Bitcoin Forum
May 21, 2024, 07:18:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Kurucusu: Bu Yıl Dibi Gördük, Geleceğimiz Parlak  (Read 468 times)
Komorhan (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
December 23, 2018, 03:49:06 PM

Ethereum‘un kurucularından Joseph Lubin, Twitter üzerinden bir gönderi paylaşarak kripto para piyasasının durumu hakkında konuştu. Lubin’e göre piyasa, bu yılın en düşük seviyesini görmüş durumda.

Ethereum’un kurucularından ve ConsenSys’in CEO’su olan Joseph Lubin, kripto para piyasasının bu yılki dip noktasını gördüğünü düşünüyor. Lubin’in düşüncelerine göre piyasada yaşanan düşüşe neden olan başlıca şeyler arasında “korku, belirsizlik ve şüphe” yer alıyor.

ConsenSys Yorumları

Blockchain şirketlerinden ConsenSys, bundan bir süre önce ekibini ciddi oranda küçültmeye başladı. Koin Bülteni üzerinden paylaştığımız yazıda belirttiğimiz üzere şirket çalışanlarının büyük bir kısmı işten çıkarılıyor.
ConsenSys’teki bu işten çıkarmalar hakkında konuşan Lubin şu yorumu yapıyor:

“ConsenSys sağlıklı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Şu anda önceliklerimizi ve bundan dokuz ay önce başlattığımız projelerimizi yeniden düzenliyoruz.”

Lubin, ConsenSys’in kripto para ve Blockchain sektörlerindeki çeşitli projelere yatırım yapmaya devam ettiğini söylüyor. Lubin’e göre yeni kurulan şirketlere yatırım yapmak, ConsenSys’in hala en büyük önceliklerinden biri.

Parlak Gelecek

Joseph Lubin, kripto para piyasasının bu yılki dip seviyesini gördüğünü ve artık bu noktadan sonra yükselişe geçmeye başlayacağını düşünüyor. Lubin’e göre Ethereum ve ConsenSys de zaman içerisinde daha sağlıklı bir performans yakalayacak:

“Kıyamet kopmuyor. Şahsen geleceğin çok parlak olduğunu düşünüyorum. Hatta o kadar parlak ki; eğer 2019’u benim gözlerimden görüyor olsanız gözlük takmak isterdiniz.”

Lubin’e göre kripto para sektörü yeniden büyümeye başlayacak ancak bu büyüme tam olarak ne kadar kapsamlı olur bilinmiyor. Yine Ethereum’un kurucularından olan Vitalik Buterin, kısa süre önce bir yorum yaparak piyasanın bir daha asla “1000 kat” artış yaşamayacağını belirtti.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
December 23, 2018, 07:01:02 PM

Umarım gerçekten dibi görmüşüzdür. Sürekli dip diyoruz 15k dan itibaren. Her sewferinde yok boğa oyunu,yok ayını vs erken adamlar 3000 e getirdi bizi.Belki de bu 1000 dolara götürmek için bir oyundur,bilemiyorum

▔▔▔▔▔
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
December 23, 2018, 07:21:58 PM

Güzel bir hız yakalamış durumda şu an Ethereum ve umuyorum ki gerçekten dibi gördük ve umuyorum ki bu çıkış istikrarlı bir şekilde devam edecek.

Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
December 23, 2018, 07:27:13 PM

Ethereum'u Vitalik bitiriyor, böyle birşey düşünüyor olabilirsin ama en azından elinde eth tutanlar için çeneni kapamalıydın

ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 454

View Profile
December 23, 2018, 07:33:25 PM

Bu yılı geride bırakmamıza çok az bir zaman dilimi kaldı ve Ethereum güzel bir grafik çizmeye devam ediyor. 'Dibi gördük.'  yorumu belki de doğru çıkar.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
December 23, 2018, 07:43:40 PM

Dibi gördük mü emin olamıyorum. Şu anki yükselişin sahte çıkması durumunda yeniden bir çakılma gözlemlenebilir ve daha kötü bir düşüş bile olabilir.

tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
December 23, 2018, 09:06:11 PM

Zaten daha nasıl bir gelecek 10 dolar olurs ethereum bu piyasa neden var denir heralde artık eth seri şekilde pumplara girmesi lazım hatta ve hatta btc ye rağmen.
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
December 23, 2018, 09:36:53 PM

Bu yorumlara inanmak gerekir tabii tedbiri elden bırakmadan. Kısa vadede yer değiştirmeye hazır duracaksınız ve kısa aralıklarla karınızı realize edeceksiniz. Başka şekilde zarar kaçınılmaz.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
December 23, 2018, 10:16:40 PM

Dibi görmüş olma ihtimalimiz gerçekten yüksek ancak tedbirli davranmakta fayda var. Özellikle garantici yatırımcılar açısından biraz daha bekleyişte olmak gerekiyor. Ancak enteresan olan durum şu ki gerçekten dibi gördüysek neden yeteri kadar öldük bittik patladık haberleri çıkmadı. Veya BTC yi daha fazla düşüremeyeceklerini mi anladılar.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
December 23, 2018, 11:00:09 PM

Bugün ETH güzel bir atak yaptı. 200 dolar seviyesi kritik tekrardan o seviyelere ulaşıp geçmesi gerekir. Yeni yıla gelecek olursak bende yeni yıldan umutluyum. Ethereum ciddi bir atak yapacaktır.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
btc55
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 24, 2018, 04:41:04 AM

1 ayda %100% kar birakti millete eth 80usd lere dustu suan 150usd.cok gec kaldik boga basladi btc 3200iken gircektik
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 24, 2018, 05:56:24 AM

Yeni yılın güzel olacağını bende düşünüyorum.Bakalım gerçekten öylemi geçecek.Ethereum konusunda hem fikirim.Çok sağlam bir coin.Yeride sağlam olacak.Eski seviyelerini tekrar göreceğini düşünüyorum.
iccel
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
December 24, 2018, 07:13:35 AM

Bizlerde dibi görmüş olmayı umuyoruz ancak beyanatlarınıza kuşku ile bakıyoruz.Dün daha bitcoinde ilk hedef 50 bindi. Üç binleri gördük. 1000'i görmeyecegimizin garantisini kim verecek.

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
December 24, 2018, 09:00:34 AM

Bu yıl dibi görmüş olabilir belki 2019'da yeni bir dip yapacak?
Yılın bitmesine 1 hatta kalmış "Bu yıl dibi gördük"? Hassktr,  amina koyayım ciddi misin sen?
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 24, 2018, 09:01:04 AM

bitcoine pumpa yapanlar bırakmıyor. 4145 dolar altına bitcoin düşmediği sürece 4400 ve 5200 sıradaki hedefleri. ripple da güzel yükseldi, ether keza öyle. yani her şey bitcoinin yükseltilmesine bağlı. tüm ether tokenlerine bu durum tabi ki yansımayacak. dip konusunda ben kuşkuluyum.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
December 24, 2018, 03:17:00 PM

Bence de artık yükselsin bi zahmet. Bir arkadaş dip olduğundan şüpheliyim demiş. 80 doların altına inmez diye düşünüyorum. Güncelleme işini çözsün etheri daha da tutabilen olmaz
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 24, 2018, 03:35:21 PM

Bu düşüncelerini birazda Vitalik'e söylesin. Garip açıklamalarla eth'ye çok güzel darbe vurdu. Gerçi onuda anlıyorum, adamın derdi para ile değil, teknolojisi ile ilgileniyor.
alainn
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
December 24, 2018, 03:42:39 PM

Bence daha dip gelmedi, analistlerin her dediği tabiki çıkmıyor ama eth daha da düşebilir. Yanlız Yatırımcısı uzun vadede her türlü kazançlı çıkacaktır.
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372
Merit: 1

View Profile
December 24, 2018, 06:35:55 PM

Ne demiş bu yılın dibini gorduk demiş. 2019 daki dipten bahsetmemiş. Fork sonrası daha kotu yerlere gelme ihtimaline karsı tetikte olmak gerek.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
December 24, 2018, 06:52:48 PM

Ben ethereum konusunda biraz karamsarım. Karamsarlığımın en büyük neden ise Vitalik Buterinin ethereum için kılını kıpırdatmaması ve sessizliği. Piyasanın gelişmesi hakkında olumsuz görüşlerini de buna ekleyebiliriz. Belki fork ve POS yüzünden bir sıçrama daha yakalar fakat geleceği konusunda karamsarım.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: