Bitcoin Forum
June 15, 2024, 04:54:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Reddit hakkında bir kaç sorum var lütfen cevaplar mısınız?  (Read 108 times)
addtelegrams (OP)
Copper Member
Member
**

Activity: 162
Merit: 15

View Profile WWW
December 27, 2018, 03:07:25 PM

Öncelikle herkese iyi günler.

4 gün önce buradan bir arkadaş ile konuştuk ve reddit'de konulara oy verme programı yapabilirsen kazançlı çıkarsın demişti.

* Reddit'de oy satın alan var mı?
* Eğer bir konuda oy fazla olursa kullanıcı için ne gibi önemlere sahip oluyor
* Sizce böyle bir bot yapmalı mıyım?

Daha önceden Steemit'de resteem ve oy botu yapmıştım halen'de devam ediyor fakat kazancı oldukça düşmüş durumda sizce Reddit'e geçmeli miyim?

0xb8c326ee4c790ff73768c43306a16e874b3cbf64

TARTeFH5TMKDRuCT4FWCaogDgHsdsCVcWm
mehmetatum26
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 1

View Profile WWW
December 27, 2018, 04:59:13 PM

reddit ile ilgili en iyi bildiğim çok kaliteli bir platform bu sebebten yapacağınız en ufak bir hile olumsuz paylaşım vs anında hesabınız kalıcı olarak banlanır dikkatli olmanızı öneririm
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 27, 2018, 05:58:21 PM

* Reddit'de oy satın alan var mı? (Var almanızı önermem hesabınıza ani yüklenme olduğunda 1-2 saat içinde banlanırsınız)
* Eğer bir konuda oy fazla olursa kullanıcı için ne gibi önemlere sahip oluyor (Post kalitesine ve tekrar durumuna bakılır. atıyorum birinin gönderisini çaldınız yeniden yayınladınız gözünüzün yaşına bakmazlar. kendi ürettiğiniz bir içerik atıyorum caps şu bu ile isterseniz 100k oy alın kimse size dokunmaz)
* Sizce böyle bir bot yapmalı mıyım? (eğer oy satmak için yapacaksanız bence sattığınız kişilere hesabın banlanacağına dair uyarıda bulunun hepsini geçtim bence reddit güzel bir site orada kalıcı olmak için iyi takip edin.. insanların neler paylaştığını nelere ilgi duyduğunu öğrenin bot yazmanıza gerek yok. 4 senedir kullanıyorum oldukça iyi durumdayım denebilir.)

kısaca gereksiz yapmayın Smiley
addtelegrams (OP)
Copper Member
Member
**

View Profile WWW
December 27, 2018, 07:58:29 PM

* Reddit'de oy satın alan var mı? (Var almanızı önermem hesabınıza ani yüklenme olduğunda 1-2 saat içinde banlanırsınız)
* Eğer bir konuda oy fazla olursa kullanıcı için ne gibi önemlere sahip oluyor (Post kalitesine ve tekrar durumuna bakılır. atıyorum birinin gönderisini çaldınız yeniden yayınladınız gözünüzün yaşına bakmazlar. kendi ürettiğiniz bir içerik atıyorum caps şu bu ile isterseniz 100k oy alın kimse size dokunmaz)
* Sizce böyle bir bot yapmalı mıyım? (eğer oy satmak için yapacaksanız bence sattığınız kişilere hesabın banlanacağına dair uyarıda bulunun hepsini geçtim bence reddit güzel bir site orada kalıcı olmak için iyi takip edin.. insanların neler paylaştığını nelere ilgi duyduğunu öğrenin bot yazmanıza gerek yok. 4 senedir kullanıyorum oldukça iyi durumdayım denebilir.)

kısaca gereksiz yapmayın Smiley

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Yorumunuzu dikkate alıyorum ve bot yapmaktan vazgeçiyorum. tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum

addtelegrams (OP)
Copper Member
Member
**

View Profile WWW
December 27, 2018, 08:04:13 PM

reddit ile ilgili en iyi bildiğim çok kaliteli bir platform bu sebebten yapacağınız en ufak bir hile olumsuz paylaşım vs anında hesabınız kalıcı olarak banlanır dikkatli olmanızı öneririm

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: