

View Profile
December 17, 2018, 08:04:45 AM

Bu arada bilgilendirme için tşkler. Bazı arkadaşlar token değersiz olduğu için küçümseyebilir ancak gelecekte piyasa düzeldiğinde (Mart Nisan gibi) belki bir işimize yarar.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
December 17, 2018, 08:22:41 AM

Merhaba arkadaşlar,

Powtokeni erc20 cüzdanlarımıza mı çekeceğiz ? Yani ben mew cüzdan adresimi yazdım ama adres hatası gibi bir uyarı verdi.Tam olarak nasıl yapacağımızı biri adım adım açıklayabilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
December 17, 2018, 11:43:16 AM

sanırım pow tokenlerin kendi cüzdanları var,  ethereum cüzdanına çekilemiyor zira adres hatası verdi. zaten şu durumda 1 dolar bile etmiyor çoğu kullanıcıya verilen meblağ. bir borsaya vs girerse, oraya aktarılabilir ancak şu anki  meblağ zahmete girecek gibi gözükmemekte. pow token airdrop u çıkalı bir yılı geçti nerdeyse.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 17, 2018, 12:53:14 PM

Powtoken geçen yıl havadan token dağıtımları yapmıştı, bu hafta kazanılan tokenleri cüzdanınıza çekilmesine izin vermeye başladı. Her gün yalnızca bir milyon token çekmenize izin veriyor. Powtoken nedir, ne değildir tartışmalarına girmeden haberdar edeyim istedim. Token şu anda değersizden de öte bir durumda, ilerde de değerlenme ihtimali çok düşük. Fakat cüzdanınıza çekerken herhangi bir transfer ücreti cebinizden çıkmıyor. Transfer ücretini Powtoken bakiyenizden düşüyor.

Nasıl alacağınıza gelirsek, ilk önce Metamask cüzdan indirip yeni bir hesap açın, daha sonra cüzdan hesabınıza giriş yapın, bu aşamadan sonra https://powtoken.com/dashboard sitesine girip "withraw" a tıklıyoruz, son aşamada da gönderilecek miktarı noktasız olarak, örneğin bir milyon token göndereceksek "1000000" şeklinde yazıp, onaylıyoruz.

Teşekkürler hocam bende o vakit katılmıştım ve 1 milyon belki de daha fazla adet vardı. Ama bir türlü çekme imkanımız yoktu. Linki bile vermissiniz. Teşekkürler tekrardan umarım üye adımı vesaire unutmamışimdir.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 17, 2018, 01:06:18 PM

Bende bir aralar bu tokenden kazanmıştım. Sizce iş yapar mı yoksa laf olsun torba dolsun misali mi olur? Çünkü bedavadan ciddi miktar dağıttılar. Umarım hydro gibi iş yapar da şu ortamda para kazanıriz.

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
December 17, 2018, 02:16:02 PM

Bekle bekle canımızı çıkardılar. Günlük 1milyon limiti var. Zaten toplasan 16M adet POW var. Zamanından çok sonra katılabildim ancak alabilmiştim bu kadarını. 16 gün boyunca claim yapmak gerekecek şimdi işin yoksa her seferinde de 5bin-30bin arası POW ücret öde Smiley

enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
December 17, 2018, 03:08:14 PM

Merhaba arkadaşlar,

Powtokeni erc20 cüzdanlarımıza mı çekeceğiz ? Yani ben mew cüzdan adresimi yazdım ama adres hatası gibi bir uyarı verdi.Tam olarak nasıl yapacağımızı biri adım adım açıklayabilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.

İlk mesajda yazdım hocam, dikkatli okursanız sorunsuz halledersiniz. Kullandığınız internet tarayıcısına Metamask cüzdanı indirmeniz ve güvenli olsun diye yeni cüzdan açmanız gerekiyor. Yine yapamazsanız haber verin.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 17, 2018, 05:08:21 PM

Facebookla giriş yaptığımız airdrop değil miydi bu. Geçen sene katılmıştım ama uzun süre bekleyince bilgileri falan unuttum gitti. Bu kadar uzun süre bekledikten sonra pek bir şey edeceğini de sanmıyorum.
hasyurt
Full Member

View Profile
December 17, 2018, 05:20:36 PM
Last edit: December 17, 2018, 07:48:03 PM by hasyurt

facebook ile giriş yaptım. ve bende 4.735.000 adet var şuan için 17 dolar yapıyor.

metameski kurun. kurduktan sonra zaten powtokenin sitesine girin. send bölümü var ona tıklayınca zaten sizin yüklediğiniz metamesk cüzdanı otomatik olarak çekim yapılacak alana geliyor. arkadaşımızın dediği gibi boşluk olmadan rakamı yazın ve çekim tamam.

EDİT: başlığı açan arkadaşımızdan ALLAH razı olsun. yoksa ben dahil çoğu kimse unutmuştu. bana gelirse  1 merit vereceğim. şuan için yok. söz verince dururum kesinlikle daha önce vispilio adlı arkadaşımıza gönderdim. ilk sıraya enfarktus arkadaşımızı aldım. sağolsun
hasyurt
Full Member

View Profile
December 17, 2018, 05:22:01 PM

Facebookla giriş yaptığımız airdrop değil miydi bu. Geçen sene katılmıştım ama uzun süre bekleyince bilgileri falan unuttum gitti. Bu kadar uzun süre bekledikten sonra pek bir şey edeceğini de sanmıyorum.

aynen hocam facbook ile giriş yap belki miktarı çok fazladır. denemekte fayda var. ne olur ne olmaz. o zaman da traş bir şey diyorduk ama şimdi çorba parası en azından beklesin 5 sene belki arsa parası olur  Cheesy
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
December 17, 2018, 06:00:13 PM

ben de twitter hesabım ile giriş yaptım ama 84 bin gibi bir sayı var ve şuan için ederi 37 cent. zaten transferden 6 bin küsur alıyor. en iyisi bu halde dursun. hatırlatan arkadaşa teşekkürü borç bilirim.
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
December 17, 2018, 06:05:49 PM

ben de twitter hesabım ile giriş yaptım ama 84 bin gibi bir sayı var ve şuan için ederi 37 cent. zaten transferden 6 bin küsur alıyor. en iyisi bu halde dursun. hatırlatan arkadaşa teşekkürü borç bilirim.

Transfer ücreti günlük olarak değişiyor, miktar düşük olduğundan bekleyip en düşük transfer ücretini gördüğünüzde çekmeniz daha doğru olur. İlk gün fee 20bin di, dün 3bin'e düştü, bugün beşbin. Birkaç güne yüzlere düşerse şaşırmam.
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
December 17, 2018, 06:10:37 PM

facebook ile giriş yaptım. ve bende 47350000 adet var şuan için 17 dolar yapıyor.

metameski kurun. kurduktan sonra zaten powtokenin sitesine girin. send bölümü var ona tıklayınca zaten sizin yüklediğiniz metamesk cüzdanı otomatik olarak çekim yapılacak alana geliyor. arkadaşımızın dediği gibi boşluk olmadan rakamı yazın ve çekim tamam.

EDİT: başlığı açan arkadaşımızdan ALLAH razı olsun. yoksa ben dahil çoğu kimse unutmuştu. bana gelirse  1 merit vereceğim. şuan için yok. söz verince dururum kesinlikle daha önce vispilio adlı arkadaşımıza gönderdim. ilk sıraya enfarktus arkadaşımızı aldım. sağolsun

Hocam iyi toplamışsınız maşallah! 47 milyon gerçekten iyi bir miktar. Bir bakarsınız ileride Exrp'nin yaptığı gibi fiyatı dellenir, en azından sermaye yapılır. Zamanında Exrp de herkese onar milyon dağıtım yapmıştı. Bu piyasada her şey olabilir.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
December 17, 2018, 07:13:03 PM

Az once ben fee 3120 şeklinde çekim yaptım. iki hesabım vardı ikisindende çektim. Biri hemen geldi, diğeri bekliyor. Ben çok birşey toplayamadım açıkcası. Ama 1 ocak 2018 tarihinden önce açılan facebook hesaplarına halen airdrop veriyor gibi gözüküyor. Ama emin değilim. Bir kontrol edin isterseniz.
hasyurt
Full Member

View Profile
December 17, 2018, 07:49:36 PM

facebook ile giriş yaptım. ve bende 47350000 adet var şuan için 17 dolar yapıyor.

EDİT: başlığı açan arkadaşımızdan ALLAH razı olsun. yoksa ben dahil çoğu kimse unutmuştu. bana gelirse  1 merit vereceğim. şuan için yok. söz verince dururum kesinlikle daha önce vispilio adlı arkadaşımıza gönderdim. ilk sıraya enfarktus arkadaşımızı aldım. sağolsun

Hocam iyi toplamışsınız maşallah! 47 milyon gerçekten iyi bir miktar. Bir bakarsınız ileride Exrp'nin yaptığı gibi fiyatı dellenir, en azından sermaye yapılır. Zamanında Exrp de herkese onar milyon dağıtım yapmıştı. Bu piyasada her şey olabilir.

Hocam kusura bakma bilgisayarda yazdım bir sıfıra fazla basmisim. Siz yazınca düzelttim. Yalan olmasın 4 milyon 700 bin civarı var.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
December 18, 2018, 07:48:50 AM

Merhaba arkadaşlar,

Şimdiden teşekkürler.

İlk mesajda yazdım hocam, dikkatli okursanız sorunsuz halledersiniz. Kullandığınız internet tarayıcısına Metamask cüzdanı indirmeniz ve güvenli olsun diye yeni cüzdan açmanız gerekiyor. Yine yapamazsanız haber verin.

Yaptım hocam teşekkür ederim emeklerine sağlık. Matemask kurulumu olmadan powtokenleri mew cüzdana çekim yapılamıyormuş bunu öğrenmiş oldum Smiley Tekrar teşekkürler.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: