Bitcoin Forum
May 13, 2024, 01:11:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitfinex kullanan varmı ?  (Read 252 times)
cihan2421 (OP)
Newbie
*

Activity: 174
Merit: 0

View Profile
December 18, 2018, 10:01:06 PM

Arkadaşlar bitfinex borsasını kullanmak istiyorum.Eski hesabım var daha önce ltc almıştım.Fakat herhangi bir bilgi,kimlik,resim yollamadım.Kullanabilmek için ne gibi şartlar koydular ? Kripto para deposit edip,usdt coini çekmek istiyorum açıkcası.

Bitfinexi kullanan veya kullanmayan yardım edecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.
1715605908
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715605908
Reply with quote  #2

1715605908
Report to moderator
1715605908
Hero Member
*

Ignore
1715605908
Reply with quote  #2

1715605908
Report to moderator
1715605908
Hero Member
*

Ignore
1715605908
Reply with quote  #2

1715605908
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715605908
Hero Member
*

Ignore
1715605908
Reply with quote  #2

1715605908
Report to moderator
1715605908
Hero Member
*

Ignore
1715605908
Reply with quote  #2

1715605908
Report to moderator
1715605908
Hero Member
*

Ignore
1715605908
Reply with quote  #2

1715605908
Report to moderator
cihan2421 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 19, 2018, 11:26:40 AM

Koca forumda bitfinex kullanan yokmu ya ?
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
December 19, 2018, 01:52:45 PM

Hocam Bitfinex kullanıyorum ama verify olalı cok oldu ama prosedürü tam hatırlamıyorum. şu anda ne istiyolar ne talep ediyolar bilmiyorum. Ama zamanında pasaport+ bitfinex ve tarih yazan kağıdı tutarak selfie çekip yollamıştım. Standart verify işlemi ama siz daha önce işlem yaptığınıza göre verify olmuşsunuzdur heralde.

Bunun haricinde 1000 USD değerinde coin yoksa cüzdanında, çekemezsin. Yani içeride LTC var ise değeri en az 1000 USD olacak. Yani 31-32 LTC diyebiliriz şuan için. 30 LTC var ise çekemezsin. Önce 1000 USD ye tamamlaman gerekir.
cihan2421 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 19, 2018, 01:59:38 PM

Hocam Bitfinex kullanıyorum ama verify olalı cok oldu ama prosedürü tam hatırlamıyorum. şu anda ne istiyolar ne talep ediyolar bilmiyorum. Ama zamanında pasaport+ bitfinex ve tarih yazan kağıdı tutarak selfie çekip yollamıştım. Standart verify işlemi ama siz daha önce işlem yaptığınıza göre verify olmuşsunuzdur heralde.

Bunun haricinde 1000 USD değerinde coin yoksa cüzdanında, çekemezsin. Yani içeride LTC var ise değeri en az 1000 USD olacak. Yani 31-32 LTC diyebiliriz şuan için. 30 LTC var ise çekemezsin. Önce 1000 USD ye tamamlaman gerekir.
Hocam çok teşekkrler yorumun için.Verify olayını ben yapmamıştım şuan yapmam gerekebilir.Kullanımı nasıl,yani işlem hızları nasıl,coin yatırma ve çekme hızları ?
Verify işlemi uzun sürüyor mu ?
BtcAnkara
Member
**

View Profile
December 19, 2018, 02:13:40 PM

Hocam çok teşekkrler yorumun için.Verify olayını ben yapmamıştım şuan yapmam gerekebilir.Kullanımı nasıl,yani işlem hızları nasıl,coin yatırma ve çekme hızları ?

Geçen sene mayıs ayında olmuştum verify bir hafta sürmüştü ama artık o kadar sürmeyebilir. BTC deposit te 2 onay arıyor, deposit olarak sıkıntı yok ama btc vs withdraw yaptığında işleme alma süreleri uzun. Kimi zaman 1 saati bile bulabiliyor. Borsa derinliği kullanımı vs güzel tabi. Ama fiyatlar %3 civarı yüksek diğer borsalardan bikaç aydır. Arbitraj planlıyorsanız da öyle bir fırsat yok söyleyeyim. Tether alırken de pahalıdan alıyorsun satarken de pahalıdan. Bİ frsat yok yani. Sadece satarsın pahalı fiyattan borsada bekletir %3 lük fark %1-2 ye düşerse o zaman çekersin falan filan olur anca.
BtcAnkara
Member
**

View Profile
December 21, 2018, 11:32:11 AM

Geçen sene mayıs ayında olmuştum verify bir hafta sürmüştü ama artık o kadar sürmeyebilir. BTC deposit te 2 onay arıyor, deposit olarak sıkıntı yok ama btc vs withdraw yaptığında işleme alma süreleri uzun. Kimi zaman 1 saati bile bulabiliyor. Borsa derinliği kullanımı vs güzel tabi. Ama fiyatlar %3 civarı yüksek diğer borsalardan bikaç aydır. Arbitraj planlıyorsanız da öyle bir fırsat yok söyleyeyim. Tether alırken de pahalıdan alıyorsun satarken de pahalıdan. Bİ frsat yok yani. Sadece satarsın pahalı fiyattan borsada bekletir %3 lük fark %1-2 ye düşerse o zaman çekersin falan filan olur anca.

YUkarıdaki cevabımda bir mallık yapmışım...  Minimum 1000 USD olacak demişim ama yanlış hatırlamışım girip baktığımda farkettim. Çekme işlemlerinde minimum tutar equal 100 USD imiş.. Yanlış yönlendirme için sorry.
koronaga
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
January 09, 2019, 06:46:44 PM

Uzun zaman önce kayıt oldum belge gönderdim aylardır onay vermediler.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
January 10, 2019, 02:34:39 PM

O kadar para ne arar bizde ya.bİTFİNEXTE İŞLEM yapmak için bildiğim kadarıyla minimum 10k dolar ile falan girmek lazım.Yoksa işlem yapamıyorsunuz.
Büyük borsa abi bunlar oralarda skerler admaı valla.

mustangy
Full Member

Activity: 333
Merit: 109

View Profile
January 12, 2019, 12:24:04 AM

sikinti benim hesaba bile giremiyorum 3 ayri hesap,
Tether io cuzdan zaten bir alem kyc verification sonrasi $150 bayilmniz gerekiyor saka gibi resmen.
Turkiye den onayli kullnaici varsa ozetleyebilirler mi. personel accounts minumum su an $100.000 yuzbin evet yuzbin dolar  Huh
acaba btc olarak hedge amacli kullanan varmi? usd yolla al gectim zaten.
Sabit wallet ta duran paradan para kesmeyi de bunlar baslatti simdi oteliklerden pesinden.
Satoshi yasiyorsa  satsin btcleri batirsin bunlari bankadan kurtulma vizyonlu merkezsiz bir parayi bankalardan beter ettiler pump dump araci oldu giti crypto bu ac gozluler yuzunden.
Eninde sonunda patlayacak borsa usdt lerin karsiligini hic bir zaman gostermediler zaten her ay baska offshore dan hesap aciyorlar.
Edit:imla (elimizden geldigince)

always have antminers and psu for sale please dm
cihan2421 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 05, 2019, 09:43:20 AM

Tether io cuzdan zaten bir alem kyc verification sonrasi $150 bayilmniz gerekiyor saka gibi resmen.
Turkiye den onayli kullnaici varsa ozetleyebilirler mi. personel accounts minumum su an $100.000 yuzbin evet yuzbin dolar  Huh
Sabit wallet ta duran paradan para kesmeyi de bunlar baslatti simdi oteliklerden pesinden.
Satoshi yasiyorsa  satsin btcleri batirsin bunlari bankadan kurtulma vizyonlu merkezsiz bir parayi bankalardan beter ettiler pump dump araci oldu giti crypto bu ac gozluler yuzunden.
Eninde sonunda patlayacak borsa usdt lerin karsiligini hic bir zaman gostermediler zaten her ay baska offshore dan hesap aciyorlar.
Bitfinex hesabına ihtiyacım var hemde onaylı acaba satan varmıdır  Grin
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
February 05, 2019, 11:59:55 AM

Bitfinex hesabına ihtiyacım var hemde onaylı acaba satan varmıdır  Grin

Nasıl satın aldığın onaylı hesaba güvenip para aktaracaksınız peki oraya? Birisi onaylattı ve size sattı diyelim, üç gün sonra sıkıntı yaşadım deyip bilgilerini siteden talep etse siz nasıl bir hak iddia edeceksiniz ki?
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
February 08, 2019, 08:16:36 PM

Yanlış hatırlamıyorsam belirli bir tarihten sonra üye olanlara 1000$ limiti var eski üyelere yok. 
Pages: [1]
  Print  

Jump to: