Bitcoin Forum
June 25, 2024, 02:43:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: ethereum sen ne güzelsin öyle  (Read 895 times)
pelimies
Member
**

Activity: 619
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
April 05, 2019, 07:54:44 PM

Çok haklısın hocam blockchain kesinlikle borsadan ibaret değil çok iyi bir mühendis blockchain teknolojisini kullanarak harika projeler üretebilir. Örnek veriyorum blockchain teknoöojisi üzerinden 0 hata ile seçim bile organize edecilirsiniz. Daha nice projeler hayal edin yeter.

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
April 06, 2019, 02:43:26 AM

Ethereum iyi güzel ama eşsiz veya harikulade değil diğerlerinden önde yapan şey diğerlerinden önce girmiş olması piyasaya.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
erkan.camli
Copper Member
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile WWW
April 06, 2019, 05:36:25 AM

Blockchainin en önemli faydalarından birisi hız. Bankacılık zihniyeti kontrol mekanizmaları üzerine kurulu olduğundan aynı işlem 1 haftada ancak tamamlanabiliyor. Devletler bankalarda sıkı kontroller gerçekleştiriyor. Blockchain için bu tarz kurallar belirlenmediğinden her işlem hem ucuza hemde hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Umarım ileride blockchain iyice yaygınlaşır
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 06, 2019, 05:46:57 AM

Ethereum güzel ama vitalikte açıkladı zaten. İlk olduğumuz için eksiklerimiz var sonradan çıkan projeler bizim eksiğimizi kapatıyor dedi. Şimdi ethereum un açıklarını iyi kapatan altcoini bulmak lazım.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
April 06, 2019, 09:24:02 AM

Ethereum ne yazık ki eskisi kadar güncelleyip popüler yapamıyor kendisini, piyasada önemli bir yer edindi, altcoin piyasasının çoğu ethereum sayesinde ayakta ama bu yeterli değil.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
April 06, 2019, 10:37:07 AM

Ethereuma olan talep her zaman artarak devam edecektir.Piyasadaki Altcoinlerin çoğunluğunu yönlendiren Ethereum olduğundan dolayı Ethereum her zaman popüler bir coin olarak kalacaktır.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 06, 2019, 11:19:25 AM

Avantajlarını güzelliğini bir kenara bırakıyorum cidden psikolojik olarak güven verdiği için de bu kadar seviliyor ether. Benim de tercih etme sebeplerim tüm bunlardan oluşuyor. Ufak tefek sorunlar da çözülebilirse ne güzel olur
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
April 06, 2019, 12:33:10 PM

Ethereum neredeyse tüm kripto para dünyasına sempatik gelen coinlerden biri.

XRP'nin, TRX'in hatta BTC'nin bile sevmeyenine denk geldim ama "ETH mi aman uzak dursun" diyene denk gelmedim. Şu ayı sezonunun FUD'unu da en çok yaşayan altcoinlerden biri oldu aynı zamanda. Ethereum'un 80 dolar seviyesine düşeceğini söyleseler hiçbirimiz inanmazdık ama yaşadık. Son zamanlarda güzel bir ivme yakaladı. Çıkışının devam edeceğini düşünüyorum.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
April 06, 2019, 03:47:47 PM

yahu arkadaş bu ne güzel bir teknolojidir hangi bankada hangi sistemde var bu güzellik kolaylık az önce mewdeki 11 eth yi binance hesabıma sadece birkaç dakikada 0.02 fee ücreti ödeyerek gönderdim 1500-1600 usd yi 0.02 ye hangi banka hangi sistem saniyeler içerisinde transfer eder ? bu teknolojinin kıymetini insanlar kullanmaya başladıkça anlayacaklar kripto dünyası sadece borsadan ibaret değil umarım bunu kusa zamanda herkes görebilir

onbinlerce lirayi bende saniyeler icinde havale ediyorum... dakikalar icinde eft gerceklesiyor... yani türkiye'deki bankalar süper hizli transfer konusunda... orada bir sorunumuz yok. ama yurtdisina gönderimlerde tabii ücretler artiyor veya yurtdisindan para gelecegi vakit.

güzellik sadece ethereum'da degil, cogu coin bu konuda güzel. özellikle türkiye'deki borsalarda alinip satilanlar. gönder borsaya coin'u, sat tl'ye cevir ve oradan parani hesabina cek...
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
April 06, 2019, 03:51:37 PM

Ethereum bazı zamanlar yatırımcılarını üzse de alt yapısı çok sağlam olduğu için bu konumda

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
April 06, 2019, 09:41:46 PM

Al şimdi Ethereum 6-7 ay hiç bakmadan at kenara muhtemelen 3x falan verecektir tabi doğru fiyattan satmak lazım sonra yine aşağılara dönebilir bu piyasada herşey olabilir. YTD.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
April 07, 2019, 12:52:40 PM

taban fiyatına düştükten sonra yatırım yapanları baya bir sevindirdi ethereum umarım bundan sonra saçma sapan düşüş olmaz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
April 07, 2019, 07:21:15 PM

Şu an ki durumunu normal karşılıyorum ben çünkü geçmişte de böyle olmuş. Bitcoin artarsa ardından ethereum gelmiş sonra litecoin gelmiş. Bu muhtemelen önümüzdeki yıllarda da böyle devam edecek muhtemelen.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 07, 2019, 08:32:39 PM

Ethereum hala blockchain ekosisteminin gelişme hızının gerisinde kalıyor kendini daha geliştirmesi gerekiyor fikrimce

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
April 07, 2019, 08:38:59 PM

Şuan için bankaların ve özellikle SEC'in çekindiği özelliklerden birisi bu çok cüzi rakamlara büyük paraların transferleri. Örnek vereyim geçen gün bankadan bir yere para transferi yapacağız. Bankanın içinden gönderirsen 45-TL'ye gönderiyoruz. Bankamatikten 8- TL mi 13 - TL mi ne gibi bi rakama gönderiyorsunuz dedi. Yani bence bankalar ve SEC bundan korkuyor.
casty3000
Full Member

Merit: 100

View Profile
April 07, 2019, 08:40:30 PM

Şuan için bankaların ve özellikle SEC'in çekindiği özelliklerden birisi bu çok cüzi rakamlara büyük paraların transferleri. Örnek vereyim geçen gün bankadan bir yere para transferi yapacağız. Bankanın içinden gönderirsen 45-TL'ye gönderiyoruz. Bankamatikten 8- TL mi 13 - TL mi ne gibi bi rakama gönderiyorsunuz dedi. Yani bence bankalar ve SEC bundan korkuyor.
Bankaların korkacaklarını sanmıyorum buna ayak uydurmak zorunda olduklarını biliyorlar. Yakın geçmişte blockchain kullanarak yollamalar başlayacaktır. Bunun ön ayağı ripple foundation

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
April 07, 2019, 08:47:01 PM

Bankaların korkacaklarını sanmıyorum buna ayak uydurmak zorunda olduklarını biliyorlar. Yakın geçmişte blockchain kullanarak yollamalar başlayacaktır. Bunun ön ayağı ripple foundation

Elbette gelişen teknolojiye herkes ayak uydurmak zorunda ama bu hemen olabilecek bir şey değil ki zaten uzun süredir olan bir sistem son zamanlarda daha çok duyulmaya başlıyor. Bunun yanı sıra bankaların geçişi birden olur mu? Bence olmaz dediğim gibi büyük karlardan uzaklaşmak anlamına geliyor bu sistem bankalar için. Ama ne olabilir bu sistemi de kendilerine uydururlarsa şaşmam. Yani gönderim ücreti borsalarda değişiyor ya. Bankalarda buna göre müdahale edebilirler. Çünkü gönderim rakamları çok düşük
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
April 07, 2019, 10:27:28 PM

2017 boğasında etherium 1500 doları görsede bir fomo oluşturmadı kimsede.

2017 aralıkdaki gibi bir boğa için önümüğzde daha uzun yol var belki mini bir boğa görebilirz bu aralar.

Benim söyleyeceğim eğer gerçekten tekrar market hacminin 800milyar dolar 1 trilyon dolar gibi rakamlara çıktıgını görürsek bunda liderliği etherium çekecektir.

Bitcoini bile yabana attırabileceğini düşünüyorum
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 07, 2019, 10:48:53 PM

Neo da sıfır işlem ücreti var, Tron ve Stellar da çok ucuz işlem ücreti var Ethereum a göre. Eğer kripto parada sadece kıstas işlem ücreti olursa Ethereum çok geride kalıyor. Ethereum un başarılı özellikleri olsa da işlem ücreti rakiplerine göre fazla olması dezavantaj.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
April 08, 2019, 04:56:39 AM

Neo da sıfır işlem ücreti var, Tron ve Stellar da çok ucuz işlem ücreti var Ethereum a göre. Eğer kripto parada sadece kıstas işlem ücreti olursa Ethereum çok geride kalıyor. Ethereum un başarılı özellikleri olsa da işlem ücreti rakiplerine göre fazla olması dezavantaj.

Etheriumun amacı zaten hızlı gönderi ucuz fee değil. Etherium büyük düşünüyor. İş dünyasına hitap etmenin peşinde.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: