Bitcoin Forum
May 21, 2024, 11:11:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni yılda Bitcoin fiyat trendi nasıl olacak  (Read 818 times)
naz14 (OP)
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
December 30, 2018, 05:08:35 PM

Fiyatların yönü hakkındaki tartışma ve spekülasyonlar hiç bitmez.Özellikle dalgalı dönemler bunu için çok iyi ortamlardır. İki yönlü de spekülasyonlar ve yorumlarda uç noktaları görmek olasıdır.Piyasayı iyi bilmeyen ancak yatırım yapmış olan veya yapacak olan yatırımcıların kafası böyle dönemlerde çok karışır. Çünkü gerçekten de olanlar algıları bozmakta, yatırımcıyı yanlış kararlara sevk etmektedir. Arkasından pişmanlıklar, hayal kırıklıkları ve maddi zararların geldiği böyle dönemlerde yatırımcı daha donanımlı olmayı öğrenmek zorundadır.Bu kendisinin faydasına olacaktır.

Öncelikle bir yatırım disiplinine sahip olmak,teknik analize ilişkin bilgilerle donanmak ve en basit şekliyle olsa bile bir sisteme sahip olmak önemlidir. Bu sizi herhangi bir duruma karşı bir harekat planı sahibi yapar. Donanımınız sizi çıplak elle savaşmaktan, bir alet sahibi olma seviyesine yükseltir.Bu ise başarıya bir adım daha yakın olmanız anlamına gelir. Unutulmamalıdır ki önce zihninizde başarırsınız.

Bu durumda fiyat trendine ilişkin sorular ikinci plana düşecektir. İYİ YILLAR.
iccel
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
December 30, 2018, 06:45:32 PM

Finansal okur yazarlık ve risk yönetimini bilmek önemlidir.Konuya farklı bir açıdan yaklaşmanız, çoğu bilinen şeyler olsa da; oldukça yararlı bir hatırlatma olmuş.

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
December 30, 2018, 09:32:29 PM

Söylenmek isteneni  söyle anlamak mümkün; kurtarıcı bekleme,kendini kurtarmayı ögren.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
December 30, 2018, 10:27:23 PM

Bu piyasada olup da teknik analize inanmayan birçok kişi var ancak teknik analiz temel analizle birleşince iş yapacağını düşünenlerdenim. Hem teknik analiz ve temel analizleri okumayı öğrenirseniz daha donanımlı bir yatırımcı olursunuz.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 31, 2018, 05:26:35 AM

Gönül isterki hep uçuş olsun.Umarım öyle olur.2019 bizim yılımız olsun arkadaşlar.Çok kaybettik 2018 de.çok canımız yandı.Umarım güzel ve kitlesel haberler alırız ve yolumuza bakarız.
iccel
Member
**

View Profile WWW
December 31, 2018, 08:23:31 AM

Yeni yıl için çok güzel dilekler. Gerçektende düşüş trendi çoğumuzun morallerini bozdu.Biraz toparlanmaya, morallerimizin düzelmesine ihtiyacımız var. Umarım yeni yılda 2018 yılı ile aynı şekilde devam etmeyiz.

aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
December 31, 2018, 12:59:49 PM

2019 yılında bitcoin fiyat trendi 3300 dolar ile 6 bin dolar arasında git gelleri olan yeni bir yatay seyir izleyeceğiz .2019 sonunda ise rakam 9900 dolara kadar çıkıp sonrasında tekrar 6 bin seviyelerine inecektir .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
December 31, 2018, 05:02:51 PM

2017 ile piyasayla tanışan insanlar 2018 i görüp yaşayınca piyasadan bıkmaları ve moral bozukluğu yaşamaları normal.Umarım  2019 bizim için güzel ve bol kazançlı geçer.Sahsi düşüncem Bitcoin bu sene 3k ila 6k $ arasında gider gelir gibi
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 31, 2018, 08:50:08 PM

Ben umutsuz değilim fakat dalgalanma ne yazık ki istediğimiz zamanda ve ölçüde gerçekleşmediği için şu anda terste kalmış gibi görünüyoruz. ama ilerleyen zamanlarda yeşillenmiş bir piyasayla iç içe olacağız gibi geliyor.

iccel
Member
**

View Profile WWW
January 01, 2019, 08:03:42 AM

Düşüşün geldiği bu aşamada umutsuz olmak; düşüşü planlayıp, sürdürenlerin istedikleri bir şey. Çünkü istedikleri bu, böyle olunca kazanabilecekler.

naz14 (OP)
Member
**

DAO Maker

View Profile
January 01, 2019, 12:09:56 PM

Bu piyasada olup da teknik analize inanmayan birçok kişi var ancak teknik analiz temel analizle birleşince iş yapacağını düşünenlerdenim. Hem teknik analiz ve temel analizleri okumayı öğrenirseniz daha donanımlı bir yatırımcı olursunuz.
Kesinlikle katılıyorum. Evet bizim piyasamız oldukça sığ ve bu noktada herhangi bir kripto-paranın büyük miktarının bir balinanın elinde olması mümkün olabiliyor. Bu durumda da grafiği bozabiliyor ve terse düşürebiliyorlar. Ancak yüzde 50 nin üzerinde bir kripto varlığa sahip değilse temel analiz size yine de fikir verecektir. Ve teknik analizde de, kendisi de bir noktada ciddi kârdan vermeyi göze almazsa grafikleri öyle kolay bozamaz diye düşünmekteyim.
naz14 (OP)
Member
**

DAO Maker

View Profile
January 01, 2019, 12:25:15 PM

Gönül isterki hep uçuş olsun.Umarım öyle olur.2019 bizim yılımız olsun arkadaşlar.Çok kaybettik 2018 de.çok canımız yandı.Umarım güzel ve kitlesel haberler alırız ve yolumuza bakarız.
Dileklerinize katılıyorum. Bir nefes almamız gerek. Bazı arkadaşlarım bana pollyanna demekteler. Ama negatif düşünerek herhangi bir ilerleme kaydedeni de görmedim şimdiye dek. Ne demeli bu yılın ilk gününde Evrene iyi mesajlar gönderelim ki iyiyi bekleyelim. Büyükannem hep "Kırk kere söylesen olur derdi bana:)" Atasözleri bi tecrübenin eseridir. Hadi sesli söyleyemeseniz de içinizden geçirin. İyi yıllar. 2019 Bol kazanç getirsin hepimize...
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
January 01, 2019, 12:47:12 PM

2019 yılında büyük sıçrama olmayacak olsada en azından bitcoinde ki düşüş tendinin bitip yerini yatay seyir alacağını söyleyebiliriz ve sene sonuna doğru bitcoin 9900 dolara kadar çıkacaktır.

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
January 01, 2019, 11:43:54 PM

Fiyat yeniden yukarıya dönecetir diye düşünüyorum 1yıl boyunca düşürdüler yeni yatırımcı ve yeni dalga şart bu piyasaya aksi takdirde bir yıl daha dibe giderse çöker! silinip gidebilir.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
January 02, 2019, 10:16:31 AM

Fiyatlar yukarı yönü doğru kırmaya başladı gibi ama gerçek bir boğa ne zaman gelecek bunu kestirmek oldukça zor. Sıkı sıkıya da takip ediyoruz piyasaları ama ne yazık ki istediğimiz seviyeler kısa sürede yakalanacak gibi durmuyor.

aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
January 02, 2019, 03:54:56 PM

Yaklaşlık 1 yıl sürecek yeni bir yatay seyir trendine girdik ,bitcoin sene sonuna kadar 4 bin dolar ile 6 bin dolar araısında gidip gelecek sene sonuna doğru bir sıçrama yapıp 8 bini görebilir.

natureltiqqy
Full Member

View Profile WWW
January 02, 2019, 04:26:36 PM

yeni dipler ve sonrasında gelecek olan yine yeni zirveler. dipler ve zirveler döngüsü kaçınılmaz olduğuna inanıyorum, ve bu yıl ki zirveden sonraki şuanki konumumuz dipler diyebiliriz çünkü bir çok yatırımcı ciddi sermaye kayıpları yaşadı. bekleyebilene yeni ath yakın.

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
January 02, 2019, 05:49:44 PM

ben çok çalkantılı bir yıl geçireceğimizi düşünüyorum açıkçası ama genel trend yukarı yönlü olacaktır. 10 bini zorlar bence.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Allonee
Member
**

View Profile
January 02, 2019, 06:23:21 PM

yüzde beşlik onluk artışlarla ufak ufak yükselecektir. ayı sezonunun artık bittiğini düşünüyorum ve artık küçük küçük yükselir.
naz14 (OP)
Member
**

DAO Maker

View Profile
January 02, 2019, 10:04:34 PM

Yaklaşlık 1 yıl sürecek yeni bir yatay seyir trendine girdik ,bitcoin sene sonuna kadar 4 bin dolar ile 6 bin dolar araısında gidip gelecek sene sonuna doğru bir sıçrama yapıp 8 bini görebilir.
Bu yorumu bir grafik analizine mi dayandırıyorsunuz? Hiç bu kadar net konuşamadım:) bu kadar uzun süreli yatay seyir buralarda kripto paralar gerçekten ciddi el değiştirecektir. Sabırsız yatırımcıların böyle 1 yıl daha sürdürebileceklerini hiç sanmıyorum.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: