Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:26:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ethereum sen ne güzelsin öyle  (Read 881 times)
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 29, 2018, 07:02:15 PM

zaten son dönemde üzerine yoğunlaştıkları şey de biraz bu oldu. teknolojiyi övmek yerine kullanımını yaygınlaştırma amacı taşıyorlar ki doğru bir plan oluyor.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715340411
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715340411
Reply with quote  #2

1715340411
Report to moderator
1715340411
Hero Member
*

Ignore
1715340411
Reply with quote  #2

1715340411
Report to moderator
1715340411
Hero Member
*

Ignore
1715340411
Reply with quote  #2

1715340411
Report to moderator
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
December 29, 2018, 07:10:56 PM

Bazen zincirde sıkıntı çıkınca yüksek fee kesiyor ama şuan için çok uygun. Cryotolarin en güzel yanı bu hem ucuza hem de çok hızlı transfer umarım biran önce tüm dünyada yaygınlaşır. Bankaların hegamonyasi son bulur
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
December 29, 2018, 07:23:07 PM

Evet sistem çok güzel ancak Eth de şöyle 1500-2000 bandına gelse tadından yenmez valla..Piyasa gerçekten bıktırdı.Artık binanceye falan bakmıyorum.Ümidim kesildi.Param battı diyorum kendi kendime

▔▔▔▔▔
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
December 29, 2018, 07:29:28 PM

Önceden olsa hem zaman hemde maliyetli bir işti bizim için. Blockchain sayesinde  işlemlerimiz daha hızlı daha az maliyetli oluyor.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
December 29, 2018, 07:32:08 PM

ethereum benim bu piyasadaki favori coinlerimden birisi 200 dolar üzerindeyken al sat yapa yapa iyi kar ettirmişti. buradan da yüzümü güldürecektir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
December 30, 2018, 04:13:10 PM

ethereum benim bu piyasadaki favori coinlerimden birisi 200 dolar üzerindeyken al sat yapa yapa iyi kar ettirmişti. buradan da yüzümü güldürecektir.

anlık al satlardan mı kazandınız yoksa günlük haftalık al satlardan mı  çünkü anlık al sattan para kazanmak için biraz fazla eth bulunması gerek
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
December 30, 2018, 04:50:17 PM

ethereumun düşüşü birçok insanı hayal kırıklığına uğratmıştı ama gerçekten de güzeel ve başarılı bir coin ethereum de bu teknoloji de.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
December 30, 2018, 06:04:38 PM

Tek etherium diyil diger tüm coinlerin ana hedefi bu. Düşük işlem ücreti ile çok hızlı para transferleri gerçekleştirmek.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 30, 2018, 06:37:58 PM

Kripto paraların geneli için bu söz konusu. Sanırım arkadaş kripto paralarla yeni tanışmış ve bunu yeni keşfediyor. Ama ne olursa olsun bir kişinin bile bunu öğrenmesi önemli. Kripto paralar ne olursa olsun geleceğin parası olacak ve global para olma özelliğini artıracak diye düşünüyorum.
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
December 30, 2018, 07:56:02 PM

Kripto paraların geneli için bu söz konusu. Sanırım arkadaş kripto paralarla yeni tanışmış ve bunu yeni keşfediyor. Ama ne olursa olsun bir kişinin bile bunu öğrenmesi önemli. Kripto paralar ne olursa olsun geleceğin parası olacak ve global para olma özelliğini artıracak diye düşünüyorum.

okuduğunu anlayamamışsın sanırım vurgulamak istediğim şu ayı sezonunda bu teknolojiden asla umudumuzu kesmememiz muhteşem bir teknoloji ve çok güzel yerlere gelme potansiyeli çok yüksek
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
December 31, 2018, 02:22:07 PM

Ethereumun bu fiyatlara gelmesinde vitalik denen coinin sahibinin de açıklamaları etkili oldu. İnsanlar kendi malına niye çamur atar anlamam.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
December 31, 2018, 03:34:14 PM

Benim fikrimce zaten en büyük sorun bu piyasanın bir borsa çakması gibi insanlara yıllardan beri lanse edilmesi. Bu sorun nasıl aşılır derseniz öncelikle bu işin içinde ki binlerce insanın düşüncesini değiştirmek ilk ve en mantıklı adım olacaktır; Sonuçta bir çoğumuz bu piyasayı keşfederken bir arkadaşımızdan duyarak piyasa dahil olduk ve bir çoğumuzun tek amacı paraydı tıpkı benim gibi fakat piyasa ile içli dışlı oldukça aslında ne kadar mantıklı ve gelecekte nelere değiştirebileceğini görüyoruz ve sonuç olarak insanlara bu market hakkında çok daha mantıklı cevaplar verebiliyoruz.

distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
January 01, 2019, 11:49:31 PM

Kripto paraların genel mantığı bu, düşük ücret ve hızlı aktarım.

Bitcoin dışında hemen hemen bütün projelerde düşük aktarım ücreti söz konusu.

Eth'de gas fee bedelinin ayarlanması da ayrı bir güzellik.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
January 02, 2019, 07:32:57 AM

Eth cok duusk fiyatlara geldiginde bir miktar alim yapayim dedim ama sonra biliyorsunuz ki bir 50 dolar seviyekeri konusulmaya baslandi bende onlara kandim bekledim olmadi dimdo napcaz bilmiyorum
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 02, 2019, 08:20:53 AM

Hız olduğu kadar bir de yukarı doğru giderse çok daha iyi olacak. Aslında 80$ larda iken alıp kenara koymak vardı ama maalesef terste kaldığımız için atacak mermi yok. Barut ıslak vaziyette.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 02, 2019, 08:25:48 AM

Son günlerde yapılacak olan güncellemenin de etkisiyle fiyatı toparlanmaya başladı. Fakat bu fiyatlar ethereum için yeterli değil. 1500 dolarları görmüş bir kripto paranın önünde daha çok yol olduğuna inanıyorum ve ethereuma sonuna kadar güveniyorum. Benim için bir bitcoin iki kesinlikle ethereumdur.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
January 02, 2019, 09:25:12 AM

Bu saydıgın özellikler sadece ethereum da bulunan birşey degilki ethereum ana olayı akıllı kontrat işlerini hayata geçirip aracı ve komisyoncu kişileri ortadan kaldırmaktı. Bu mottoyla zaten piyasaya çıkmışlardı. Para transfer etmem gerekirse waves ripple kullanırım daha seri ve cabuk geçiyorlar.
cabbarlana
Full Member

Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
January 02, 2019, 09:30:06 AM

Ethereum un beklenen harforku (Constantinople) başarıyla gerçekleşirse 2019 boğa sezonunu altcoin hareketliliği ile başlatabilir. Ama burada önemli olan hatanın minimum düzeyde olması ve işlemelerinde herahangi bir şekilde aksamadan hızlıca gerçekleşmesi gerekiyor.

Stabilitelim
Member
**

Merit: 14

View Profile
January 02, 2019, 09:39:23 AM

ethereum inşallah eski seviyelerini görecektir.bitcoinin arkasından devam edecektir ..1 k dolar falan hayal değil eth için yakın zamanda göreceğiz.bu piyasa düzelirse en büyük etki ethereumdan gelecektir.
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
January 02, 2019, 12:51:19 PM

Ethereum büyük coinler içinde en çok düşen coinlerden biri oldu ama eski günlerine döneceğine herkes gibi benim de inancım tam. Yeter ki ocağı kazasız belasız atlatalım.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: