Bitcoin Forum
May 21, 2024, 07:45:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: PUNDIX 18 OCAK AÇIKLAMASI HAKKINDA  (Read 707 times)
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 06, 2019, 07:05:32 AM

Pundix'in eskiden ciddi bir fanboy kitlesi vardı düşüşle beraber hepsi toz oldu, twitter fenomenlerinin hep bir ağızdan övdüğü coinlerden hep uzak durdum bu yüzden npxs'ye de girmedim. Allahtan ki girmemişim de Smiley
12 satoshiden aldım yatırımlık 100k adet, kısa vadede batarsa da uçarsa da satmayı düşünmüyorum. Batarsa can yakmaz ama uçarsa ihya eder. Bence şuan alım bölgesinde bütçenize göre abartmadan biraz atın çantanıza...

Dostum ilk duyduğum zaman yalan olmasın geçen yıl nisan mayıs gibiydi galiba 14 ten aldım. Güvenemedim bende Twitter'da hirozaki den duydum. 200 dolar gibi birşey yatırdım. 100 u görünce çoğunu sattım. Geri gelir tekrar alırım diye. O gitti 230 u gördü ha gitti ha gidecek derken geri çekildi ve ben 130 lardan vedalastim. Binancenin CEO su nun bu tokenden ayrı bir ilgisi var. Bence tekrar sahlandiracaktir. Ben de 500k tutuyorum. Yeni bir ATH olursa süper olur

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 06, 2019, 07:21:52 AM

Yeni ATH bugünün koşullarında çok zor. Bitcoin fiyatı büyük baskı yaratıyor. Üstelik dağıtıla airdrop öyle az buz değil. son 8-9 ayda piyasadaki token sayısı kadar airdrop yaptı neredeyse Pundix. Bu şartlarda ATH'nin yarısını bile yaparsa başarı sayılabilir.

Ancak önemli olan şu 11-12 satslardan alan kişiler 40-45 yaptığında parasını 4 e katlamış olacak. Bunu yapması çok zor değil işte. Ama 200'lerden alıp bekleyen varsa üzgünüm oraya kısa vadede gelebileceğini düşünmüyorum. Benim yatırımımın ciddi bir kısmı Pundix'de ama beklentim sizler kadar yüksek değil...
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
January 06, 2019, 08:53:53 AM

Npxs den beklentim vardı fakat son hareketlere eşlik edemedi hatta değer kaybetti elbet bir gün speklülatif hareketleri tekrar başlar ama piyasada para bu kadar azken biraz zor.
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 06, 2019, 10:17:53 AM

Adım adım ilerlemeleri gerekiyordu. POS cihazının kullanımını önce yaygınlaştır ondan sonra ne yapacaksan onu yap.

Telefon yapma işiyse başlı başına hata bana göre, kim neden Pundix'in kalın telefonlarını satın alsın.
Telefon işine de mi girdi bu salaklar Smiley Telefon yapmaya çalışan sirinlabsın ne yaptığını gördük, 150 milyon dolar parayı bitirdik diye açıklama yaptılar geçen. Pundix sen kimsin ki kendi ürünün varken saçma sapan şeylere yöneliyorsun anlamıyorum.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
January 06, 2019, 11:03:28 AM

Pundi için artık ciddi bir atılım bekliyoruz. 18 ocaktan sonra da hareketlenme olmazsa ben uzun bir süre daha bu şekilde sürüncemede kalacağını düşünüyorum.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
January 06, 2019, 11:11:28 AM

pundi komuniteyi dinleyerek hareket edip projenin arkasında durursa iş yapacaktır şu an ki fiyatlar alım için uygun..
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: