Bitcoin Forum
May 21, 2024, 03:41:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Paragondaki artış nedir ?  (Read 434 times)
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 03, 2019, 08:19:15 AM

SEC'ten ceza yemiş bir coin yüzde 6002 artış nasıl yapabilir. Bu işin içinde bir iş var ki ani bir düşüşte oldu sanırım. Sanırım pumplandı elinde olan büyük balinalar bence sattı ve zengin oldu diye düşünüyorum. Artış gösterdi diye umarım kimse almamıştır. Çünkü baya düşmüş ve düşeceğe benziyor.

Bundan sonra kendisini çöp coinler arasında görebiliriz artık. Balina bunu suyunu iyice sıkıp posasını çıkartmıştir. Gaza gelip giren olduysa gotune şemsiyeden ziyade yağlı kazık girmiştir. Bu konularda dikkatli olmak lazım. İşin içinde yobit var ise çok dikkatli olmak lazım.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
January 03, 2019, 09:02:41 AM

SEC'ten ceza yemiş bir coin yüzde 6002 artış nasıl yapabilir. Bu işin içinde bir iş var ki ani bir düşüşte oldu sanırım. Sanırım pumplandı elinde olan büyük balinalar bence sattı ve zengin oldu diye düşünüyorum. Artış gösterdi diye umarım kimse almamıştır. Çünkü baya düşmüş ve düşeceğe benziyor.

Bundan sonra kendisini çöp coinler arasında görebiliriz artık. Balina bunu suyunu iyice sıkıp posasını çıkartmıştir. Gaza gelip giren olduysa gotune şemsiyeden ziyade yağlı kazık girmiştir. Bu konularda dikkatli olmak lazım. İşin içinde yobit var ise çok dikkatli olmak lazım.

Daha önce dikkat ettim, yobitte az da olsa bazı coinlere bu hareketleri tekrarlattırıyorlar. Tam apaçi borsası yobit, her türlü uzak durmak lazım bu pumplardan. Elinizde varsa değerlendirin tabi ama yoksa hiç bulaşmayın.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
January 03, 2019, 09:26:08 AM

Tam bir pump & dump olmuş, PRG 1 gün içinde 9 USD'ı görmüş şu an 0.19 USD'da, bunlar tasarlanmış maksatlı hareketler,

Cannabis projelerinde gelecek var ama manipülasyon amaçlı müdaheleler o coin'in prestijine zarar veriyor orası açık.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 03, 2019, 07:13:19 PM

Pump dump coinle alakas yok pump dediğimiz coinde hacim olur bu hacimsiz coini şişirdiler o kadar pump değil yani bu kaday yükseldi peki alıcı varmı 24 saatlik hacim ne kadar hiç yok denecek kadar az.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
January 03, 2019, 08:04:52 PM

Pump dump coinle alakas yok pump dediğimiz coinde hacim olur bu hacimsiz coini şişirdiler o kadar pump değil yani bu kaday yükseldi peki alıcı varmı 24 saatlik hacim ne kadar hiç yok denecek kadar az.

Olur sana sorarlar bir daha pump yaparken Wink, 100,000 USD günlük hacim var aşağı yukarı fena bir sayı değil bu donuk piyasada,

ayrıca özellikle derinliği az olan coinler manipülasyon için tercih ediliyor küçük sermayeyle büyük hareketler yapılabilsin diye...

distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
January 03, 2019, 11:06:42 PM

Biara Paccoin dirilip dirilip ilk 20 lere gelmiş, sonra da milleti sağlam tokatlamışlardı.

Seri işlemlerden kaynaklı olabilir, ben de ilk kez duydum.

Projeler yalansa, fiyatlar da yalanlaşıyor. Daimi tutunması lazım fiyat yorumu yapmak için.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
January 04, 2019, 08:15:37 PM

Aslında güzel fikirler veriyor bana. Az miktarda da olsa elimde bulunan uzun vadeli tuttuğum coini 20-30 katına satış emri veriyorum. Gördüğümüz gibi ne olacağı hiç belli olmuyor. Suni ve saçma olan yükselişlerden de faydalanmak lazım.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 05, 2019, 08:38:08 AM

Adamlar tam yeni bir yapılanma içine girmişlerdi, uzun süren sessizliklerini bozup çalışmaya başlamışlardı, saçma sapan bir hareketle 10 dolara çıkan ve yine başladığı yere dönen bir fiyat. Geçmiş olsun, bundan sonra da kimse yaklaşmaz bu coine. Bu alanda rakipleri de çok fazla ama daha elle tutulan bir ürün ortaya koyan olmadı.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
January 05, 2019, 02:18:26 PM

cmc de paragon hacmine bakıldığında 5-10 milyon dolarlık saat başı hacim yapmışlar ve o pump zamanında 5-10K olan saatlik hacimlerde var. yani balinalar hızlıca pump yapıp satışa emir koyarak alanın elinde bıraktı. şu dan 16 centte. 10 doları zorlamış bir altcoin nerelere geldi.
RaltcoinsB (OP)
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
January 05, 2019, 07:21:08 PM

Hocam bende sonra takip ettim ama aslında tamamen spekülatif bir hareket sonucu belki de coinin geleceğini mahvettiler artık kimse yanaşmaz buna

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 06, 2019, 07:17:41 AM

Yobit demek üçkağıtçı demek. Nerede scam coin token varsa orada oluyor. Doğru düzgün hacim bile  yok. Bu ise ilk adım attığım borsadir ama kendisini pek sevmem.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
January 06, 2019, 03:42:20 PM

Geldiği yere geri gitti ve maalesef coin artık güvenilmez bir coin oldu olmadıysa bile ileride o gözle bakacaktır yatırımcılar maalesef.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
January 06, 2019, 03:57:30 PM

Bu pump olaylarından nefret ediyorum insanları zarara uğratması bir yana coinin bugününü de geleceğini de mahvediyorlar.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: