Bitcoin Forum
June 01, 2024, 10:16:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bedava EOS cüzdanı kaçırmayın!  (Read 20226 times)
LordCyclone (OP)
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
January 03, 2019, 05:54:59 PM
Last edit: January 05, 2019, 11:47:16 AM by LordCyclone
Merited by brkttlv (1), Gocu (1), forumalacali (1)

Birçok cüzdanın aksine EOS cüzdanları bildiğiniz gibi ücretli oluyor. Bazı walletlar kampanya yaparak bazen ücretsiz cüzdan dağıtıyor. Bu zamanlarda alabildiğimiz kadar EOS cüzdan almakta fayda var. EOS benim baya önem verdiğim değerli bir proje. Newdex borsası üzerinden EOS tokenlerini güzel karlar ile alıp satabilirsiniz. Bu yüzden dediğim gibi en az 1 tane EOS cüzdanına ihtiyacınız olacak. Şuanda "Murmur" uygulaması 1 adet ücretsiz cüzdan veriyor. Ayrıca "Eoslynx" masaüstü uygulaması da ücretsiz 1 tane ücretsiz cüzdan veriyor. EOS cüzdanı olmayanlar ve yeni cüzdan almak isteyenler aşağıda verdiğim linklerden cüzdanlarını alabilirler. Alabildiğiniz kadar EOS cüzdanı alın ve EOS Airgraplarına tüm cüzdanlarınızla katılmaya çalışın.

Murmur Mobile APP: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.murmurdapp

EOSlynx masaüstü wallet: https://eoslynx.com/

edit: Sanırım  Eoslynx bedava kampanyası bitmiş şuanda Murmur devam ediyor diye biliyorum

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
January 03, 2019, 06:32:45 PM

Baslık icin tesekkurler. Eos cuzdani gercekten bu devirde bulmak zor anlamsiz bir sekilde paralı alınabiliyor normalde. Bu yüzden de bu tür basliklar degerli.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1464

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
January 03, 2019, 07:00:43 PM

neden 1 adetten fazla almamızı tavsiye ediyorsunuz? sadece siz değil herkes böyle söylüyor. mesela benim aktif olarak kullandığım 5 ya da 6 tane eth cüzdanım var. çünkü bazıları resmen çöplüğe döndü. eos için de böyle bir şey olur gibi mi düşünülüyor? airdrop/bounty sonucu çöplüğe dönecek. ram/cpu vs. garip garip şeylerden dolayı mı yoksa. olm çok saçma bir sistem ya allah belalarını versin!

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
█████████████████████████
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 03, 2019, 07:17:35 PM

Eoslynx windows cüzdanı an önce indirip kurdum ama yeni cüzdan açmama izin vermedi. Sanıyorum kısa süreli bir kampanyaydı. Şuan cüzdan açmama izin vermiyor. Ya da ben yanlış birşeyler yaptım
LordCyclone (OP)
Member
**

View Profile
January 03, 2019, 07:20:04 PM

neden 1 adetten fazla almamızı tavsiye ediyorsunuz? sadece siz değil herkes böyle söylüyor. mesela benim aktif olarak kullandığım 5 ya da 6 tane eth cüzdanım var. çünkü bazıları resmen çöplüğe döndü. eos için de böyle bir şey olur gibi mi düşünülüyor? airdrop/bounty sonucu çöplüğe dönecek. ram/cpu vs. garip garip şeylerden dolayı mı yoksa. olm çok saçma bir sistem ya allah belalarını versin!

Airgrapları kampanyaları filan değerli oluyor çünkü ve girdiğiniz airgraplar ETH airdroplarının aksine anında cüzdanınıza geliyor. Ayrıca gelen tokenler 4-5 gün içinde borsaya giriyor ve hemen satıp EOS'a çevirebiliyorsunuz.

LordCyclone (OP)
Member
**

View Profile
January 03, 2019, 07:22:34 PM

Eoslynx windows cüzdanı an önce indirip kurdum ama yeni cüzdan açmama izin vermedi. Sanıyorum kısa süreli bir kampanyaydı. Şuan cüzdan açmama izin vermiyor. Ya da ben yanlış birşeyler yaptım

sadece 1 ücretsiz cüzdan alabilrsiniz çünkü o yüzden hocam o yüzden. Başka bilgisayarlardan yapmak gerek yeni cüzdan için

zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 03, 2019, 07:27:48 PM

sadece 1 ücretsiz cüzdan alabilrsiniz çünkü o yüzden hocam o yüzden. Başka bilgisayarlardan yapmak gerek yeni cüzdan için

Hocam ilk defa indirip kurulum yaptım. Ama yine de vermedi.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
January 03, 2019, 07:30:00 PM

EOS cüzdanların ücretli olması çok enteresan. Bence bu EOS'un en büyük eksikliklerinden birisi. Bu şekilde ücretsiz cüzdanların olması sevindirici. Herkes gibi benimde ihtiyacım var. Paylaşım için teşekkürler.
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 03, 2019, 07:39:47 PM

Android app ile alıp kurdum merak ettiğim ileri ki zamanlar da app ortadan kaybolursa elde edilen pkey'ler sorun olacak mı bizim için. Nihayetinde bu şekilde karşı tarafın da elinde olacaksa güvenlik olarak sorun olabilir diye düşünüyorum.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 03, 2019, 10:58:29 PM

Sırf denemek için indiriyorum normalde bedava olmaması lazım ama sanırım eos ekibiyle anlaşmışlardır yeni kullanıcı çekmek amacıyla para almıyorlardır çünkü diğer multi walletlar 2 eos civarında para istiyorlar ki wallet açmak ücretsiz olmayınca kim kullansın para verip eosu orası ayrı.
Edit: indirdim import account seçeneği var sadece...

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257
Merit: 1

View Profile WWW
January 03, 2019, 11:16:29 PM

Teşekkürler eos cüzdan bedava bulmak oldukça zor oluyor bunu değerlendireceğim saolun
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 03, 2019, 11:56:12 PM

Teşekkürler indireceğim. Geçenlerde de bir konu görmüştüm ücretsiz EOS cüzdan hakkında ama sırf bu cüzdanı paralı yaptığı için gıcık oluyorum diye indirmemiştim. Ne olur ne olmaz indirmek lazım sanırım. Kenarda dursun.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
January 03, 2019, 11:58:30 PM

EOS bu cüzdan ve cpu işlemlerine artık bir çözüm bulmalı. Çünkü diğer türlü birçok sorun yaşıyoruz ve çözümü de o kadar kolay olmuyor.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 04, 2019, 05:38:43 AM

2farkli telefon ve bir tane de bilgisayara kürdan olur herhalde. Hepsinin internet ip adresi farklı olursa ücretsiz olur diye düşünüyorum.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 04, 2019, 07:12:53 AM

Paralı cüzdan adresi olduğunu ilk defa görüyorum . Eos niye böyle bir sisteme gitmiş anlamadım. Dandik coinler bile ücretsiz kendi cüzdan adreslerini veriyorlar

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 04, 2019, 07:24:37 AM

Paralı cüzdan adresi olduğunu ilk defa görüyorum . Eos niye böyle bir sisteme gitmiş anlamadım. Dandik coinler bile ücretsiz kendi cüzdan adreslerini veriyorlar
Çünkü EOS o. Yüce ve ulu olan.
Hepsine hükmedecek bir coin, hepsini o bulacak, hepsini biraraya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak. Cheesy

Paralı cüzdan yapınca kendilerini bi şey zannediyorlar, başka bir şey değil.
Merkeziyetsizliğin ön plana çıktığı bir teknolojik ortamda "cüzdan için para istiyoruz" demek büyük hödüklük ne diyeyim Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
January 04, 2019, 07:32:04 AM

Birçok cüzdanın aksine EOS cüzdanları bildiğiniz gibi ücretli oluyor. Bazı walletlar kampanya yaparak bazen ücretsiz cüzdan dağıtıyor. Bu zamanlarda alabildiğimiz kadar EOS cüzdan almakta fayda var. EOS benim baya önem verdiğim değerli bir proje. Newdex borsası üzerinden EOS tokenlerini güzel karlar ile alıp satabilirsiniz. Bu yüzden dediğim gibi en az 1 tane EOS cüzdanına ihtiyacınız olacak. Şuanda "Murmur" uygulaması 1 adet ücretsiz cüzdan veriyor. Ayrıca "Eoslynx" masaüstü uygulaması da ücretsiz 1 tane ücretsiz cüzdan veriyor. EOS cüzdanı olmayanlar ve yeni cüzdan almak isteyenler aşağıda verdiğim linklerden cüzdanlarını alabilirler. Alabildiğiniz kadar EOS cüzdanı alın ve EOS Airgraplarına tüm cüzdanlarınızla katılmaya çalışın.

Murmur Mobile APP: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.murmurdapp

EOSlynx masaüstü wallet: https://eoslynx.com/

Eoslynx indirdim ama banada vermedi ücretsiz cüzdan. Bunun bir yöntemi var mı tam olarak ne yapmamız lazım? Murmur uygulamasını da şimdi deneyecem. Teşekkürler paylaşım için.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1464

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
January 04, 2019, 08:00:42 AM

Airgrapları kampanyaları filan değerli oluyor çünkü ve girdiğiniz airgraplar ETH airdroplarının aksine anında cüzdanınıza geliyor. Ayrıca gelen tokenler 4-5 gün içinde borsaya giriyor ve hemen satıp EOS'a çevirebiliyorsunuz.
soruma cevap alamadım. neden bir adetten fazla cüzdan almak gerekiyor hala anlamış değilim. fazla mal göz çıkarmaz mantığı ise yapmayın arkadaşlar.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 04, 2019, 08:07:32 AM

Sırf bu ücret muhabetinden dolayı xlm nin cüzdanını kullanmadım. Tıpkı kredi kartını kullandırılan aidat isteyen bankalar gibi. Hem cüzdanını kullandirt hemde ücret iste. Daha sictigi bok denize varmadan bu ne iş? Cheesy

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 04, 2019, 08:47:50 AM

Sırf bu ücret muhabetinden dolayı xlm nin cüzdanını kullanmadım. Tıpkı kredi kartını kullandırılan aidat isteyen bankalar gibi. Hem cüzdanını kullandirt hemde ücret iste. Daha sictigi bok denize varmadan bu ne iş? Cheesy
Aslında xlm ücret istemiyor, daha önce 20 tane olan xlm zorunluluğunu 1 taneye düşürdüler. Ve transferleri 0.01xlm ücretli olduğu için çoğu kişi tarafından borsalar arası transferlerde çok tercih ediliyor.

Bu arada eoslynx masaüstü cüzdan uygulamasını indirdim ama sadece import account seçeneği var. Create account olmadan nasıl cüzdan oluşturcaz?
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: