Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:12:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: everyone good bye  (Read 422 times)
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
December 31, 2018, 02:26:39 PM

Tüm 1 satoshilik coinlere yatırım yapın belki enayinin biri gelirde 2 satoshiden sizdekileri alır. Böyle taktik mi olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
1714957953
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714957953
Reply with quote  #2

1714957953
Report to moderator
1714957953
Hero Member
*

Ignore
1714957953
Reply with quote  #2

1714957953
Report to moderator
1714957953
Hero Member
*

Ignore
1714957953
Reply with quote  #2

1714957953
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714957953
Hero Member
*

Ignore
1714957953
Reply with quote  #2

1714957953
Report to moderator
1714957953
Hero Member
*

Ignore
1714957953
Reply with quote  #2

1714957953
Report to moderator
1714957953
Hero Member
*

Ignore
1714957953
Reply with quote  #2

1714957953
Report to moderator
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
December 31, 2018, 04:58:44 PM

adını bari değiştir aq senin gibi araştıran adam mı olur? neyi araştırıyorsun. nerede 1 satoshilik coin token varsa bulup geitiriyorsun. yobitte böyle tokenlerden tonlarca var. al satma. bende sana önereyim dapps var. hiç olmaz ise belki iş yapar. 3 satoshi ama sana 1 satoshilik lazım
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 01, 2019, 12:51:20 PM

sadece kubera değil piyasanın geelinde bir dipp havası yaşanmakta her an bir yükseliş yömlü hareketlenme yaşanabilir aslında dikkatli olmak lazım.

RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
January 01, 2019, 05:10:37 PM

Malın ismi bile faul bildiğin esrar cinsi gibi isim vermişler malzemeye buna yatırım yapıp kumar oynayacagınıza gidin iddia kuponu çevirin bundan cok cok fazla keyif alırsınız.

Hocam affınıza sığınarak size birşey sorsam. Bu imzasını tasidiginiz projeye bende çok baktım ama içinde ethereum geçen ya da bitcoin geçen çoğu proje hep fos çıktı. Ayrıca bunun süresi de çok kısa idi. İş yapar mı sizce.

Klasik shitcoin tabiki dostum. Gecen yıl ethereum dark diye bişey cıkmıştı airdroptan güzel para kazanmıştım. Ya tutarsa deyip bu seferde bunun imzasına girdim.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
January 01, 2019, 05:15:19 PM

Kubura mubura başlığı okuyuna yine bi dolandırıcı gelmiş diye düşündüm tıkladım ve haksız çıkmadım bu tipler en iyi ihtimalle salağın önde gidenidir kendi gibi salakları toplama ufak çaplı bi çiftlikbank hadisesi yaratma peşinde herkese iyi yıllar

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
hisarardi
Member
**

View Profile
January 01, 2019, 07:06:23 PM

Kubura mubura başlığı okuyuna yine bi dolandırıcı gelmiş diye düşündüm tıkladım ve haksız çıkmadım bu tipler en iyi ihtimalle salağın önde gidenidir kendi gibi salakları toplama ufak çaplı bi çiftlikbank hadisesi yaratma peşinde herkese iyi yıllar

Hocam sadece başlığa bakıp yatırım yapan varsa da bırak batsın. Zaten altta yazan yorumları okuyan direkt caz geçer. Bu arkadaş ay da bir böyle sikim sikim token coin bulup sürekli paylaşır. Millet söver süpürür. Bu da çıkar  size de yaranilmiyor der aradan 1 ay geçer hoooop bir daha yeni bir araştırma ile meydana gelir. Akillanmadi gitti...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 01, 2019, 08:01:56 PM

Malın ismi bile faul bildiğin esrar cinsi gibi isim vermişler malzemeye buna yatırım yapıp kumar oynayacagınıza gidin iddia kuponu çevirin bundan cok cok fazla keyif alırsınız.

Hocam affınıza sığınarak size birşey sorsam. Bu imzasını tasidiginiz projeye bende çok baktım ama içinde ethereum geçen ya da bitcoin geçen çoğu proje hep fos çıktı. Ayrıca bunun süresi de çok kısa idi. İş yapar mı sizce.

Klasik shitcoin tabiki dostum. Gecen yıl ethereum dark diye bişey cıkmıştı airdroptan güzel para kazanmıştım. Ya tutarsa deyip bu seferde bunun imzasına girdim.

Artık bu bounty işleri öyle komik bir hal aldı ki, herkes ya tutarsa diyerek farklı yollara başvurmaya başladı. Belki ben de bir shitcoin bulurum  Grin

Konuya dönecek olursak, forumda en yeniler hariç herkes araştıran adamı biliyor zaten o yüzden sıkıntı yok. Onun yazdıklarını kesinlikle yatırım yapılmayacak olarak algılayın yeter.
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
January 02, 2019, 05:33:54 AM

Artık bu bounty işleri öyle komik bir hal aldı ki, herkes ya tutarsa diyerek farklı yollara başvurmaya başladı. Belki ben de bir shitcoin bulurum  Grin

Konuya dönecek olursak, forumda en yeniler hariç herkes araştıran adamı biliyor zaten o yüzden sıkıntı yok. Onun yazdıklarını kesinlikle yatırım yapılmayacak olarak algılayın yeter.

Nerede adı sanı duyulmadik coin token varsa bulup getiriyor adam. Sanki cryptopia nin Türkiye admini. Hep buldukları oradan nadiren de olsa yobitte çıkıyor.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 02, 2019, 06:44:47 AM

Notumu aldım takibe başladım. Kübra kaça gidecek acaba. Yine bir arastiranadam klasiği daha. 1 sathosilik token ve hedef fiyatı belli. Bu çocuk bizi zengin edecek böyle giderse .
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
January 02, 2019, 08:08:21 AM

Hocam zaten ben son 1 senedir bounty işinden düzgün para kazanan birini göremedim. Eskiden en azından token ödemesi yaparlardı mew cüzdanda öyle mal mal dururdu şimdi oda yok adam direk dükkanı kapatıp kaçıyor cüzdana bişey gelmiyor yani  Grin
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 02, 2019, 08:16:41 AM

Hocam zaten ben son 1 senedir bounty işinden düzgün para kazanan birini göremedim. Eskiden en azından token ödemesi yaparlardı mew cüzdanda öyle mal mal dururdu şimdi oda yok adam direk dükkanı kapatıp kaçıyor cüzdana bişey gelmiyor yani  Grin

Hocam 3-4 gün önce miracle tele den 5400 adet token geldi hepsini sattım. Fork delta dan toplam 3.4 ethereum etti. Eğer bekletsem belki o kadar etmeyecek. Piyasa ortamında düzgün olsa belki daha çok kazanılır ama artık çoğu bounty ya scam çıkıyor ya da ödeme yapmıyor. Eğer olurda tele aşağılara gelirse bir miktar Almayi planlıyorum.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
January 16, 2019, 06:50:23 PM

acaba yalan oldumu kubur
borsa hack yedi coinleri yediler derseler gitti paralar.
zaten hack  yapandan borsanın kendisidir.

XxX
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 17, 2019, 07:45:25 AM

Cryptopia hacklendi denilince direkt aklıma arastiranadam geldi. Ne yapıyordur acaba şimdi. Umarım kuberalari gitmemiştir.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 17, 2019, 10:38:44 AM

Yükseliş söz konusu olacaksa 2 satoshiden alıp 10 satoshiye çıktığında satmak bile çok karlı olur. Tabi burada kaç adet alacağın çok önemli. Aldığında gerçekten yükselecek mi? Bu da çok önemli. Ya sabit kalıp ya da 1 satoshiye kadar düşerse aldığın rakama göre çok büyük zarar edebilirsin. Karar senin elinde. Araştırma yapmadan alım yapma.
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
January 17, 2019, 11:40:32 AM

Paranı scam coinlere kaptırma kardeş. Dünya kaliteli dip coin var . bol şans
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630

Stock

View Profile
January 17, 2019, 12:40:26 PM

adamın tavsiye eetiği borsa hack yedi orda parası varsa belkide battı belli değil borsa ne zaman açılacak kimleri zarar ettirdi ilerde belli olur

Bitcoin
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
January 17, 2019, 07:15:27 PM

adamın tavsiye eetiği borsa hack yedi orda parası varsa belkide battı belli değil borsa ne zaman açılacak kimleri zarar ettirdi ilerde belli olur

Borsanın hacklenmesi kötü oldu. Çogu bounty ve airdrop kovalayanlar orayı kullanıyordu. Umarım kayıpları çok olmamıştır.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: