Bitcoin Forum
May 17, 2024, 10:12:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Waves’ten 120 Milyon Dolarlık Hamle  (Read 676 times)
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
December 20, 2018, 08:08:44 PM

Waves platformu 120 milyon dolar değerinde fon topladı.
Fonlama turu Londra merkezli finansal hizmet kuruluşu Dolfin tarafından yönetildi. Bloomberg tarafından yayımlanan habere göre bu tura daha çok özel yatırımcılar katıldı. Haberlerin ardından altcoin Waves’in fiyatı da durumdan olumlu yönde etkilenerek gün içerisinde yaklaşık %50 oranında yükseliş kaydetti. Waves haberin hazırlandığı anda alınan coinmarketcap verilerine göre toplam piyasa değerini 380 milyon dolara çıkardı.

Waves Platformu kurucusu Sasha Ivanov’a göre piyasada Vostok gibi merkezsiz ağlara yönelik bir ihtiyaç bulunuyor. Ivanov merkezsiz ağların gelecekte çok konuşulacağını ifade ederek şunları belirtti:

Kripto para telaşı son zamanlarda sona erdi ancak verileri depolamak ve masrafları kısmak için merkezsiz bir ağ kullanma fikri halen yerinde duruyor.
...............................
Kaynak: https://coin-turk.com/wavesten-120-milyon-dolarlik-hamle

▔▔▔▔▔
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
December 20, 2018, 08:26:51 PM

Vay ya bu tarz haberleri ilk alanlardan olsak baya kar edebiliriz işte. Yüzde 50 kar çok büyük bir kar açıkcası tabi yatırım doğru ise bir yüzde 50 daha gider o kesin.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
December 20, 2018, 08:57:31 PM

Waves i bide beğenmezler,adamlar bir şekilde projeyi geliştiriyor, ortaklıklar ve yatırımlar yapıyor sonuçta da yatırımcıyı çekip para kazandırıyor.Yitik ,bitik dedikleri waves piyasanın bu denli bozuk olduğu dönemde yatırımcıyı güldürdü daha ne olsun.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
December 20, 2018, 08:59:05 PM

Waves yataya bağlasın sıra eli ayağı düzgün waves tokenlerine de gelecek. Şuraya not düşelim..

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
December 20, 2018, 09:03:38 PM

Waves platformu 120 milyon dolar değerinde fon topladı.
Fonlama turu Londra merkezli finansal hizmet kuruluşu Dolfin tarafından yönetildi. Bloomberg tarafından yayımlanan habere göre bu tura daha çok özel yatırımcılar katıldı. Haberlerin ardından altcoin Waves’in fiyatı da durumdan olumlu yönde etkilenerek gün içerisinde yaklaşık %50 oranında yükseliş kaydetti. Waves haberin hazırlandığı anda alınan coinmarketcap verilerine göre toplam piyasa değerini 380 milyon dolara çıkardı.

Waves Platformu kurucusu Sasha Ivanov’a göre piyasada Vostok gibi merkezsiz ağlara yönelik bir ihtiyaç bulunuyor. Ivanov merkezsiz ağların gelecekte çok konuşulacağını ifade ederek şunları belirtti:

Kripto para telaşı son zamanlarda sona erdi ancak verileri depolamak ve masrafları kısmak için merkezsiz bir ağ kullanma fikri halen yerinde duruyor.
...............................
Kaynak: https://coin-turk.com/wavesten-120-milyon-dolarlik-hamle

Haber güzel,
waves için daha nice haberler gelecek bekliyoruz...
ama şu coin-turk.com a haber yazan arkadaşlara ücretsiz kurs veresim var. Biri allah aşkına şu arkadaşlara coin, altcoin, platform coin, asset, token kavramlarını anlatsın artık.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
December 20, 2018, 09:12:12 PM

Ben bu wawese hiç güvenemedim, güvenemiyorum. Hiç yatırım yapmadım ama o da alabildiğine yükseliyor. Yatırım yapan arkadaşlar umarım güzel kazançlar elde eder. Ama ben yine de güvenemiyorum....
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
December 20, 2018, 10:20:21 PM

Haber yükselişten sonra gelmiş.Yükselmeden gelmeliy haberler bir işe yarasın.Fiyat artmadan girerdik.Şu anda risk artan bir coine girmek.Btc bir ters yapsa geldiği yere iniyorlar.

████████████         AVXChange         ████████████
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 20, 2018, 11:46:21 PM

Waves en büyük ilgiyi özellikle Türkler'den gördü. Ama uzun süre illallah ettirdi. Son günlerde yüzü çok güldürdü maşallah. Şimdi kontrol ettim son1 ayda fiyatını 4'e katlamış  Shocked Tongue
Bu kötü piyasada mucize gibi birşey bu. Ön görebilsem tüm nakiti buna yönlendirirdim ama nasip.
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
December 20, 2018, 11:56:42 PM

Wavesin ilk ve son başarılı icosu olabilir vertex , 120m dolar toplamışlar bu piyasada çok güzel miktar bu sene başında toplasalardı 500m bile olabilirdi hype ile umarım balon gibi sönmez bu hamlelerinden sonra waves.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 21, 2018, 12:47:01 AM

Waves en büyük ilgiyi özellikle Türkler'den gördü. Ama uzun süre illallah ettirdi. Son günlerde yüzü çok güldürdü maşallah. Şimdi kontrol ettim son1 ayda fiyatını 4'e katlamış  Shocked Tongue
Bu kötü piyasada mucize gibi birşey bu. Ön görebilsem tüm nakiti buna yönlendirirdim ama nasip.

Piyasa kan ağlarken %20-%30 bırakan çok coin gördüm. Şimdi senin postu okuyunca farkettim harbiden piyasa bu haldeyken bile 4x yapmış. Yatırım yapmanın riskli olduğu zamanda yatırım yapmak kısa sürede tatlı karlar bırakabiliyor demek ki.

hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 21, 2018, 02:23:35 AM

Anladığım kadarıyla Sasha Ivanov, Dan Larimer'in izinden gitmeye çalışıyor. Dan Larimer Bitshares'ten sonra EOS projesiyle Ethereum'a rakip olmaya çalışmıştı. Sasha ise Waves'den sonra Vostok ile Ethereum'a rakip olmaya çalışacak.

Ben şahsen piyasanın platform projelerine doyduğuna inanıyorum, o yüzden başarılı olmaları kolay olmayacak.

Waves'in fiyatlanmasına gelirsek, uzun süre böyle gideceğini sanmıyorum, çünkü somut elle tutulur gelişmeler değil bunlar.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 21, 2018, 02:39:43 AM

Waves fiyatındaki artış bundan kaynaklı mı paranın birazını buraya falan mı aktardılar. En düşük fiyattan sonra 4xten fazla artış yaşadı.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 21, 2018, 02:50:05 AM

120 milyon dolar çok güzel para . Bu paraları nerelere harcıyorlar anlamıyorum. Yazılımcılara 1 er milyon lira mı veriyorlar. Dex resmen dökülüyor o kadar para döktükleri halde.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
December 21, 2018, 04:35:13 AM

Vay ya bu tarz haberleri ilk alanlardan olsak baya kar edebiliriz işte. Yüzde 50 kar çok büyük bir kar açıkcası tabi yatırım doğru ise bir yüzde 50 daha gider o kesin.

Hocam konu ile alakası yok ama senin hesap adın dilime dolandı. Sürekli adamdandusen deyip duruyorum. Güzel bir hesap ismi ama zararı da yok değil  Cheesy

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 21, 2018, 04:41:18 AM

Son günlerde waveste ciddi bir kıpırdanma var BTC nin de artması ile 4$ lari geçti. Ama ben yinede almayı düşünmüyorum. Beğenmediğim bir coin. Elinde tutanlara bereketli kazançlar dilerim.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
December 21, 2018, 06:31:55 AM

Eskiden beri Wavese ısınamadım, hep soğuk baktım. Bir ara herkes pompalamaya başladı şöyle iyi böyle iyi diye. Şu anda gerçekleri konuşmak gerekirse iyi gidiyorlar, beni de şaşırttılar açıkcası. Ben girer miyim? Hayır. Yatırım yapanlara başarılar, bol kazançlar.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
December 21, 2018, 08:28:44 AM

Waves Forumun en çok takip edilen konusu açılan coini olmuştur.Ama bir türlü istenen yükselişi yakalayamadı.Umarım bu sefer boğa sezonunda sağlam bir artış yaşar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 21, 2018, 11:13:26 AM

Bu gelişme sonucunda zaten piyasada atağa çıkarak bizlere de belli ettirdi faydalı olarak daha çok dönüş yapması bekleniyor.

sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
December 21, 2018, 11:17:53 AM

Vostok projesinin daha ön satışıydı bu. Hedefleri 1 milyar dolar ile hardcap yapmak. Projeyi Waves ekibinin kendisi yönetiyor yani Waves platformdan çıkan bir ico olarak düşünmeyin. Satın alan gizli yatırımcılar da zaten Rusyanın büyükleridir. SberBank, Gazprom vs ki bunlarda zaten daha önce anlaşma yaptıklarını açıklamışlardı.

Proje detayları açıklanıp neler hedefledikleri, kimlerin girdiği gibi bilgiler açıklandığında Waves daha çok değerlenir ki Vostok'un %3ünü airdrop olarak Waves holder'lara dağıtılacak oluşu bile tek başına daha çooook yükseltir Waves'i. %3 deyip geçmeyin, yaklaşık 18m$ a tekabül ediyor. 18m$ lık bir airdrop.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 21, 2018, 01:16:05 PM

Waves uzun süredir devam eden düşüşe bir tepki verdi sonra btc takip etti.  Waves yıllardır patlayacak ama bir türlü başaramayan bir proje belki bu sefer boğada öncü olur.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: