Bitcoin Forum
May 23, 2024, 01:06:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 1000 Dolarlık Sepet Önerin  (Read 24218 times)
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 07, 2019, 03:19:55 PM

Bence 1000 $ doların yanı sıra bunun üzerine koyabiliyorsan biraz daha fazlasını koy ve hedeflediğin miktara biraz da olsun değsin . Birde dağınık 3 sepet halinde yapmana gerek yok saglam olsun tek olsun düşüncesindeyim. Eğer yatırımının üzerine ekleyemiyorsan elinde ki bütçe ile günlük al sat yapabilirsin belirli bir süre.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
January 07, 2019, 03:52:16 PM

Herkes haliyle elinde olan coini söyler. Ben olsam eğer o paraya hic ihtiyacım yoksa 3-4 tane eth alıp geri kalanını komple hydroya gömerdim. Hydronun nereye gideceğini mutlaka bir boğa gelince görmek lazım.
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
January 07, 2019, 03:57:16 PM

MİTH   ne olur arkadaşlar verdiler elimde kaldı stoplos kullanmadım  sizce   cahilliğimi hoş görün

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
January 07, 2019, 08:00:49 PM

1000 dolarla ben olsam sepet yapmazdım.Önümüzde 2 alternatif ya trx alırdım yada PundiX.Trx airdrop yapıyor Binance destekliyor .PundiX'in 18 Ocakta duyurusu var.Token olmaktan çıkıp Coin olacak.Sepet yerine tek atışları tercih ederim dipte iken.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
January 07, 2019, 08:09:01 PM

Yerinde olsam
%35 Neo
%25 Waves
%15 Stratis
%10 ZIL

şeklinde tutarım . Market değeri ve geçmişi baz al ki tamamen sepetinin erimesini bir nevi engellemiş olursun.  % ' lik kar dilimlerini kendine göre oluştur . Biz yapamadık sen yap kar ettiğin zaman sat . Tekrardan düşüşlerden toparla ..
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
January 07, 2019, 08:18:39 PM

Böyle bir sepet yapıp uzun vade tutmayı ben düşünüyorum bir süredir. Piyasa kabak tadı verdiği için biraz uzaklaşmak iyi gelecek diye düşünüyorum ama bu kadar beklemişken bir sonraki boğada potansiyel bir kar'ı kaçırmayayım diye 1000 dolar uzun vadeli yatırım düşünüyorum.

Her ne kadar sevmesemde Ripple ın seveni çok artacaktır onu da eklersem listeye;

Cardano
Ripple
Monero

Benim aklımda ki coinler.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 07, 2019, 10:36:41 PM

Sepetler güzel hazırlanmış bence.
Çoğu arkadaşın paylaştığı gibi alıp tutmaktansa ara sıra kar realizasyonu yapmak lazım.

miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
January 07, 2019, 10:40:39 PM

Baktigimiz zaman ben boyle tek tek yazmaktansa kisi onetisinide kendisi yapsin taraftariyim brn ne zaman birini dinlesem hep kaybettim, ama su bir gercrk neoda eth de jaybetmek zor
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
January 08, 2019, 04:42:22 AM

şu aralar bitcoin ve ethereum dışında yatırım yapmak büyük bir risk. bitcoin buralarda dolanacak bir süre ethereumunsa önü açık.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
January 08, 2019, 06:03:51 AM

Öncelikle 1000$ kaybın sana zarar vermeyeceğinden emin olman lazım bana kalırsa. Daha sonra kendi edindiğim tecrübelerden yola çıkarak naçizane önerim %25 civarında Bitcoin'de kalman. Geri kalan %75 için de şunu söyleyeyim ki %10'luk bir kısmı "hidden gem" tabir edilen coinlere ayır. Tercihen sağlam bir ekibi olan, güzel bir internet sitesi ve cüzdan uygulaması bulunan ve henüz büyük borsalara düşmemiş coinler. Geri kalan %65 içinse ikiye bölüp garanti ve potansiyel şeklinde ayırabilirsin. İlk 10'da yer alan coinlerin ATH noktalarına bakarak karar verebilirsin. Fakat şunu da söyleyeyim, güzel bir çıkış gelmeden ya da bull başlamadan istediğin şey epey zor.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 08, 2019, 07:36:36 AM

bence dikkat etmen gereken 1000 dolarlık aldığın coinleri sonuna kadar hold edecek misin tam tersi mi? coin seçimi çok önemli değil, bitcoin yükselirse onlarda uçar gider. ama orada ripple, tron falan sırıtıyor.

3000 dolar altı ile bitcoin buluştuğunda hold mu edeceksin yoksa 1800'e kadar düşer satıp oradan daha fazla alayım mı diyeceksin.

xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
January 08, 2019, 02:13:27 PM

Şu an sepet yapacak olsam o sepette mutlaka MTC ve ODEM bırakırdım. ODEM çok güzel al sat imkanı veriyor, 27 cent civarından toplayın 3-5 ay sonra 1 dolardan satın. Aynı şey MTC için de geçerli. Biraz daha uzun zamana ihtiyacı olabilir fakat proje işleyen ve güzel bir amaca hizmet eden bir proje Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 08, 2019, 04:19:03 PM

Böyle bir sepet bulursak biz daha fazla para ile yatırım yaparız bu piyasadaki riskleri hafife almamak lazım bu yüzden uzun vade yaıtırımı için.

jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
January 08, 2019, 04:43:47 PM

Bence sağlamcı sepet diye paylaştığın şekilde yatırım yapman daha akılcı olur. Boğa sezonu gelene kadar tarihe karışan coinler de olacak ve en başta sağlamcı takılıp sonra sürprizlere ufak ufak geçmek bence olması gereken yatırım biçimidir..

janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
January 08, 2019, 05:35:36 PM

sepette mutlaka eth ve btc olmalı. zaten boğa gelirse onlar coşacak, kaçınılmaz o. bunun düşünce güvenilen birkaç proje olmalı ama süpriz projeler olmamalı. stellar, cardano, ripple vs gibi bir şeyler olmalı. son olarak da miktar olarak yüksek ama fiyat olarak az altcoin toplanmalı. öyle ki şu an ico fiyatının 500de birine satılan coinler var. biri dirilse uçurur sepeti.
Mustafa SiSic
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 08, 2019, 05:56:51 PM

Şahsen 1000 dolara tam şu sıralarda switcheo üzerinden al sat yaparak biraz daha katlamaya çalışıyorum ondan sonra bende uzun vadeli bir sepete dönecegim burada ki yorumlarda bir yerde baya yardımı oluyor göremedigim şeyler açısından.

absurde
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
January 08, 2019, 05:57:11 PM

Tüm sepetlerden 1 veya 2 tane seçip ayrı bir sepet oluştururdum burada en önemli olan kendi takip ettiğiniz projelere yönelmeniz. Başkalarının ne istediğinden daha önemlisi sizin kararlarınız olacaktır
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 08, 2019, 07:09:26 PM

Hey maşallah sepette sepet.Hayırlı olsun.PundiX olmayan sepete sepet demem şahsen.Şu an çok uygun fiyatı.Hem proje hem projenin hayata geçirilen aşamaları başarılı bir şekilde ilerliyor.Yine herkesin kendi araştırması ve düşüncesi vardır.Tekrar başarılar herkese.Araştırıp en doğru kararı vermek ileride üzülmemek için.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 08, 2019, 07:50:01 PM

Sepet önermem pek doğru olmaz bende pek beceremiyorum malesef Cheesy

Fakat BCPT ve INS projelerine bakmanı öneririm hocam. Özellikle INS kaliteli bir projedir benim gözümde.

Not: Ayrıca sepetimin %25i ETH %25 NEO yapardım ben olsam
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
January 08, 2019, 08:17:13 PM

Sepet yükseliş beklenenlerden ilk önce olabilir.Sonra ikinci yükseliş beklenen coinlerden bir sepet yapılabilir.Hold hep kaybettirdi bize.Yerinde girip zamanında çıkış yapabilirsek kazanmamak için bir neden yok.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: