Bitcoin Forum
June 30, 2024, 06:14:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Classic Vision (Etcv) hakkında  (Read 626 times)
hxres (OP)
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 05, 2019, 04:34:43 PM

İmzasına girdiğim Eth fork için çalışma yapan bir proje ama sağda solda araştırmam sonucu scam diyenler de var bu konuda tam emin değilim. Cüzdan da ki eth karşılığı etcv verileceği de söyleniyor. Üstadlardan varsa konu hakkında bilgi almak isterim. "all Ethereum holders will receive 3 ETCV for each ETH in their personal wallets."
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 05, 2019, 05:23:59 PM

Özellikle sizin katıldığınız imzada epey kişi var. Bence shitcoin etcv ama daha önceden etherdark ya da etherblue var bu örneklerde millet iyi para kazandı. Eğer fork bu olacaksa belki yine iyi kazanç bırakabilir.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
January 05, 2019, 05:28:20 PM

Eğer daha önceden şimdiki imzaya gerek mutlaka katılirdim. İş yapabilir. Ama ilk pump yediği zaman hepsini elimden çıkartıp gerçek ethereuma döndürurum. Netice de bu forkun ne olacağı belli olmaz.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2366
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 05, 2019, 05:30:57 PM

Özellikle sizin katıldığınız imzada epey kişi var. Bence shitcoin etcv ama daha önceden etherdark ya da etherblue var bu örneklerde millet iyi para kazandı. Eğer fork bu olacaksa belki yine iyi kazanç bırakabilir.
hocam önemli olan ne zaman kazandırdığı? şayet piyasanın iyi dönemlerinde ya da başlangıcında kazandırdıysa şu an etcv tam bir çöp olarak karşımıza çıkabilir. blue için bir şey diyemem çünkü bir ara ekipleri çalışıyor gibi gözüküyordu.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 05, 2019, 06:02:45 PM

Fork mork hikaye hocam, bu projenin büyük ihtimalle yaptığı şey fork rüzgarından faydalanıp, biraz para götürmek. Tokenleri bedava dağıtıp dolaşıma sokacaklar, sonra da ellerindeki hatırı sayılır miktardaki tokeni satmaya başlayacaklar. Doğru yerde satılırsa kar yaparsınız anlayacağınız.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1075

View Profile
January 05, 2019, 07:16:50 PM

Fork mork hikaye hocam, bu projenin büyük ihtimalle yaptığı şey fork rüzgarından faydalanıp, biraz para götürmek. Tokenleri bedava dağıtıp dolaşıma sokacaklar, sonra da ellerindeki hatırı sayılır miktardaki tokeni satmaya başlayacaklar. Doğru yerde satılırsa kar yaparsınız anlayacağınız.

Aynen bence de öyle hocam tam düşüncemi söylemişsiniz önemli olan eğer bir rüzgarı arkasına almayı planıyorsa dahi bu rüzgardan iyi yönde etkilenip hareketlerden para kazanmak

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 05, 2019, 07:30:24 PM

şu forklardan medet uman var mı acaba fork muhabbeti için ethlerimi mew e çekmeye bile üşeniyorum
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
January 05, 2019, 07:37:16 PM

Ben de imzasına girdim ama çok bir ümidim yok. Süresi kısa diye girdim ama belki bounty bile dağıtmazlar. Artık bounty işi kumar gibi, bir tane zar sallamış olduk.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 05, 2019, 07:39:56 PM

Hayırlısı olsun yani neyin ne yapacağı bu piyasada hiç belli olmuyor.Para etmez dediğin uçuyor bu sağlam dediğin çakılıyor.Burada önemli olan hedefinden taviz vermeden belirlediğin yerde çıkmak.Biraz daha artsın derken bir dumpla o kar gösteren tutarda gidebiliyor.Dikkatli hareket etmek laızm.
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
January 05, 2019, 07:56:40 PM

Son bir haftadır Etheriumun fiyat artışının sebebi olan hard fork. Ben de imzasındayım. Kısa diye girdik. Aslında biraz da beklentim var açıkçası olumlu yönde. ETC gibi olsun isteriz tabi. Dedikleri gibi bounty biraz kumar işi. Piyasa düzelince artması beklenen çok proje var ama. Bekliyoruz.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
January 05, 2019, 08:02:27 PM

Şu ana kadar destekleyen bir borsada açıklanmadı.Bu verilecek forktaki coinin değersiz olduğunu gösteriyor.İleri de belki girebilir bazı borsalara ama şu an görünen böyle.Yinede dikkatli olun piyasa nereye gidecek hala belirsiz

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 05, 2019, 08:06:15 PM

hakikaten maşallah imza kampanyası twitter bounty gibi olmuş. 400'den fazla kişi var ve epey yüksek ranklar var. Böyle bakıldığında para edecek gibi duruyor Smiley Ödül rakamı da epey yüksekmiş. Ama benim gibi member hesaplara buradan çerez parası bile gelmez gibi duruyor.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
January 05, 2019, 08:20:06 PM

Sayıya fazla takılmayın iş yapacak coinin imzasına katılım çok olur.Fiyatlandığında güzel bir noktadan çıktığınızda işlem tamamdır.İlerisi olur mu olmaz mı bilinmez ama kısa sürede prim yaparsa o rüzgarla gidebilir.

Oracolcoin XOR         
salmonella
Jr. Member
*

Activity: 32

View Profile
January 05, 2019, 08:35:07 PM

Çok para edeceğini düşünmüyorum. Bountyden 5 milyon dağıtıyor üstelik 1e 3 veriyor. Herhangi bir borsa desteklemiyor. Ama yine de deneyelim hadi bakalım.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
January 05, 2019, 08:54:39 PM

artık piyasa da o kadar çok fork ve gereksiz coin varki kimin ne yapacağını veya yapmayacağını tahmin etmek zor açıkçası, hele bir dağıtım gerçekleşsinde borsaya çıkarsa insanlara etkisini orda görürüz..
hxres (OP)
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 05, 2019, 09:33:33 PM

Dediğiniz gibi eth fork rüzgarından etkilenip fırsata çevirme durumu da var veya zamanında eth blue vb olaylara benzer bir durumda. İmzası kısa diye girdim bende sonuda durum ne olacak görecez umarım emekler az da olsa karşılığını bulur.
xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
January 05, 2019, 09:37:05 PM

Dandik dandik forklara güven olmaz. Sırf şansımızı deneyelim diye imza kampanyasına katıldım ama muhtemelen hiçbir şey kazanılmaz.
Yine de bu dandik forklarda 1-2 günlük pump gelmesine alışkınız, olur da ödül dağıtılırsa öyle bir trende satar arkamıza bakmadan çıkarız Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
January 05, 2019, 09:38:33 PM

Uzun zamandır böyle imza görmemiştim. Bende yerimi alayım dedim. Scam olsa bu kadar doluşulur muydu bilmiyorum. Ama gerçekten eğer boğa fitilini ateşleyebilirse ethereum bu da bize büyük katkı sağlar. Ne olur ne olmaz girdim sizde kaçırmayın derim.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 05, 2019, 09:49:51 PM

hiç farketmedim imzası varmı yok mu diye de şimdi biraz okuyunca çok kişi girdiğinden bahsetmişler, bu fork işini ben oldum olası pek sevmemiştim uzak duruyorum genelde düşüncem bu yönde hep
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 05, 2019, 11:08:55 PM

Bende tutacağını sanmıyorum, cüzdanda tutan herkese verilecek. Desteklemeyen borsaların ellerinde dünya kadar olacak.  Belki hiçbirisi desteklemeyecek
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: