Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:33:39 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: PayKrip.com - Türkiye'nin Yeni Crypto Para Borsası Açıldı  (Read 1329 times)
paykrip (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile WWW
January 18, 2019, 10:12:02 AM
Last edit: January 19, 2019, 10:15:22 AM by paykrip

19.01.2019 - 31.03.2019 TARİHLERİ ARASINDA HESAP DOĞRULAMASI YAPIP, KRİPTO PARA BİRİMLERİNDE EN ÇOK İŞLEM YAPAN 2 KİŞİ IPHONE X KAZANACAKTIR. SIRALAMA GÜNLÜK OLARAK AÇIKLANACAKTIR.

https://www.paykrip.com
orcungunay
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 4

View Profile
January 18, 2019, 02:31:04 PM

Bu iki hesap aynı kişi tarafından yönetilmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum...

Kullanıcıları salak yerine koymada zirveye oynuyorsunuz...
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 18, 2019, 03:38:49 PM

http://i63.tinypic.com/2qar81j.png

http://i63.tinypic.com/2nr3rzt.png

Bu iki hesap aynı kişi tarafından yönetilmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum...

Kullanıcıları salak yerine koymada zirveye oynuyorsunuz...

Bahsettiğiniz kişi bireysel hesap, cevap yazdığınız konu başlığı kurumsal hesap tarafından yönetilmektedir.
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
January 18, 2019, 09:09:41 PM

Hocam çok rica ediyorum, şu forum hesabını forum tecrübesi olan, hadi olmadı sosyal medya iletişiminde az da olsa tecrübesi olan bir gence yaptırın pek rica ediyorum.
Bu forum saldırmaya hazır bir topluluktan oluşuyor, en azından ciddi içerikler girin ki eleştiriler yazılarınız özelinde kalmasın, platformunuza doğru evrilsin.

En basitinden, şu büyük harfle yazma işinden vazgeçin.
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 19, 2019, 10:14:30 AM

Hocam çok rica ediyorum, şu forum hesabını forum tecrübesi olan, hadi olmadı sosyal medya iletişiminde az da olsa tecrübesi olan bir gence yaptırın pek rica ediyorum.
Bu forum saldırmaya hazır bir topluluktan oluşuyor, en azından ciddi içerikler girin ki eleştiriler yazılarınız özelinde kalmasın, platformunuza doğru evrilsin.

En basitinden, şu büyük harfle yazma işinden vazgeçin.

Öneri ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz, eleştiriler yolumuza yön vermeye ve hatalarımızı görmeye yardımcı olacaktır.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
January 19, 2019, 11:01:48 AM

Bu sitenin bir yerinde sms istemiyorum butonu var mı?
Canınız sıkıldıkça sms atıyorsunuz. Başta gülüp eğleniyordum ama artık sıkmaya başladı.
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 19, 2019, 04:26:14 PM

Bu sitenin bir yerinde sms istemiyorum butonu var mı?
Canınız sıkıldıkça sms atıyorsunuz. Başta gülüp eğleniyordum ama artık sıkmaya başladı.

Telefonunuz sms listesinden çıkartılmıştır. Vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
January 19, 2019, 05:30:45 PM

Sitenizin gidisatini bilemeyecegim ama burada vermis oldugunuz cevaplarin kalitesinde bariz iyilesme oldugu kesin. Basta verdiginiz kaba saba cevaplardan eser kalmamis gibi son birkac gundur verdiginiz cevaplarda.

paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 19, 2019, 08:16:49 PM

Sitenizin gidisatini bilemeyecegim ama burada vermis oldugunuz cevaplarin kalitesinde bariz iyilesme oldugu kesin. Basta verdiginiz kaba saba cevaplardan eser kalmamis gibi son birkac gundur verdiginiz cevaplarda.

Değerli yorumunuz ve değerlendirmeleriniz için teşekkür ederiz. Kendimizi geliştirmeye şekillendirmeye devam edeceğiz.
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 20, 2019, 07:28:26 PM

19.01.2019 - 31.03.2019 Tarihleri arasında düzenlenen en çok işlem hacmine sahip olan 2 Kişiye 2 Adet İphoneX cep telefonu ödüllü yarışmamızın 19.01.2019 tarihli sıralamasını aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

https://paykrip.com/sss
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 21, 2019, 08:40:35 PM

19.01.2019 - 31.03.2019 Tarihleri arasında düzenlenen en çok işlem hacmine sahip olan 2 Kişiye İphoneX cep telefonu ödüllü yarışmamızın 20.01.2019 tarihli sıralamasını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Yarışma Sıralaması için Tıklayın
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 23, 2019, 06:41:20 PM

19.01.2019 - 31.03.2019 Tarihleri arasında düzenlenen en çok işlem hacmine sahip olan 2 Kişiye İphoneX cep telefonu ödüllü yarışmamızın 22.01.2019 tarihli sıralamasını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 23, 2019, 09:47:35 PM

19.01.2019 - 31.03.2019 Tarihleri arasında düzenlenen en çok işlem hacmine sahip olan 2 Kişiye İphoneX cep telefonu ödüllü yarışmamızın 22.01.2019 tarihli sıralamasını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Siralamadakilerin hacimlerini gormek yildizlanmis email adreslerini gormekten daha anlamli olacaktir diye dusunuyorum.

paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 24, 2019, 01:53:00 PM

Siralamadakilerin hacimlerini gormek yildizlanmis email adreslerini gormekten daha anlamli olacaktir diye dusunuyorum.

Önerileriniz ve göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz, değerlendirilmek üzere ilgili birimimize iletilmiştir.
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 25, 2019, 07:04:14 PM

19.01.2019 - 31.03.2019 Tarihleri arasında düzenlenen en çok işlem hacmine sahip olan 2 Kişiye İphoneX cep telefonu ödüllü yarışmamızın 24.01.2019 tarihli sıralamasını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 26, 2019, 08:08:51 PM

Yeni tanıtım videomuz yayında aşağıdaki linkten izleyebilir Youtube kanalımıza abone olabilir güncel olarak paylaşacağımız yayınlarımızı takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=tKzbdjorK1c
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 26, 2019, 08:45:27 PM

Videonuz maalesef hatalarla dolu;

Oncelikle "gereksiz prosedurleri kaldirdik" yazip altina " kolayca kayit olun" yazarsaniz sanki kimlik fotokopisi vs gerekli degilmis gibi anlasiliyor ama durum oyle degil.

Ikinci olarak "Zengin coin cesitliligi" Turkce olarak zaten bozuk hadi onu gectim ama bunu yazip altina 3 coin yazarsaniz ki 1 tanesi daha yok piyadasa (onu 3. maddede inceleyecegiz) komik oluyor. 3 coin (aslinda 2 ) ne zamandan beri cesitlilik oluyor oluyor? En AZ cesitlilikle islem yapilan borsa yazsaniz daha dogru bilgi olur.

Ucuncu olarak once Litecoini suanda islem yapilan 3 coinden biri olarak gosteriyorsunuz videoda, 15 saniye sonra "eklenecek coinler" arasinda Litecoini tekrar gosteriyorsunuz. Bi karar verin Cheesy Litecoin suanda islem goruyormu? yoksa eklenecekmi ? Ben soyliyim suanda Litecoin yok, ilerde eklenecek sanirim, dolayisiyla "zengin coin cesitliligi" gorseli geldigi zaman ordan Litecoini cikarirsaniz potansiyel kullanicilari yaniltmadiginiz gibi guven sarsici hareket de yapmamis olursunuz.

Gercekten acildiginiz ilk gunden beri cok tutarsiz isler yapiyorsunuz, bir dediginiz bir dediginizi tutmuyor. Umarim kendinize bir ceki duzen verirsiniz, bu sekilde cok unprofessional gorunuyorsunuz.

paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 26, 2019, 11:56:00 PM

Videonuz maalesef hatalarla dolu;

Oncelikle "gereksiz prosedurleri kaldirdik" yazip altina " kolayca kayit olun" yazarsaniz sanki kimlik fotokopisi vs gerekli degilmis gibi anlasiliyor ama durum oyle degil.

Ikinci olarak "Zengin coin cesitliligi" Turkce olarak zaten bozuk hadi onu gectim ama bunu yazip altina 3 coin yazarsaniz ki 1 tanesi daha yok piyadasa (onu 3. maddede inceleyecegiz) komik oluyor. 3 coin (aslinda 2 ) ne zamandan beri cesitlilik oluyor oluyor? En AZ cesitlilikle islem yapilan borsa yazsaniz daha dogru bilgi olur.

Ucuncu olarak once Litecoini suanda islem yapilan 3 coinden biri olarak gosteriyorsunuz videoda, 15 saniye sonra "eklenecek coinler" arasinda Litecoini tekrar gosteriyorsunuz. Bi karar verin Cheesy Litecoin suanda islem goruyormu? yoksa eklenecekmi ? Ben soyliyim suanda Litecoin yok, ilerde eklenecek sanirim, dolayisiyla "zengin coin cesitliligi" gorseli geldigi zaman ordan Litecoini cikarirsaniz potansiyel kullanicilari yaniltmadiginiz gibi guven sarsici hareket de yapmamis olursunuz.

Gercekten acildiginiz ilk gunden beri cok tutarsiz isler yapiyorsunuz, bir dediginiz bir dediginizi tutmuyor. Umarim kendinize bir ceki duzen verirsiniz, bu sekilde cok unprofessional gorunuyorsunuz.

Önerileriniz için teşekkür ederiz, tanıtımda mevcut olan ve eklenecek olan hizmetler gösterilmektedir, tam anlamıyla detaylı bilgiler için web sitemizi ziyaret ederek inceleme olanağı her zaman bulunmaktadır.
ynclksnr321
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
January 27, 2019, 06:31:51 AM

Bir dönem forumlarda hediye çeki satarak zengin olmaya çalışanlar yasal düzenleme olmamasını fırsat bilerek burada olta atıyorlar... Maalesef bazı platformlar ödemeyi yaptıktan sonra size 15 dakika içerisinde borsayı hazır hale getiriyor. Basit internet bilgisi sahibi insanların borsa kurmasını sağlıyorlar. Ancak vizyon yok, sorumluluk yok, çalışma yok... Sadece para kazanmak var...

Allah başımızdan eski ama güzel borsaları eksik etmesin.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
January 27, 2019, 02:31:49 PM

Uzun zaman sonra konuya bir bakayım dedim, kaliteli zihinler falan diye laf sokmaya çalışmışsınız heralde. Daha önce bana hiçbir borsa laf sokmaya çalışmamıştı, teşekkürler Cheesy
EN ÇOK ISLEM YAPAN 2 KISIYE iphone x veriyormuşsunuz sanırım, son 24 saatte 1750 tllik ether ve 21 tllik btc hacmi mi var yanlış mı görüyorum? Yoksa bunlar tl değeri değil de coin adedi olarak hacim mi? Coin adedi ise muazzam bir hacim oluşturmuşsunuz kısa sürede. BTCTürk bile 100 btclik hacimde Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███