Bitcoin Forum
June 14, 2024, 09:01:48 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: PUNDIX 18 OCAK AÇIKLAMASI HAKKINDA  (Read 709 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 04, 2019, 07:06:24 PM

Bencede takdire şayan projeler üretiyor.Blockchain telefon geliştirmesi bile gerçekten güzel.Ekip genç ve tecrübesiz oradan biraz kaybediyor.Yoksa çalışkan bir ekipleri var.Ama pazarlama konuşunda biraz sıkıntılılar.7,3 airdrop çok yaraladı Pundix'i.Bu ay bitti bundan sonra artık ufak ufak yükselmeler görebiliriz.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
January 04, 2019, 07:45:13 PM

PundiX büyük ihtimalle swap olacak.Elinde bulunduranlar iyi kazanacak gibi duruyor.Dururu günü yaklaşmaya başladığında artış başlayabilir.Takip etmek lazım

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
January 04, 2019, 07:59:30 PM

Toplam miktarın yüksekliği öyle çok büyük engel değil tron örneği var mesela. Ben pundixin insanlara muazzam karlar etttirdiği için şimdi böyle düşük seyrettiğini düşünüyorum insanlar bir yede satıp realize edecekti.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
January 04, 2019, 08:18:33 PM

18 Ocak duyurusuna kadar blr artış ivnesine girebilir Eth de olduğu gibi.Beklentisi yüksek bir coin.Ben tutuyorum müsait oldukça adet arttırıyorum.İyi yûkseleceğini düşünüyorum zamanı gelinca.

Oracolcoin XOR         
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
January 04, 2019, 09:20:56 PM

Pundix yakin gelecekte cok umutlanmamak lazim.  Hele ki piyasa sartlari boyle iken cok zor.  Ayrica ethereum bile bu haberler ve beklentiler uzerine yukselemezken nasil olurda pundix 3* 5* yapar.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 04, 2019, 10:21:00 PM

Benim de kaybettiğimde üzülmeyecek kadar bir yatırımım var. 18 Ocak tarihinde yapılacak açıklamayı bekliyorum. Ama ilk açıklamaları baya bir güven konusunda sıkıntı oluşturdu. Sanırım hazırlanmadan yapılan bir açıklama. Geri adım atmaları ise takdire şayan. Umarım 18 Ocakta yapacakları açıklama yatırımcılarını tatmin eden bir açıklama olur.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 05, 2019, 11:29:27 AM

Takım ara ara fiyatları hareketlendirmek için bu tarz şeyler yapıyor şaşırmamak lazım, ilk patladığı zamanlar da yakma haberine benzer haberlerle fiyatı güzel yükseltişti takım ozamanlar da buyback yapıyorlardı örneğin.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 05, 2019, 01:51:23 PM

pundix bitmiştir bence öyledir böyledir flan filan uzun vadede iş yapacaktır token sayısı daha ne kadar yükselecek millet token adedi yükseliyor diye seviniyor mudur acaba?
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
January 05, 2019, 04:07:36 PM

Bunlar pos cihazı yapıyorlardı onu bitirdiler şimidide telefon yapacaklar sanırım. Pos cihazı projesi tutmadı anlaşılan adamlar bildiğin U dönüşü yapmışlar direk.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
January 05, 2019, 04:51:03 PM

Bunlar pos cihazı yapıyorlardı onu bitirdiler şimidide telefon yapacaklar sanırım. Pos cihazı projesi tutmadı anlaşılan adamlar bildiğin U dönüşü yapmışlar direk.
telefon yapma fikri önceden beri vardı. benim ortalamam 27 satoshi, şayet 35 satoshi olursa direkt satacağım.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
January 05, 2019, 07:17:48 PM

Airdrop un %2 lere çekilmesi fiyat düşüşünü bı nebze de olsa etkileyecektir.Asıl merak ettiğim konu 18 Ocak ta nasıl bir açıklama yapılacak olması.Bu zamana kadar piyasada yaşanan her olaya iyimser baka baka bu hale geldik umarım bı kazık ta pundix ten yemeyiz
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 05, 2019, 07:31:33 PM

Duyurunun güzel haberler içerdiğini tahmin edebiliyorum.Olumlu güzel haberlerin olması Pundix'in çıkışını başlatır.Bu hafta  son airdrop dağıtımından dolayı bir artış beklemiyorum.Haftaya duyuru günü yaklaştıkça alımlar artabilir.Şu an pozisyon bozmaya değmez.Beklemek en iyisi.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
January 05, 2019, 08:05:54 PM

Açıklama tarihi yaklaşınca beklenti de artıyor.Güzel haberler bekliyoruz Blockchain telefon başlı başına heyecan verici bir olay.Pos makinalarında çalışmaya başlaması sevindirici.Artık yavaş yavaş fiyata yansımasını umut ediyorum.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
January 05, 2019, 08:23:24 PM

Aldıkça düştü düştükçe aldık.Umarım 18 Ocak dönüm noktası olur ve yükseliş trendine gireriz.Beklenti yüksek umarım herkes hedefine ulaşır.Btc'de artmaya başlarsa ikisi bir arada güzel olur.

Oracolcoin XOR         
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 05, 2019, 08:28:04 PM

Duyurunun güzel haberler içerdiğini tahmin edebiliyorum.Olumlu güzel haberlerin olması Pundix'in çıkışını başlatır.Bu hafta  son airdrop dağıtımından dolayı bir artış beklemiyorum.Haftaya duyuru günü yaklaştıkça alımlar artabilir.Şu an pozisyon bozmaya değmez.Beklemek en iyisi.

Üstad böyle beklentiler fiyatı yükseltirken, beklenti boşa çıkınca fiyatın çakıldığını da sıklıkla gördük. Eminim burada Verge'in duyurusunu hatırlayanlar vardır. Tam bir bozgun olmuştu.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
January 05, 2019, 08:29:41 PM

Pundix uzunca bir süredir belini doğrultamadı, ve her defasında bir çıkış yolu aramakta bence, ama çok ta başarılı olduklarını göremiyoruz ve bu açıklama gerçekten kaydadeğer olmazsa yine bişeyler olacağını zannetmiyorum..
human1st87
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
January 06, 2019, 01:18:13 AM

Pundix'in eskiden ciddi bir fanboy kitlesi vardı düşüşle beraber hepsi toz oldu, twitter fenomenlerinin hep bir ağızdan övdüğü coinlerden hep uzak durdum bu yüzden npxs'ye de girmedim. Allahtan ki girmemişim de Smiley
12 satoshiden aldım yatırımlık 100k adet, kısa vadede batarsa da uçarsa da satmayı düşünmüyorum. Batarsa can yakmaz ama uçarsa ihya eder. Bence şuan alım bölgesinde bütçenize göre abartmadan biraz atın çantanıza...
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
January 06, 2019, 01:30:26 AM

Adım adım ilerlemeleri gerekiyordu. POS cihazının kullanımını önce yaygınlaştır ondan sonra ne yapacaksan onu yap.

Telefon yapma işiyse başlı başına hata bana göre, kim neden Pundix'in kalın telefonlarını satın alsın.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 06, 2019, 06:58:30 AM

Pundix bakalım neler yapacak bu hafta.Duyuru öncesi haftaya girerken gidişatta az çok beli eder.Tabi erken ve yanlış yapılan açıklama paniğe yol açmıştı.O açıklamalarını düzelttiler.Duyuru da beklentileri dikkate alan bir açıklama olursa olumlu tepki gelir fiyata.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 06, 2019, 07:01:36 AM

Bu Pundix ekibi piyasayı manipüle edip, coinlerini pumplatmak için her yolu deniyor ama bir türlü başarılı olamıyor. Sonuçta dönem geçen yılki gibi değil. İnsanlar kazık yiye yiye daha uyanık bir hale geldi. En kötüsü de şu Binance'nin de bu adamlara çanak tutması.

Dünya geneline 100bin adet pos makinesi dağıtmış bir şirketten bahsediyoruz. Piyasadaki 100lerce coinden fiziki bir materyali olan kaç tane coin var. Şayet blokchain teknolojisi tabana yayılıp yükselecekse bu tip girişimler sayesinde yükselecek Binance ceosuda bunun son derece bilincinde olarak Pundix'i destekliyor. Hatta en büyük NPXS yatırımcılarından biri bizzat binancenin kendisi. Piiyasayı manüpüle etmek için herhangi bir girişimde bulunduklarını ben görmedim, gözümden kaçmış olabilir. Hangi konuda Manüpüle ettiklerini de yazarsanız belki aydınlanırım.

Nereden biliyorsun 100 bin adet pos cihazı dağıtıldığını. Böyle haber çıkıyor aslı astarı var mı bilmiyoruz. Benim de elimde pundix var ama bu dedikleri kesin diyemem. Bundan önce ncash de bir sürü ortaklık açıklıyordu ana hiçbirisi gerçek değilmiş.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: