Bitcoin Forum
May 21, 2024, 08:21:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sistemkoin Problem Olmaya Devam Ediyor. Üstelik Türk Olması Daha Büyük Problem.  (Read 201 times)
dewildance (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 05, 2019, 07:51:35 PM

Öncelikle burada kesinlikle uyruklar arası bir konu olduğu için yazmak istemezdim. Ancak bir sıkıntı var. Sistemkoin ile ilgili yüzlerce problemle karşılaşan arkadaşımız oldu. Çok fazla Türkçe bölümünde yazmasam da yakında takip ediyorum.

Sistemkoin yapmaya çalıştıklarıyla sadece bizleri değil, diğer insanlarında canını sıkıyor haliyle. Bu konuda bugün tesadüfen Bitcoin bölümünde bir başlığa denk geldim. Ve bu canımı sıktı. Sistemkoinden herkes şikayetçi olabilir buna sonuna kadar katılıyorum. Zaten ben hiç bulaşmadım, bulaşmayı da düşünmüyorum. Ancak başlıkta birisi özellikle Türk borsası olmasına değinmiş ve başlığa da bunu yazmaktan çekinmemiş.

Şimdi olayımız kavga çıkarmak değil ama bu alanda sıkıntılı işler çıkaran çok fazla borsa var ve bunların uyruğu hiç başlığa konu olmamıştı. Arkadaş "bana göre küstahça" şekilde özellikle Türk diye belirtmiş. Lütfen "düzgün ve saygılı bir dille" kendisine sistemkoin'in bir platform olduğunu ancak Türk olmasının onun bir özelliği olmadığını sizlerde anlatın.

Başlığa da yazdığım üzere, Mt. Gox binlerce insanı dolandırdı, piyasayı allak bullak etti ama böyle uyruğunu konu alan yazılar görmedim. Sistemkoin problemli bir site olsa da henüz büyük bir vukuatı yok!

Buyrun başlık
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5093594.msg49067564#msg49067564

Bu da alıntı;

The GXX wallet has been closed for more than a month due to technical problems of this scammer, I was banned from their chat Telegram because I complained. What can we do to shut down this scam?
https://imgur.com/a/MINneTb
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
January 05, 2019, 10:21:34 PM

Açıkçası bankaya para çekme işlemi dışında Türk borsalarına pek girmiyorum, hatta bountylerine bile katılmıyorum desem yeridir, maalesef bu kadar açık olan bir yatırım sisteminde çok büyük sıkıntı oluyor, hiç bir şey tam anlamıyla oturmadığı için çok büyük kopukluk ve sıkıntılar yaşanıyor.
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1485

View Profile
January 06, 2019, 11:06:20 AM

Başlığı açan arkadaş siz uyarı yazdıktan sonra başlığın adını değiştirmiş, bu durumda ortada bir problem kalmıyor. Malesef işini iyi yapmayan kişiler bütün bir millet adına mal edilebiliyor. Bu da benzer bir örnek olmuş Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
January 07, 2019, 02:49:29 AM

Eleştiri yazmak için konuya gittim ama şahıs zaten uyarınızla hatasını anlayıp geri adım atmış

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 07, 2019, 06:07:48 AM

Bu adamlar bazı cüzdanları aylarca kapatıp açmıyorlar. İşin komik tarafı açacağız 1 haftaya dedikten sonra 2 ay daha geçmesi.Sonra bir kaç gün açıyorlar 2 ay daha devam kapatmaya
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
January 09, 2019, 12:17:32 PM

Bu borsaya güveniyorum ama hacmi yalan.yoksa scam falan olduğundan değil.İşgüzarlık yapıyorlar tüm borsaların yaptığı gibi.Bir yamuklarını görmedim ben.AMA kendilerine çeki düzen vermeleride gerekir.

Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 10, 2019, 11:20:07 AM

Botlarından imkan bulunursa işlem yapılabilen borsacık.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: