Bitcoin Forum
June 18, 2024, 01:15:23 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yükseliş Başladı Hayırlı Olsun 2017 ile Aynı Teknik/Sosyal Göstergeler  (Read 632 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
suram (OP)
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 19, 2018, 01:11:02 PM

Şaka şaka ne yükselişi daha 1 yıl oldu  Grin bence şu an düşüş bitmiş sayılabilir. 1 yıl da piyasa bu fiyatlarda düz şekilde ilerleyecek sonra yükseliş olabilir.

ama waves hot

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 19, 2018, 01:25:26 PM

tam "canım ya kıyamam." yazacaktım ki şaka yaptığınızı yazmışsınız.  Grin birazdan ilk postu okumadan yorum düşer buraya. sizden ricam lütfen yazılanları silmeyin de biraz gülelim.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
December 19, 2018, 01:41:12 PM

Evet boğa geldi hadi hayırlı olsun Grin Grin paranın dibini vurucaz bu sefer  Grin Grin güzel günler bizi bekliyor  Grin Grin
Aynen arkadaşın  dediği gibi şaka lan şaka ne boğası ne danası daha dur bakalım piyasa 200 milyar usd ye kendini atacakmıki mesele orda. kasım ayında 200 milyara göre hesap etsek gene zarardayız. Grin Özellikle altta resim atalım coinmarketcap ilk 100 olan ve en çok artanlar waves da varda işte bu fiyattan alıpta piyasa gene 100 milyara sinyal verirse artık bizim daha önceden yaptığımız hatayı yapanlarda olacağı kesin.
Onun için ne alım nede satım zaten zararda olduğumuz için izliyorum piyasayı ve gerçek yükselişi bekliyoruz..
Ama şansını denemek istiyen varsa en çok artanlardan alabilir. Grin karar kendinin

XxX
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
December 19, 2018, 01:45:22 PM

Hocam yükseliş başladı bu anlamda doğru şaka olan kısmı belli olmaz 6 haftada 3000 küsür dolardan 19000 dolara fırlayan 150 milyar dolardan 700 milyar dolara çıkan bir sektörden bahsediyoruz tamam bende 1 senedir ayı piyasasının etkisiyle umutsuzum ama Nasrettin hoca misali ya yükselirse ?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 19, 2018, 03:06:48 PM

Piyasanın kendisi şaka zaten, bunun üstüne bir daha şaka yapmaya gerek yok. Bir süre 3000 - 3900 arası git gel yapmaya devam edecek gibi yükseliş olacak ise kimse 2500 doları görmeden bir yükseliş beklemesin derim. Umutlar başka bahara anlayacağınız.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
December 19, 2018, 03:41:38 PM

Şu süreçte ayakta kalabilen ilerde çok güzel yaşayacak. Geçen sene ki gibi bounty ve airdroplardan da parayı kıranlar olacak. Fakat bu sefer insanlar daha tecrübeli çok yüksek meblaglara gelmeyebilir. Tabi bunun tam tersi de olabilir. Bekleyip göreceğiz.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
December 19, 2018, 03:53:27 PM

Wawes bir kaç gündür güzel bir yükseliş yakaladı. Fakat hala bitcoinde gözle görülür artış yok. 3-4k artsa fiyatı iyi olur.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
December 19, 2018, 04:33:32 PM

2 günde gelen bu yükseli bile piyasanın canlanması için yeni para girşi için yeterli gibi ama devamı gelecektir tahminen yılbaşından sonra güzel haberler ile yükseliş ve gerçek bir boğa piyasası yaşayabiliriz
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
December 19, 2018, 04:49:30 PM

güzel tuzak kuruyor yavşak balinalar kim bilir kaç kişi düşecek boğa geldi diye zıplayıp birden güzel bir dump gelebilir her an
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
December 19, 2018, 06:43:40 PM

Zaten kimsede inanmamıştır rahat ol yükseliş başladığında senin ruhun bile duymaz ilk günlerinde. Hiç ummadıpı anda başlar yatırımcının.
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 19, 2018, 06:53:22 PM

Öyle güzel ayar çekiyorlar ki herkes vay anasını yine treni kaçırdık diyor Smiley Herkesin ne yükselişi dediği anlarda yavaş yavaş çıkıp tavan yaptırıyorlar..Geçen sene sonu forumda çok sayıda Waves fanı varken bu yıl bütün sene boyunca Waves'le ilgili konu bile açılmadı..3 hafta önce 1 dolar altını gösterip sonra kademeli olarak 4 dolarlara çıkardılar..Ben kimsenin yakaladığını sanmıyorum bu çıkışı.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
December 19, 2018, 06:57:48 PM

güzel tuzak kuruyor yavşak balinalar kim bilir kaç kişi düşecek boğa geldi diye zıplayıp birden güzel bir dump gelebilir her an

İnşallah gelmez hocam. Bugün BTC nin yükselişini gördüm tıpkı sizin düşündüğünüz gibi ne zaman gömerler diye düşünmeye başladım. Umarım yaniliriz da piyasa yeşillenir.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
December 19, 2018, 07:12:37 PM

hazır başlığı da açılmışken söylemekte fayda var. bu yükseliş kimseyi aldatmamalı ve gaza getirmemeli. sebebi bile bilinmeyen yükseliş oldu.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
December 19, 2018, 07:29:14 PM

Sebebi bilinmeyen yükselişmi olur.Silkeleme yaptılar topladılar hala topluyorlar.Siz bekleyin 7k-8k olduğunda alırsınız.Bakkt'a girdiğinde tırmanış hızlanır.Birçok borsada işlem gòrecek bakkt
 sayesinde.Sen almazsan yeni yatırımcı alır.

Oracolcoin XOR         
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
December 19, 2018, 07:37:25 PM

tam yükseliyor derken aynı rakamlara gerilemesi pek iç açıcıc değil , keriz sirkeleniyor diyenmi ararsın , boğa , balina muhabbetleri baydı zaten. adamlar istedigi gibi oynuyorlar.  akıllı olan kazanır.

yarışmacı arkadaslara basarılar  Grin

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 19, 2018, 07:57:34 PM

İyi bir gidişat var gözüküyor gibi. böyle devam ederse istikrarı bozmadan beni şaşırtabilir ve yanıltabilir ve emin olun buna en çok ben sevinirim umarım bu şekilde devam eder zararlarımız bir nebze olsun geri döner ve rahat bir nesef alırız hadi hayırlısı bakalım .

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
December 19, 2018, 08:39:13 PM

Böyle başlıkları görünce modum düşüyor iki yükselme görüyoruz hep standart hemen başlık açılıyor yükselme başladı boğa geliyor vb arkadaşım geliyorsa gelsin bize geliyor herkes de görüyor daha niye belirtiyorsunuz böyle başlıklardan sonra piyasa tekrar düşüşe geçiyor.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
December 19, 2018, 08:40:55 PM

Piyasa temkinli olmayı öyle güzel öğretti ki, herhangi bir yükselişe karşı bile dikkatli olmak gerektiğini hepimiz biliyoruz artık. Boğa meselesine gelince o kadar çabuk olacağını düşünmüyorum. Bir süre daha bekleriz gibi. Stop loss kullanımına dikkat etmek lazım. Aksi halde bu çıkışların düzeltmeleri fena terste bırakabilir.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 19, 2018, 10:41:11 PM

Öğlen 129 millyar usd yi zorladılar.Totalde şimdi 121 milyar usd civarında.Bizde önceden zararlar fazla olduğu için alım satım yapmayıp izleme modundayız.Yeni alanlara hayırlı olsun çıkış devam ederse sorun yokda onlar için ama işte gene sağ gösterip sol vururlarsa piyasa 100 milyara geri dönmeye çalışırsa kaybedenler kulübune katılmaya hak kazanırlar.Üye alımına devam ediliyor. Cheesy
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
December 19, 2018, 11:21:26 PM

aynen bende öyle düşünüyorum bunu yükselişten saymam zaten Cheesy yarılanma olana kadar böyle gider gelir satanları tutanları ayırcaklar böyle böyle diye tahmin ediyorum. Belki hiç alakası olmayan bir şey de olabilir piyasaya bir güven yok şu doğrultuda gidiyor demek imkansız sadece tahmin dayanak da yok. Ama düzelecektir mutlaka bir gün o güne kadar da elden geldiği kadar toplamak alttan alttan hiç belli olmaz. Çok iyi yerlere gelecek diye düşünüyorum bu boğa da.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: