Bitcoin Forum
June 14, 2024, 08:15:03 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bogart: Bitcoin Önümüzdeki Yıl Yükselişe Geçecek  (Read 308 times)
Cagan (OP)
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile
December 18, 2018, 11:58:22 AM

CNBC’deki Fast Money programına göre kripto para piyasasındaki yaşanan düşüş, piyasanın tamamen “çöktüğü” anlamına gelmiyor.

Piyasa Hala Popüler

CNBC’deki Fast Money programının yeni bölümünde kripto paraların geleceğiyle ilgili bazı açıklamalar yapıldı.

Programın bu yeni bölümünde yapılan açıklamalara göre Bitcoin gibi kripto paralar, önümüzdeki yıl insanların ilgisini çekmeye devam edecekler.

Fast Money programına göre önümüzdeki yıllarda genç insanlar nakit para kullanmak yerine kripto para kullanmaya başlayacak, kripto para talep edecekler.

Programın yeni bölümüne göre kripto paralara genç vatandaşların yanı sıra merkez bankaları da ilgi duymaya başlayacak.

Bitcoin bundan tam bir yıl önce 20 bin dolar sınırını görmeyi başardı ve Dünya genelindeki pek çok kişinin ilgi odağı haline geldi. Bitcoin fiyatı aradan geçen zaman içerisinde oldukça ciddi bir düşüş yaşadı ancak bazı uzmanlar Bitcoin’in yeniden dirileceğine inanıyorlar.

Blockchain Capital ortaklarından Spencer Bogart, katıldığı Fast Money programında bu konu hakkında açıklamalarda bulundu. Kendisinin açıklamalarına bakacak olursak Bogart’ın piyasanın yükseleceğine inandığını söyleyebiliriz.

Spencer Bogart bundan önce de kripto paralarla ilgili çeşitli açıklamalarda ve fiyat öngörülerinde bulundu. Kendisi her ne kadar sıkı bir kripto para destekçisi olsa da fiyat tahmini konusunda pek başarılı olduğunu söylemek mümkün değil.

Bogart, bundan bir süre önce Bitcoin’in 2018 yılı içerisinde 50 bin dolar olacağını söylüyordu. Kendisi katıldığı Fast Money programında bu tahmininin yanlış olduğunu itiraf etti.

Bogart, bu tahmininde yanılmış olsa da Bitcoin’in geleceği hakkında tahminlerde bulunmaktan vazgeçmiyor. Bogart’a göre Bitcoin önümüzdeki yıl ciddi bir yükselişe geçecek.

https://koinbulteni.com/bogart-bitcoin-onumuzdeki-yil-yukselise-gececek-33911.html
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 18, 2018, 01:55:11 PM

50K hatta daha yüksek fiyatlar için zaten 2018'de görülecek şeklinde bir yığın haber vardı. bunlar neye göre böyle tahminler yapıyor. şu andaki pump dalgasının bile sönüp gitmesine yönelik aldığım altcoinden erken çıkmayı bile düşünüyorum.

tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
December 18, 2018, 02:02:03 PM

2018 de büyük taklaya geldi piyasa, artık bol fiyatlı haberlere temkinli yaklaşır piyasa en azından 2018 yılını yaşayanlar epey temkinli olacaklardır. Daha doğrusal bir yükseliş bekliyorum.
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
December 18, 2018, 02:57:36 PM

Haberden anladığım, adam btc hakkında bir kere atmış tutmamış, şimdi bir kere daha atıyorum tutacak mı hep beraber görelim gibisinden bir konuşma olmuş.
VaryemezAmca
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
December 18, 2018, 04:25:13 PM

hadi bakalım hayırlısı
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
December 18, 2018, 05:45:11 PM

Bitcoinin 2018 yılındaki 20 bin dolar seviyelerinden 3 bin dolar seviyelerine düşmesi yatırımcıları ciddi zararlara uğrattı ,büyük düşüşün tekrar yükselişe geçmesi 2020 yi beklememiz gerekiyor. 2019 yılında bitcoinde yatay seyir olacak fakat düşüş olmayacağını düşünüyorum.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 18, 2018, 08:59:04 PM

Bu fiyatlardan cesaret edip alım yapanlara al sat fırsatları sunacağı kesin.
Maliyeti yüksek olanların işi zor.

max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 18, 2018, 09:45:36 PM

Bogart, bundan bir süre önce Bitcoin’in 2018 yılı içerisinde 50 bin dolar olacağını söylüyordu. Kendisi katıldığı Fast Money programında bu tahmininin yanlış olduğunu itiraf etti.

Bogart, bu tahmininde yanılmış olsa da Bitcoin’in geleceği hakkında tahminlerde bulunmaktan vazgeçmiyor. Bogart’a göre Bitcoin önümüzdeki yıl ciddi bir yükselişe geçecek.

https://koinbulteni.com/bogart-bitcoin-onumuzdeki-yil-yukselise-gececek-33911.html

Bu kadar yazıyı okuyup sonunda şunları duymak!! Bu paylaşımın amacı nedir yani? Adamların 50.000 dolar olarak tahmin ettiği Bitcoin 3.500 dolar..Hadi adamlar utanmadan yeni tahmin yapmış..Daha önceki tahmini çok büyük derecede yanılmış, yani başarısız olmuş olan bir yerin yeni tahminini paylaşmanın amacı nedir.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
December 18, 2018, 11:49:57 PM

İşte tahminlere kulak asmamanın ne kadar önemli olduğunu anlatan bir haber daha okuduk. Tahmin bu ya, belki tutar belki tutmaz. Ben de tahmin yapayım. "BTC önümüzdeki yıl 5475,25 dolar olacak." Tahminde yenilik getirip virgülden sonraki rakamı da söylüyorum. Yani çok somut olgulara dayanan bir tahminde bulundum herhalde. ----- Neyse geçelim. Tahmin yapmak sanırım bu kadar kolay. Hiç birinde tahmininin gerçekleşeceğine ilişkin somut dayanaklar görmedim. Benim yaptığım gibi klavyeden rastgele rakamlara basıyor olabilirler.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
December 19, 2018, 01:09:48 PM

eosun diğerlerine göre daha yükselişini artırması ilginç oldu. pumplarda hangisi daha atak olacağını kestirmek zor. hani şu andaki fiyatın baya altında maliyet yapmışsanız benim gibi panik yapmanıza da gerek yok. ama şartlar ne zaman olumsuza döndüğünde bunu da inkar etmemeli. bitcoin için umutlar gelecek seneye kaldı.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
December 19, 2018, 07:26:04 PM

Önümüzdeki yıla 11 gün kaldı neyseki,seneye görüşürüz esprilerinden yapmamak olmaz şimdi.

tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
December 19, 2018, 07:57:29 PM

Bu sene sonu da en az 20 bin dolarla kapatacaktı güya. Artık umudum kalmadı bu gaz verenler bile heyecanlandıramıyor beni. Belki 2019 sonuna diye bütün umutlarımı oraya doğru saklıyorum ben gece alıştırayım da kendimi erken gelirse süpriz olur
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
December 20, 2018, 12:17:30 PM

Bana kalırsa önümüzdeki yılı beklemeyecek yükselişe geçmek için zira güçlü bir yükseliş yaşadı 4K bölgesine ETH 'de aynı şekilde 100USD üzerine attı, talep de görmeye devam etmesini orta vade de olumlu değerlendiriliyor piyasadaki analisteler tarafından .

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
December 21, 2018, 01:13:42 PM

Bitcoin yükseleceği umudu ile zaten herkes beklemeye geçmiş durumda ,2019 yılında ancak sene sonuna doğru büyük sıçrama olacağını düşünüyorum.

sectorim
Member
**

Activity: 574

View Profile WWW
December 22, 2018, 10:06:46 AM

bu sene dip yapmış olan bitcoini görmek benim daha önceliğim. varsın çok yavaş yükselsin, hatta bıktırsın sorun değil. yeter ki düşüş trafiğine artık son versin ki biz de önümüzü görelim. önümüzdeki sene umarız ki 2018 gibi geçmez.

nekominer
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 22, 2018, 10:17:09 AM

2019 beklenen global bir ekonomik krizde bitcoin ve kripto paralar nasıl tepki verecek bende çok merak ediyorum.

DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
December 23, 2018, 07:52:48 PM

Şu anki çizdiği grafikten ötürü bu konu hakkında ümitlenmeyi çok isterim ama piyasanın aşırı dengesiz halleri insana o güveni henüz veremiyor.

hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 23, 2018, 08:14:19 PM

Bogart 2018 yılı içerisinde bitcoinin 50 bin dolara ulaşacağını tahmin etmiş ama bu gerçekleşmemiş kendisi sonra yanıldığını söylemiş ben bitcoinin uzun vade rakamsal değerlendirmelerinin gerçekliğine inanmıyorum çünkü bu tahminleri yapanların güçlü bir istatistikleri olmadığını biliyorum.
nekominer
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 23, 2018, 08:16:17 PM

Geçen sene başında birçok analistin 45000-50000 gibi tahminleri vardı. Geçen süre içerisinde tamamı yanıldı. Yanlışını kabul etmesi de güzel bir davranış.

paca08
Member
**

Activity: 406

View Profile
December 23, 2018, 08:29:45 PM

Neyse bu sene de böyle bitti ancak önümüzdeki seneden umutluyum. Rakam vermektense nasıl bir piyasa olacağını tahmin etmek daha rasyonel olur. 2019 da boğa sezonunu yaşayacağımızı düşünüyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: