Bitcoin Forum
March 28, 2024, 06:17:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yeni oyun: Duck Hunt -> LN Hunt  (Read 201 times)
realpseudozach (OP)
Full Member

Activity: 170
Merit: 108

View Profile WWW
December 25, 2018, 12:48:52 PM

Kendi yazdığım servis + oyunlara bir yenisi daha eklendi Smiley

------------------LN HUNT----------------
https://kriptode.com/lnhunt/index.html

800 satoshi ile bir el duck hunt oynayabilirsiniz. Kazandığınız puana göre site üzerinde otomatik olarak bakiyeniz oluşuyor. istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Yine Lightning sayesinde  Cool

The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711649844
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711649844
Reply with quote  #2

1711649844
Report to moderator
1711649844
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711649844
Reply with quote  #2

1711649844
Report to moderator
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
December 27, 2018, 05:23:22 PM

paylaşıma baktığım zaman detaylı olarak anlayamadım çünkü çok acıklayıcı gelmedi belki de ilgi alanım değil, diğer arkadaşlarda yorum attıktan sonra belli olur, teşekkürler...
gospodin
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1446

View Profile WWW
December 27, 2018, 05:58:01 PM

sen kaşındın hocam. sen şimdiden tası tarağı toplamaya başla. birkaç saat sonra umarım ödemeyi yaparım:)

realpseudozach (OP)
Full Member

View Profile WWW
December 29, 2018, 06:38:16 PM

@gospodin hocam sen oyna zaten, denryu cüzdandan gelenleri bana göndermelisin Smiley

ördek vurma oyunu kısaca ama Lightning destekleyen cüzdanla Bitcoin ödeme yaparak oynanıyor.
ana sayfa kriptode.com

twitter'da hesabım @citlayik oynayıp video koyanlar oldu bakabilirsiniz.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1446

View Profile WWW
December 29, 2018, 07:32:14 PM

@gospodin hocam sen oyna zaten, denryu cüzdandan gelenleri bana göndermelisin Smiley

ördek vurma oyunu kısaca ama Lightning destekleyen cüzdanla Bitcoin ödeme yaparak oynanıyor.
ana sayfa kriptode.com

hocam denryu bana erişimi kapattı sanırım. ya da çok hızlı para topluyorum diye hile yaptığımı sandı Grin
bu ördek oynu için mobil sürüm düşünüyor musun? elle dokunarak vursun insanlar gibisinden. bu arada söyleyeyim çocukken bu oyunun kralıydım ben.
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164
Merit: 0

View Profile
December 30, 2018, 07:22:11 AM

ana sayfa kriptode.com

hocam denryu bana erişimi kapattı sanırım. ya da çok hızlı para topluyorum diye hile yaptığımı sandı Grin
bu ördek oynu için mobil sürüm düşünüyor musun? elle dokunarak vursun insanlar gibisinden. bu arada söyleyeyim çocukken bu oyunun kralıydım ben.
Ben de denryu'dan coin gönderemiyorum.
Ayrıca 3000 sat ödülünü de alamıyorum.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 01, 2019, 10:17:26 AM

ben pek pişey anlamadım hocam Smiley faucet tarzı bişey mi bu ? yoksa cokie clicker tarzı mı  ? Kısa bir özet geçseniz veya ne yapmamız gerekiyor anlamadım.bir cüzdan çıkıyor o kadar.
realpseudozach (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 11, 2019, 08:53:56 AM

Oyun Duck Hunt denilen silahla ördek vurma oyunu. Ördeklerin üzerine tıklayarak havada vurup, puan kazanmak üzerine.

Olayı açıklayayım:

1- Bluewallet, wallet of satoshi, bitcoin lightning wallet gibi bir bitcoin cüzdanı oluşturup en az 1000 satoshi ekliyoruz.
2- siteye girip 1000 satoshi olarak oluşturulan ödeme isteğini ödüyoruz.
3- Otomatik oyun başlıyor. Masaüstünde mouse ile, telefonda parmakla ördekleri avlıyoruz.
4- Ördek başına 100 puan kazanıyoruz.
5- Oyun bitince puanlar tekrar bitcoin'e dönüşüyor ve site üzerindeki hesaba aktarılıyor. Sağ üst köşede "balance" yazan yer.
6- Balance'a tıklayıp istediğimiz zaman ödeme isteği oluşturup kazandığımız parayı geri alabiliyoruz.

Bu arada bluewallet bu oyunumu cüzdan içerisindeki marketplace (pazaryeri)ne koydu.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: