Bitcoin Forum
May 05, 2024, 12:39:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni yılda Bitcoin fiyat trendi nasıl olacak  (Read 818 times)
naz14 (OP)
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
January 02, 2019, 10:33:11 PM

Fiyatlar yukarı yönü doğru kırmaya başladı gibi ama gerçek bir boğa ne zaman gelecek bunu kestirmek oldukça zor. Sıkı sıkıya da takip ediyoruz piyasaları ama ne yazık ki istediğimiz seviyeler kısa sürede yakalanacak gibi durmuyor.
İstediğimiz seviyeler bu kadar bulanık suların içinde debelenerek olmaz diye düşünüyorum. Bir süredir böyle yüksek getirisi olan bir yatırım aracının büyük oyuncuların ve devletlerin dikkatini çekmemesi olanaksızdı. Piyasadaki dönen milyar dolarlar onların iştahlanmasına yetti. Bu pastanın büyük dilimini ele geçirmeden bu yatay seyirden kurtulamayız gibi geliyor bana...
1714912755
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714912755
Reply with quote  #2

1714912755
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714912755
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714912755
Reply with quote  #2

1714912755
Report to moderator
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
January 03, 2019, 12:10:35 PM

biz yukarı yönlü olsun istiyoruz diye yukarı yönlü olacağını düşünmüyorum. çalkantılı süreç ilk altı aylık dilimde de devam edecektir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
January 03, 2019, 12:29:48 PM

Yeni yıldada bitcoin fiyatı ile ilgili bir eşeylerin değişmesi zor görünüyor ,fiyatlanma için 2 önemli gelişme var bunlar Bakkt ve sec iki kurumda fiyat çıkışını engellemek adına ertelemeye gidecekler.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
January 03, 2019, 02:36:16 PM

genel kanı yukarı yönlü olacak diyor fakat bu görüşler bir tespit mi yoksa arzu mu belli değil. ben stabil şekilde uzun süre kalacağını düşünüyorum.

Silica NeXus                 
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
January 03, 2019, 02:59:10 PM

Bu 4000 seviyesini bir kaç gündür zorluyor bir türlü üstüne atamadı kendisini. 4000'i geçerek biraz tutunabilirsek sanki 5'e kadar hızlıca gidebileceğiz. Bakalım Ethereum biraz hareketlendirebilir belki piyasayı.
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
January 04, 2019, 09:24:04 PM

Yeni yılda bitcoin fiyatı dünyadaki ekonomik gelişmeler ile alakalı olarak belirlenecektir ,küresel krizin eşinde olan dünya ekonomisinde bu süreçte bitcoin fiyatlanması nasıl olacak göreceğiz.

nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
January 05, 2019, 11:17:28 AM

uzunca bir süre sabit durumda kalabilir bitcoinin fiyatı. 2019 sonlarına doğru trend yukarı yönlü olur ve bize bir fırsat yaratılmış olur.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
yaviz0002
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 05, 2019, 11:55:14 AM

yalancı yükselişlerle gelgel düşüşleri çokça olacaktır bu yıl da. yılın sonuna doğru boğa başlangıcı oluşur trend yukarı yöndeyken biter.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
January 05, 2019, 02:08:41 PM

Ethereum forku bakkt sec gibi gelişmeler yeni trendi ve yönünü belirleecek. Eğer ocağı ve şubatı güzel atlatabilirsek önümüz açılabilir gibi görünüyor.

Silica NeXus                 
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
January 05, 2019, 04:53:40 PM

Bitcoindeki yeni yılın fiyat trendi 2018 den farklı olarak artık fiyat düşüşünün yaşanmayacağı ve bitoinde beklenen yüksek fiyata sıçramasınında  olmayacağı yönündedir .

BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
January 05, 2019, 09:26:03 PM

Bu kriz ve kaos ortamında çok büyük hareketler beklemiyorum şahsım adına, ancak gene de ufak yükselmeler gelmesi lazım en azından 6 7 bin bandına gelirse bir miktar volatilite ile yatırım çekmeye devam eder.
sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
January 07, 2019, 12:43:09 PM

Bu yılda artım düşüşlerin bittiğini umuyorum en azından kripto pazarı 100 milyar dolardan 130 milyar dolar seviyesine oturdu gibi ,şubat itibari ilede piyasada yavaş yavaş çıkışlar devam eder.

tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
January 08, 2019, 03:25:22 AM

herkesin ilk altı aylık dilimdeki beklentisi aşağı yönlü olacağı yönünde. bitcoin şaşırtmayı sever ama ben de aşağı yönlü olacağını düşünüyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
iccel
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
January 10, 2019, 05:59:40 PM

Küçük yatırımcı balık hafızalıdır ve yeşil hayranıdır.Üç gün üst üste yanan yeşil bar küçük yatırımcının bütün kötü anılarını siler; yerine coşkulu, risk sever ruhunu tetikler. Bu nedenle bir yıl daha sıkışık, yatay aşağı yönlü piyasa sadece zararları büyütür. Ancak yatırımcı ilgisini bitirmez.

hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
January 10, 2019, 07:01:07 PM

Teknik analiz önemli mi derseniz önemli derim neden aşağı yönde trendi olan bir piyasanın daha da düşebileceğini anlayacak kadar analiz yapabilmek önemli olduğunu düşünüyorum . 2019 yılının ilk ayında olan piyasa için ise kişisel yorumum  genel yönü hala yukarıya doğru görünmüyor iki ileri 3 geri giden bir piyasa var dip noktasının neresi olacağı merak konusu ve tamamiyle yukarı yönlü bir hareketten bahsetmek için genel trendin yukarı yönünde oluşmasının görülmesi gerekir .
naz14 (OP)
Member
**

DAO Maker

View Profile
January 10, 2019, 11:18:04 PM

Küçük yatırımcı balık hafızalıdır ve yeşil hayranıdır.Üç gün üst üste yanan yeşil bar küçük yatırımcının bütün kötü anılarını siler; yerine coşkulu, risk sever ruhunu tetikler. Bu nedenle bir yıl daha sıkışık, yatay aşağı yönlü piyasa sadece zararları büyütür. Ancak yatırımcı ilgisini bitirmez.
   Hafıza balık tamam da yatırım yapacak çoşkuyu tekrar alevlendirmek için 3 günlük yesillik yetmez. İşte burada grafik analizlerinin önemi ortaya çıkıyor. Siz ortalığı yeşertirsiniz de grafik hacmi görmezse kolay kolay sizin istediğinizi yazmaz. Grafiği bozmak mümkün değil mi? Tabii ki mümkün ancak ciddi uzun vadeli bir hedefleme yapıp bir balina sürüsünü de peşinize takarsanız...
naz14 (OP)
Member
**

DAO Maker

View Profile
January 11, 2019, 06:39:27 AM

Hafıza balık tamam da yatırım yapacak çoşkuyu tekrar alevlendirmek için 3 günlük yesillik yetmez. İşte burada grafik analizlerinin önemi ortaya çıkıyor. Siz ortalığı yeşertirsiniz de grafik hacmi görmezse kolay kolay sizin istediğinizi yazmaz. Grafiği bozmak mümkün değil mi? Tabii ki mümkün ancak ciddi uzun vadeli bir hedefleme yapıp bir balina sürüsünü de peşinize takarsanız...
saçın uzun aklın kısa mı senin, o satışları karşılayacak hiç bir balina veya balina sürüsü yok
neyin kafası bu sizinki sektörden baya uzaksınız
insan beyinlerini cinsiyetlerine göre ayıracak kadar zavallı bir ot beyinlisiniz siz. Önce cinsiyetçi tutumunuzu değiştirin, sonra grafikler üzerine ahkam kesmeye kalkın.
naz14 (OP)
Member
**

DAO Maker

View Profile
January 11, 2019, 06:49:11 AM

Teknik analiz önemli mi derseniz önemli derim neden aşağı yönde trendi olan bir piyasanın daha da düşebileceğini anlayacak kadar analiz yapabilmek önemli olduğunu düşünüyorum . 2019 yılının ilk ayında olan piyasa için ise kişisel yorumum  genel yönü hala yukarıya doğru görünmüyor iki ileri 3 geri giden bir piyasa var dip noktasının neresi olacağı merak konusu ve tamamiyle yukarı yönlü bir hareketten bahsetmek için genel trendin yukarı yönünde oluşmasının görülmesi gerekir .
Tam da sizin gibi düşünüyorum. son bir kaç hafta bu mudur? Dibi bulduk mu? Cümleleri ile geçti. Ancak yine aynı nedenler ile kimse tamam haydi dönüyoruz da diyemedi...
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 11, 2019, 09:12:54 AM

3000 kırıldığında gideceği yer belli. 5000 geçildiğinde aynı şekilde. olaya böyle bakın. 6000 dolar ne zaman geçilirse bitcoinde işler rayına oturmaya başladı deriz. bu sene için fiyatlarda pump yönü güçlü gelişmeler olmadığı sürece 3000'in bile kırılması muhtemel.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
January 11, 2019, 12:24:05 PM

Kısa vadede bitcoin fiyatında önemli bir artış beklemiyorum, ethereum ağında iyileştirmeler yapacak olan ve pos sistemine geçişin forku bile ethereumun fiyatına kısıtlı bir katkısı oldu. Çok önemli gelişmeler yaşamamız lazım iyi bir bitcoin yükseliş trendi için.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: