Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:16:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: PayKrip.com - Türkiye'nin Yeni Crypto Para Borsası Açıldı  (Read 1322 times)
paykrip (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile WWW
January 27, 2019, 03:54:43 PM

Uzun zaman sonra konuya bir bakayım dedim, kaliteli zihinler falan diye laf sokmaya çalışmışsınız heralde. Daha önce bana hiçbir borsa laf sokmaya çalışmamıştı, teşekkürler Cheesy
EN ÇOK ISLEM YAPAN 2 KISIYE iphone x veriyormuşsunuz sanırım, son 24 saatte 1750 tllik ether ve 21 tllik btc hacmi mi var yanlış mı görüyorum? Yoksa bunlar tl değeri değil de coin adedi olarak hacim mi? Coin adedi ise muazzam bir hacim oluşturmuşsunuz kısa sürede. BTCTürk bile 100 btclik hacimde Cheesy

Yorumunuz için teşekkür ederiz, yorumunuz ile göstermiş olduğunuz ilgiyi borsamızda işlem yaparak ta göstermenizi bekleriz. Belki de hediye kazanabilirsiniz.
1714990615
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714990615
Reply with quote  #2

1714990615
Report to moderator
1714990615
Hero Member
*

Ignore
1714990615
Reply with quote  #2

1714990615
Report to moderator
1714990615
Hero Member
*

Ignore
1714990615
Reply with quote  #2

1714990615
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714990615
Hero Member
*

Ignore
1714990615
Reply with quote  #2

1714990615
Report to moderator
1714990615
Hero Member
*

Ignore
1714990615
Reply with quote  #2

1714990615
Report to moderator
1714990615
Hero Member
*

Ignore
1714990615
Reply with quote  #2

1714990615
Report to moderator
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
February 03, 2019, 01:21:08 PM

Kendimizi geliştirmek için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz, olumlu yada olumsuz tüm yorumları değerlendiriyoruz. Başarıyı yakalamak zor biliyoruz, rakiplerini takip eden değil takip edilen olmak için çalışıyoruz. Doğduğumuz topraklara katma değer katmak için çalışıyoruz. Eksiklerimiz var biliyoruz yolumuza eksiklerimizi ve hatalarımızı düzelterek uzman ekibimizle istikrarlı her zamankinden daha güçlü devam etmek için çalışıyoruz. Bizi yalnız bırakmayan bize güvenen tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=oDkHIHbGT1I

Web: https://www.paykrip.com
Vrs
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
February 05, 2019, 12:05:44 PM

Sitenin sahibi Ozan Ban diye geçiyor, basit bir "ozan ban google" aramasıyla investing profiline ulaşıyorsunuz.

https://tr.investing.com/members/110024790/comments

www.paykrip.com ben burayı takipdeyim işlem yapıyorum komisyonuda sıfır şuana kadarda kaybetmedim tavsiye ederim... www.paykrip.com ben burayı takipdeyim işlem yapıyorum komisyonuda sıfır şuana kadarda kaybetmedim tavsiye ederim...

Hatta diğer yorumlarda da investing'de kendi sitesini spamlemesi de kırmızı sinyal.

Bana göre eksileriniz.

- Cloudflare arkasına gizlenmişsiniz, whois bilgilerinde mailinizi gizlemişsiniz, güven vermiyor.
- Sitenizdeki bulgaristan adresi kırmızı sinyal.
- Kullanıcılara şimdi alım vakti gibi yatırım tavsiyelerinde bulunmanız.
- Sitenin hazır script kullanması
- Çok kötü tasarım, UX
- Kötü PR
- Sermaye olmaması, aynı borsayı $200'a herkes açabilir.

Tüm bunlardan sonra herhangi birinin gelip size yatırım yapacağını düşünmek naiflik. Tüm bunları çok iyi yapsanız bile pastadan pay alamayabilirsiniz çünkü insanlar BTCTürk'e Paribu'ya güveniyor, bu güveni kurmak yıllar sürdü. Yeni bir oyuncunun arkasında büyük bir şirket, sermaye olması gerek ki insanlar aynı güveni kurabilsinler.
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
February 05, 2019, 03:03:56 PM

Sitenin sahibi Ozan Ban diye geçiyor, basit bir "ozan ban google" aramasıyla investing profiline ulaşıyorsunuz.

https://tr.investing.com/members/110024790/comments

www.paykrip.com ben burayı takipdeyim işlem yapıyorum komisyonuda sıfır şuana kadarda kaybetmedim tavsiye ederim... www.paykrip.com ben burayı takipdeyim işlem yapıyorum komisyonuda sıfır şuana kadarda kaybetmedim tavsiye ederim...

Hatta diğer yorumlarda da investing'de kendi sitesini spamlemesi de kırmızı sinyal.

Bana göre eksileriniz.

- Cloudflare arkasına gizlenmişsiniz, whois bilgilerinde mailinizi gizlemişsiniz, güven vermiyor.
- Sitenizdeki bulgaristan adresi kırmızı sinyal.
- Kullanıcılara şimdi alım vakti gibi yatırım tavsiyelerinde bulunmanız.
- Sitenin hazır script kullanması
- Çok kötü tasarım, UX
- Kötü PR
- Sermaye olmaması, aynı borsayı $200'a herkes açabilir.

Tüm bunlardan sonra herhangi birinin gelip size yatırım yapacağını düşünmek naiflik. Tüm bunları çok iyi yapsanız bile pastadan pay alamayabilirsiniz çünkü insanlar BTCTürk'e Paribu'ya güveniyor, bu güveni kurmak yıllar sürdü. Yeni bir oyuncunun arkasında büyük bir şirket, sermaye olması gerek ki insanlar aynı güveni kurabilsinler.

Paykrip.com resmi olarak yaklaşık 30 gün önce açıldı ve bu kısa sürede hem platform olarak hem de kullanıcılarla etkileşim olarak diğer platformlarda olmayan desteği ve hizmeti vermeyi başarmıştır. İsimlerini verdiğiniz kuruluşlar ile 30 günlük bir kuruluşu kıyaslamanızın bizim adımıza sevindirici bir durum olduğunu belirtmek isteriz. Nitekim yeni kurulan ve çalışan kripto para borsalarının sektörde uzun zaman önce kurulan bir kuruluşla aynı ölçüde olabileceğini ve güven verebileceğini düşünmek mantıkla izah edilemeyecektir.
Şirket kurucumuzun İnvesting paylaşımları zaman zaman çeşitli platformlarda kullanıcıların PayKrip hakkındaki yorumlarının kopyalanıp yapıştırılarak paylaşılması sonucu ortaya çıkmıştır tabi bu paylaşımlarda alıntılanan yerin belirtilmemiş olması yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilmektedir, şahsi olarak düşüncesel paylaşımları farklıdır.

PayKrip Teknoloji ve Yatırımları olarak güvenin zamanla ve kullanıcıların deneyimlerini paylaşmalarıyla ortaya çıkacağını belirtmek isteriz.
paykrip (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
March 04, 2019, 05:03:12 PM

İşlemlerin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayacak alt yapı çalışmalarımız bitmiştir, iki Temel coin ile alım satım işlemleri hızlı bir şekilde devam ediyor. Banka transfer süreçleri daha hızlı hale getirildi. Bu iyileştirme çalışmaları siz değerli yatırımcılarımızın istekleri ve tavsiyeleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

https://www.paykrip.com
Ardaa
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 10

View Profile
March 09, 2019, 11:14:51 PM

Sitenizi incelemek marketteki durumu görmek için sitenize girdim fakat üye olmadan marketteki durumu göremiyorum. Yapacağım incelemelerden sonra sitenize üye olup olmamaya karar verecektim. Marketteki durumu üye olmayanlardan gizliyorsanız demek ki durum pek iç açıcı değil.
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
March 19, 2019, 09:22:29 AM

Ben donation kısmına çok güldüm , onuda arkadaş alıntılamasa görmeyecektim. Kaldırmışsınız ama 25 tl airdrop veren bir borsa neden bahış ister Smiley
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 19, 2019, 04:25:16 PM

Ben hiç incelemedim bile ama yazılanları görünce uzak durmanin gerekliliğini gördüm. İnsanı mağdur etmeyen borsada işlem yapmak her zaman iyidir. Paribu eksik olmasın yeter.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 11, 2019, 08:45:20 PM

"Exchange borsa hizmeti vermek üzere çalışmalarımıza başladık" yazmışlar konu başındaki açıklamaya. Ben şimdi nasıl güveneyim bu borsaya! Hatta altına da bir arkadaş uyarı yazmış ama halen düzeltmemişler.
BTC bağışı için adres vermeleri de baya manidar olmuş. Birisi dalga geçmek için böyle bir konu açmıştır diye düşündüm ama site yayında.
Not: Yeni üyelere 25 TL hediye ediyorlarmış. Kaçırmayın!
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: