Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:19:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Koinim.com : BTC Adresine USDT transferi[Halen ÇÖZÜLMEDİ!!!] Uzak durun !!!  (Read 951 times)
emaniac (OP)
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
January 04, 2019, 06:44:26 PM

Geçen haftadan beri koinim den bir yanıt alamadık. Bugün sondurum ile ilgili tekrar bir mail attım.
Anlam veremiyorum cevapsız bırakmalarına..
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715660349
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715660349
Reply with quote  #2

1715660349
Report to moderator
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
January 04, 2019, 07:38:35 PM

Geçmiş olsun arkadaşım.kucoinde aynı problemi yaşayan arkadaşım 2 ay sonra çözüme ulaştı.Dikkat etmeniz çok önemli.Her zaman en az 1 kere kontrol etmenizi tavsiye ederim.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
January 04, 2019, 08:51:39 PM

Farklı bir para birimini farklı bir adrese yolladığımızda o miktar yanmakta yani gönderilen cüzdanada ulaşmadığı gibi sizdende gitmektr böyle bir durumda ise geriye almak mümkün olmaz bu konuyu takip edeceğim
emaniac (OP)
Newbie
*

View Profile
January 04, 2019, 10:28:33 PM

Farklı bir para birimini farklı bir adrese yolladığımızda o miktar yanmakta yani gönderilen cüzdanada ulaşmadığı gibi sizdende gitmektr böyle bir durumda ise geriye almak mümkün olmaz bu konuyu takip edeceğim

Pekte öyle degil. Yukarıda paylaştığım linklerde acıklamalar mevcut Smiley
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 05, 2019, 08:21:56 AM

Burdaki durum biraz borsanın müşter memnuniyeti anlayışı seviyesiyle alakalı. Daha önce düzeltme yapan borsaların var olduğunu görmüştüm ama koinim ne yapar bilemiyorum. Bu tür durumlarda biraz sabırlı olmak ve olayın üzerinde durmak lazım.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 05, 2019, 12:31:42 PM

Aslında her şey borsanın insiyatifinde. Ama deposit adresini verirken buraya sadece bitcoin yollayın yoksa birikimlerinizi kaybedebilirsiniz uyarısı koyuyorlar. Bunu bahane edip uğraşmak istemeyebilirler.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 05, 2019, 08:46:56 PM

Basit bir sorun çözebilirsin eğer müşteri hizmetlerinden tam anlamıyla bir destek alamıyorsan mail olarak ulasmaya calıs hadi hepsinde mi geri dönüş alamadın istedigin gibi ofislerine bir uğra derim. Bu olayı uzatıp seni yormaları bile saçma bir durum umarım sorunun en kısa zamanda çözülür.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 05, 2019, 09:30:55 PM

Private keyi verirlerse ana hesabı vermek zorunda kalırlar. Adamlar bunu niye yapsınlar. Büyük ihtimal sizin para yalan oldu.

PK verince neden ana hesabı vermiş olsunlar? RPC Server şifrelerini vermiyorlar, bu kullanıcıya ait hesabın keyini veriyorlar ve bir daha hiç bir kullanıcı kullanmasın diye listeden siliyorlar.

Key i müşteriye verip sonradan başka bir karışıklık doğurmamak için kendileri halledip, transfer yapmaları en doğrusu olur.

2 yıl evvel komodo ekibi çıkardıkları iguana wallet ile oluşturduğum seed ile Başka coin i transfer edemediğim için, o kadar işinin arasında dev halletmişti.

Adamlar borsa kuruyorlar, para kazanıyorlar eyvallah ama ne vizyon var, ne destek ne de müşteri memnuniyeti...

Borsayı bile nasıl kurduklarına şaşıyorum açıkçası.

Karadenizli müteahhit gibi, işi bilse de bilmese de müteahhit.
emaniac (OP)
Newbie
*

View Profile
January 06, 2019, 08:08:40 PM

Private keyi verirlerse ana hesabı vermek zorunda kalırlar. Adamlar bunu niye yapsınlar. Büyük ihtimal sizin para yalan oldu.

PK verince neden ana hesabı vermiş olsunlar? RPC Server şifrelerini vermiyorlar, bu kullanıcıya ait hesabın keyini veriyorlar ve bir daha hiç bir kullanıcı kullanmasın diye listeden siliyorlar.

Key i müşteriye verip sonradan başka bir karışıklık doğurmamak için kendileri halledip, transfer yapmaları en doğrusu olur.

2 yıl evvel komodo ekibi çıkardıkları iguana wallet ile oluşturduğum seed ile Başka coin i transfer edemediğim için, o kadar işinin arasında dev halletmişti.

Adamlar borsa kuruyorlar, para kazanıyorlar eyvallah ama ne vizyon var, ne destek ne de müşteri memnuniyeti...

Doğru söze ne hacet.. Hafta içi canlı destek almaya calısacagım bakalım ne diyecekler. e-postalara halen cevap yok..
Koinimin adresi nedir bilen varmı Smiley
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
January 06, 2019, 08:18:32 PM

Kripto piyasalarında başınıza gelecebilecek en kötü durum bu. Ve olay çok saçma bence. Yani insanız sonuçta,yanlış adrese yanlış coin gidiyorsa işlemi geri alabilmek lazım.Ancak parayı yutuyo adamlar

▔▔▔▔▔
vincetcm
Hero Member

View Profile
January 06, 2019, 08:28:36 PM

Doğru söze ne hacet.. Hafta içi canlı destek almaya calısacagım bakalım ne diyecekler. e-postalara halen cevap yok..
Koinimin adresi nedir bilen varmı Smiley

Size tahsis edilen BTC adresini takip edin.
Kullanıcılara tahsis ettikleri adreslerden doğrudan ödeme yapıyorlarsa, bir çok adresten bir çok adrese transfer yapılmış olarak görürsünüz ve  bu durumda  belirlemeniz güç olabilir.

Eğer siz deposit yaptıktan sonra kendi ana hesaplarına transfer gerçekleşmişse ana hesabı bulabilirsiniz.

Yada forumda adresi bilen varsa onlar da söyleyebilir.
emaniac (OP)
Newbie
*

View Profile
January 06, 2019, 09:27:02 PM

Kullanıcılara tahsis ettikleri adreslerden doğrudan ödeme yapıyorlarsa, bir çok adresten bir çok adrese transfer yapılmış olarak görürsünüz ve  bu durumda  belirlemeniz güç olabilir.

Eğer siz deposit yaptıktan sonra kendi ana hesaplarına transfer gerçekleşmişse ana hesabı bulabilirsiniz.

Yanlışi anlaşıldı. Ben fiziksel adresi demiştim onu da buldum. El değiştirmediyse hala VERİYOL olarak geçiyor olması lazım ticari kayıtlarının.
Yoksa BTC adresini takip ediyorum. En son işlemden beri hiç hareket görmedi (ilk mesajda paylaşmıştım). USDT lerde yatıyor orda 1 sene oldu neredeyse Smiley
vincetcm
Hero Member

View Profile
January 06, 2019, 09:41:23 PM

Yanlışi anlaşıldı. Ben fiziksel adresi demiştim onu da buldum. El değiştirmediyse hala VERİYOL olarak geçiyor olması lazım ticari kayıtlarının.
Yoksa BTC adresini takip ediyorum. En son işlemden beri hiç hareket görmedi (ilk mesajda paylaşmıştım). USDT lerde yatıyor orda 1 sene oldu neredeyse Smiley

Bu ilk 3 borsadan biri (koinim olabilir) fiziksel adereslerinde ofisleri yoktu sanırım. (güvenlik sebebiyle) Canlı destekten sonuç almaya çalışın olmazsa yasal süreç te takip edebilirsiniz.

Hiç tanımadığınız ulaşma şansınız olmayan bir hesaba göndermemişsiniz sonuçta, isterlerse ulaşabilirler.
emaniac (OP)
Newbie
*

View Profile
January 06, 2019, 09:42:47 PM

Kripto piyasalarında başınıza gelecebilecek en kötü durum bu. Ve olay çok saçma bence. Yani insanız sonuçta,yanlış adrese yanlış coin gidiyorsa işlemi geri alabilmek lazım.Ancak parayı yutuyo adamlar

Bu konuda biraz farklı düşünüyorum. Burada sadece şansımız USDT ve BTC nin aynı chain üzerinde olması.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
January 07, 2019, 09:06:56 AM

Tamamen karşı tarafın inisiyatifine kalmış bir durum yani isterlerse çözerler ama üstüne yatacağız derlerse her türlü bahane vardır ve hak talep edilemez.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
January 12, 2019, 11:16:36 PM

Şu ana kadar verilen tavsiyelerin en doğrusu popüler sosyal medya hesapları üzerinden konuyu gündeme taşımanız ve koinim'de karar verici konumdaki birinin dikkatini çekmeyi başarmanız,

Koinim'deki teknik uzmanların bu kadar basit birşeyin nasıl çözüleceğini bilmemesi gibi bir durum söz konusu olamaz, onlarda bunun prestij / müşteri kaybı yaratacak bir durum olabileceği fikrini

uyandırmanız lazım...

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 12, 2019, 11:21:22 PM

Üstüne soğuk su iç ne diyelim gitti yani geri gelmez nasıl başarıyorsunuz böyle hatalar yapmayı  ben iki üç kere bakıyorum bir şey göndericeğim zaman sizde kontrol edin tekrar tekrar bakın şu işlemlerinize cüzdanlarınıza

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
January 13, 2019, 10:59:29 AM

USDT ve btc'nin zincirleri farklı diye biliyorum. BTC Adresine USDT transferi nasıl mümkün olabilir ki? pekde mantıklı gelmedi açıkçası.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
January 13, 2019, 11:13:20 AM

Birisi btc adresine bch yolluyor ve son değerlendirmede segwit denen olaydan dolayı sanırım parası gitti geri alamaz askıda kaldı deniyor konu bu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5093870.new#new

Gelelim koinim e buranın adresi

KOİNİM BİLİŞİM A.Ş.
Yapı Kredi Plaza C Blok No:40-41
Beşiktaş, İstanbul
Ticaret Sicil No: 861986
Vergi Numarası: 5740552286
Vergi Dairesi: Beşiktaş

ana sayfada giriş altında sağ tarafta   yazıyor sanırım herkesin gözünden kaçtı.

https://koinim.com/

geri alabilirsin alamazsın bişey diyememde işte adrese uğra derdini anlat o kadar zaman kaybettim hikayesi yap belki çözerler.

ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 2

View Profile WWW
January 13, 2019, 11:43:49 AM

Bu tarz yapılan transferlerde sanırım geriye dönüş olmuyor.Çünkü Blokchain Zincirinin farklı olmasından kaynaklanıyor.Ama bazen mesela Borsalar Aynı Cüzdana birden fazla coin Deposit kabul edebiliyorlar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: