Bitcoin Forum
May 17, 2024, 01:12:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin’de Neler Oluyor ! Boğanın Ayak Sesleri Mi ? 3800 $ Test Etti !  (Read 376 times)
bitcoinhaberim (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
December 19, 2018, 12:52:33 AM

Son zamanlarda hepimizi darlayan boğucu ayı sezonu sona mı eriyor ?
19 Aralık 2018 yani bu post yazılırken yine hareketli saatler geçiriyoruz . Bitcoin yüksek sayılabilecek bir hacim 3750 Dolar seviyesi üzerine çıkmayı başardı. Bir çok twitter fenomenine göre kasvetli hava son bulmak üzere . Ancak bazıları ise hala temkinli yaklaşmakta fayda olduğunu söylüyor .

3750 Doları yüksek sayılabilecek bir hacimle kıran bitcoin’in Tradingview verileri
Boğa gelmiş olabilir mi ?
Uzun süredir beklenen boğa’nın geldiğine inanan bir çok yatırımcı var . Bunun sebebi ise 2019 yılının bir çok bitcoin gelişmesi barındırması . Özellikle BAKKT Ve ETF onaylarını bekleyen yatırımcılar 2019’da yeni rekorlar göreceklerini düşünüyor.

Haber Linki : https://www.bitcoinhaberim.com/bitcoinde-neler-oluyor-boganin-ayak-sesleri-mi/
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 19, 2018, 07:18:52 AM

Buradan 2500 lere düşeceğini iddia edenler var.Buna 5.dalga diyorlar..Yani bu aslında son nefesin alınması biraz sonra nefes verilecek ver her yer toz duman olacak deniyor.Boğa gelmesi için bu şartmış Cheesy Bakalım...bu piyasada beklenenler hiçbir zaman olmadı.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 19, 2018, 07:35:33 AM

bitcoinin 3150'den yükselmesinin iki sebebi var. 3000'de fazlaca biriken alıcı kademesi ve 3000'i görmeden 150 dolar üzerinden tepki gelmesi.  ikincisi short işlemlerin sıkıştığı haberi yayınlandı geçen gün. ripple ın 30 centin üzerine geçtiği anda satın aldım ve daha satmadım. ne zaman teknik açıdan bozulma görürsem satar geçerim. şu anda öyle bir durum yok.
btc55
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
December 19, 2018, 07:48:16 AM

bence erken biraz daha beklemeli 3000$ ın aşşasını görücek diye tahmin ediyorum,son vurgunu yapanlar ordan yapacak bende ozaman giricem inş
mobilewalk
Member
**

Activity: 297

View Profile
December 19, 2018, 10:33:00 AM

balinalara yilbasi vurgununa hazirlaniyor sovuclenecek kekler siraya gecsin
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 19, 2018, 11:08:23 AM

Dün bugün iyi yükseldi ama ben hala bunun kısa süreli bir kandırmaca olduğuna inanıyorum, 3000 altını görmeden piyasa asıl yükselişi görmeyecek.
garop
Newbie
*

Activity: 104
Merit: 0

View Profile
December 19, 2018, 11:50:42 AM

herkes 3k altına düşecek görüşünde demek ki düşmeden uçuşa geçecek Grin
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 19, 2018, 12:44:59 PM

Ben şahsen boğanın bu kadar kolay geleceğini sanmıyorum bu sene yaşadıklarımızdan sonra,  daha öyle ahım şahım bir yükseliş olmadı. Daha iki üç hafta önce bitcoin 6500 dolardı, şu an yükseldi dediğimiz nokta 3800 dolar. Yani aslında yükselen bir şey yok, hemen heyecanlanmamak lazım. Son darbeyi vurmak için hazırlık yapıyor da olabilirler.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
December 19, 2018, 01:08:14 PM

bitcoinin ana yönlendiricisi bitmex. 4000 dolar üzerinde az bir emir var. sıralı alış emirleri ile 4000'e kadar olan tüm emirleri alıp, yine müthiş pump yapabilirler. balinaların hedefledikleri bir fiyat var oraya gelince şak diye 3000'e dönmesini artık beklemiyorum. geri dönüşler 200-300 dolar ancak olur ve pump dalgası birkaç hafta daha sürer ise önümüz belki açık. ama ralli başladı mı? yeterince veri yok ortada.
btc55
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 19, 2018, 01:11:01 PM

Ben şahsen boğanın bu kadar kolay geleceğini sanmıyorum bu sene yaşadıklarımızdan sonra,  daha öyle ahım şahım bir yükseliş olmadı. Daha iki üç hafta önce bitcoin 6500 dolardı, şu an yükseldi dediğimiz nokta 3800 dolar. Yani aslında yükselen bir şey yok, hemen heyecanlanmamak lazım. Son darbeyi vurmak için hazırlık yapıyor da olabilirler.
bende öyle düşünüyordum ama pump güzel girdi 3200 den 3900$ seviyesinde şuan,3200$ dip görmüş olabilirz ordan girenler şanslı biz bekledik ama geç kalmış olduk neyse bir süre daha izleyelim bakalım, 4k yı kırarsa tamam boğa başlamış deriz.102billion $ dan 122$ billion a çıktı 20 milyar dolar para girişi oldu kısa sürede. neye göre alıyorlar neye göre satıyorlar anlamak çok zor tam bir kurmar işi gerçekten
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
December 19, 2018, 01:18:18 PM

Boğanın ayak sesi olup olmadığını anlamak için biraz daha beklemek lazım. Piyasalarda hareket var en azından. Bitcoin biraz yükseldi diye boğa gelmez.Biraz yükseltip bir vurgun daha yapabilirler temkinli olmak lazım.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
December 19, 2018, 01:21:16 PM

Bu aralar biraz kıpırdama var piyasa için olumlu şeyler, üstelik altlarda güzel yükseliyor. Umarız artık boğa gelir ve piyasaya can gelir bekleye bekleye usandık.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
December 19, 2018, 01:47:35 PM

Bitcoin kafasını kaldırdı gibi gözüküyor ,fiyat yükselişi ne kadar devam edecek bilinmiyor ,Herkesin düşüş beklediği piyasa ortamında bitcoin fiyatı yukarı doğru hareketine başladı ,her seferinde beklentilerin tersine hareket eden bitcoin bu seferde bunu gerçekleştirir.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
December 19, 2018, 01:54:30 PM

Bitcoin 4000 dolara dayandı ciddi bir yükseliş oldu ama yine de temkinli olmakta fayda var sürekli aynı senaryo yaşayıp boğa diye umutlanırken daha da dibe iniyoruz.Hala piyasada güçlü bir 3000 dolar altı beklentisi mevcut. Umalım ki yükseliş durmaksızın devam etsin.

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 19, 2018, 02:34:58 PM

ralli başlayacak olsa onu çok geç fark edeceğiz sanki. ama 3000 dolarlık destek 1000 dolar sıçramasını sağladı. bunun devamını 4K'yı aşması ile daha yüksek hedeflerde ulaşabilir. 4000 dolara gelmesi ile 220 dolarlık dump yaşandı az önce. tekrar 4'lere atak yapsın. kırma olasılığı güçleniyor.

eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
December 19, 2018, 02:51:00 PM

Yine bir aralık ayı ve bitcoin ile birlikte altkoinlerde ciddi bir hareketlilik gözleniyor .Geçen seneki gibi aralık ayında yaşanan kısa boğa dönemi gibi olursa bir çok koin 5-10 x yapabilir .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
December 19, 2018, 05:02:17 PM

Boğanın ayak sesleri olmasını o kadar isteriz ki şu an. Hem de hemen hemen hiç kimsenin tahmin etmediği şu sıralarda bir boğa yükselişi başlarsa tadından yenmez.

coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
December 19, 2018, 10:01:34 PM

1-2 gün içinde yine piston aşağı iner.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 19, 2018, 10:36:09 PM

Boğanın ayak sesleri mi tam bilinmez ama 3200 lerden 4000 lere bir anda çıkış yapması özlenilen reflekslerdendi umarım bu yükseliş yarıda kesilmez ve 6000 7000 dolarlara kadar devam eder ve bizlere birer yılbaşı hediyesi olarak kalır .
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
December 19, 2018, 11:36:27 PM

Boğa koşusunun başlangıcı olabilecek bir yükseliş midir bu bilinmez ama, teknik olarak grafiklere bakıldğında bu yükseliş gösterdi ki 3000 de ciddi bir destek var. Eğer 3800 üstünde kendine yer edinebilirse en azından dip belli oldu deme imkanımız yüksek. Bunun yanında ben yüksek fiyatlara kısa süre içinde çıkılabileceğini düşünmüyorum. Bu seviyelere  ciddi destek noktalarını kıra kıra gelen BTC için bu noktalar artık ciddi direnç noktaları haline geldi. Bu dirençleri bir hamlede yıkabilme ihtimalini ben görmüyorum. Aşamalı olarak yükseliş gerçekleşebilir. En önemli mesele özellikle uzun soluklu yatırımcılar için bu noktalar maksimum kazanç noktaları olabilir.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: