Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:00:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Tron, Bittorent ve Binance 3 lüsü yeni airdrop!!!  (Read 658 times)
bitbouillion
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 250

View Profile
January 08, 2019, 07:42:06 AM

Binance çok fazla destek veriyor tron a . Umarım aklı boş degildir desteğin

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 08, 2019, 08:18:19 AM

Trx iyi değerlenmiş son bir ayda neredeyde x2 yapmış.Artık fiyatı bu habere bağlantılımı fiyatlandı bilemiyorum.Daha ne kadar gider düşer mi çıkar mı piyasa gerçekten riskli.Risk alabilen alır girer zaten.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 08, 2019, 09:50:23 AM

Tam tarihi ve kurallar belirtilmemiş ama Tron tutanlara Binance launchpad (ico platformu) ile yapilan ilk ico olan Bittorent tokeni verilecekmiş. Mevcutta bittorentin dünya genelinde 100 milyona yakın aktif kullanıcı ağı olduğu konuşulmakta. Bu sayı şuan kripto yatırımcısı ve kullanıcısından çok fazla bu projeyle insanların ilgilisini çekip pazara getirebilirlerse bence kripto ekosistemi için büyük bir adım atmış olabilirler.

Kaynaklar :

https://twitter.com/Tronfoundation/status/1081323170475327489

https://twitter.com/justinsuntron/status/1081220349985878016

Binance desteklediğini ve ICO yapacagını acıkladı kaynak burada :

https://www.binance.com/en/blog/287512671268392960

Binance ve Tron birbirlerine çok iyi geliyor. Zaten bu açıklama TRON fiyatına da son dönemde güzel etki etti. Son 1 ayda Tron neredeyse 2x yaptı. Herkes eleştiriyor ancak ben takdir ediyorum açıkçası.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
January 08, 2019, 10:19:36 AM

Binance ve tron neden iyi anlaşıyorlar çünkü hacimli bir coin ve en çokta binance elinde tutuyor.Yani en fazla insan silkelediği coin tron olduğu için tabiki kardeş gibi davranacaklar.

xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
January 08, 2019, 02:31:32 PM

Tron bugün de %15'e yakın değer kazandı ve yolunda emin bir şekilde ilerliyor. Çok büyük paralar kazandıracağını düşünmüyorum fakat elinde Tron tutanları memnun edeceği kesin. Oklar bir süre daha yukarı doğru devam edecektir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
January 08, 2019, 04:05:47 PM

Tron bu aralar yükselişe geçti. Bunun nedeni bu haber olabilir airdrop yaptıklarını bilmiyordum bende değerlendirmeyi düşünüyorum.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
January 08, 2019, 04:57:02 PM

Bilgilendirme için teşekkürler, forumda bu tip paylaşımlara ihtiyaç var. Airdrop kampanyalarına katılmamaya çalışıyorum ama bu airdrop tabii ki şu anda bir hayli cazip geldi  Cheesy

semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 08, 2019, 05:10:20 PM

Tron fiyatının artış sebebi bu haberler o zaman. Binance zaten TRX'i sürekli destekliyor. Binance CEO'su ve TRX CEO'su resmen kanka oldular artık.

Binance'ın arkasında durduğu coinin arkasında bende dururum arkadaş. Kesin fiyatı yükseliyor zira.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
January 08, 2019, 08:58:07 PM

TRXin artmasının sebebi airdroplar mı acaba bnb fiyatında pek oynama olmadı ama tron güzel peakledi. Tronun gerçekten communitysine hastayım çocuk gibiler en ufak haberde fiyatı yukarı çekiyorlar

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
RagingBull (OP)
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
January 09, 2019, 04:49:24 PM

Biz burada tron bu fiyattan alinirmi daha dusermi diye konuaurken tron bugunde yatırımcısına %10 dan fazla kazandırdı. Zaten çantamda olan bir jeton airdrop zamanina kadar vakti olup kazandırmaya devam edeceğini dusunuyorum.
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
January 09, 2019, 05:01:06 PM

Haber eski ama fiyatı yürümeye başladı. Güzel karlar bırakabilir . zaten tron kolay kolay yatırımcısını üzmez güzel yerden girersen
web_PC
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 09, 2019, 05:24:00 PM

Bu şekilde sağlam airdropları yakalamak şuanki piyasada biraz zor. Airdrop telegram gruplarından da sağlam kampanyalar çıkmıyor. Haber de sanırım eski detaylı araştırmasını mutlaka yapacagım.

Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 09, 2019, 06:41:47 PM

Fiyat olarak yerlerdeydi zaten hepsinde olduğu gibi. 2X yapması normal güzel haber çünkü bu. Tron için hep scam diyorlardı hala da öyle söylüyorlar parayı bulunca devam ettirdi diyenler bile var. Tokatlayıp kaçacak mıydı bilmiyoruz lakin durmadan geliştirmeler yapıyor görünür de çalışıyorlar yani adamlar.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 09, 2019, 07:01:36 PM

farkındaysanız bu aralar büyük borsalarda işlem gören tokenler airdroplara gidiyor piyasa bu airdroplardan alım satımlarla biraz hacimleniyor ethereum qkc tron falan derken neden bu yolu seçiyolar bilmiyorum ama dikkatimi çekti.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
January 09, 2019, 07:18:49 PM

Bir Tron uğruna ne ocaklar söndü.

Biara elimde tutuyordum, silkelenen kerizlerdendim açıkçası. 10 cent'den alıp, 25 cent'den çıkacakken 1-2 ay bekleyip 5-6 cent'den çıkmıştım, Ripple ve btc'den kazandığımı Tron'a yedirmiştim.

Bi yerde Tron ve airdrop geçiyorsa, fiyat şişirmeden başka birşey değil benim gözümde. Yanılıyor olabilirim, bana bakmayın, ytd. Sadece kendi görüşüm.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 09, 2019, 07:26:22 PM

Uzun zamandır torent kullanmıyorum. Ama torrent ile bir kazanç sağlayacaksak kullanıma açabiliriz diyeceğim de torentte tehlikeli gibi. 2005 yılında bir program vardı. Bilgisayarında tv kartı varsa uydudan bir şeyler indirebiliyordun falan üniversite birinci sınıftayken benim üst sınıf olan benden büyük kullanan abilerin çoğunun bilgisayarında virüs olurdu. O yüzden torrentte tehlikeli olabilir mi?
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 09, 2019, 07:32:14 PM

Tron geçti gitti buradan girmek riskli dipten alanlarda iyi kazandılar tebrikler.Airdrop fork gibi haberlerle coinlerin fiyatı iyi yükseliyor.Bu tür haberler erken yakalandığında güzel karlar bırakıyor.Hedefe bağlı kalmak şart.Hedefe ulaştıktan sonra aç gözlülük yapıp daha çıkacak dersen bir bakmışın bir dumpla o kazandığında gidebilir.Disiplin ve erken girmek kazanmak için önemli.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 10, 2019, 04:00:04 PM

çıkacağı kadar çıktı zaten bu saaten sonra girenin elinde kalabilir

Bitcoin
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 10, 2019, 04:14:40 PM

Günlerdir Tron bu haberi fiyatlıyormuş demek ki. Çok iyi yükseldi fakat giremedik. Girenler biraz sabırlı davrandıysa oldukça iyi kar alara çıkmışlardır.

Diğer yandan bu tarz işbirlikleri Tron'un itibarını da artırabilir. Herkesin bildiği gibi pek sevilen bir coin değil kendisi. Zamanında çok kişiyi terste bırakmıştır. Takip etmek lazım. Trading adına yeni fırsatlar gelecektir.
Dertli34
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 1

View Profile
January 10, 2019, 04:47:50 PM

tron 1 haftadır fiyatladıda işte artık bu saaten sonra alan risk almış olur dahda çıakr ama belli yerden dönersede iyi zarar yazdırır
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: