Bitcoin Forum
June 16, 2024, 02:53:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Tron, Bittorent ve Binance 3 lüsü yeni airdrop!!!  (Read 658 times)
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 10, 2019, 04:53:48 PM

Torrent sitelerinin yakın zamanda siteleri üzerinden madencilik yaptırdıkları gibi bir haber okumuştum. Bittorent var mıydı bilmiyorum. Birde bittrorent nasıl bir ico ve proje yapacak orasını anlamadım.

Bittorent temmuz agustos aylarında yanlış hatırlamıyorsam Tron tarafından satın alınmıştı. Daha çok bilgiye merak ediyorsan https://www.bittorrent.com/btt/ sitesi üzerinden ulaşabilirsin.

Bu bilgi güzelmiş bende yeni öğrendim. Teşekkür ediyorum.

Üç marka da güvenilir olduğunu düşündüğüm markalar. Az buçukta olsa girip katılmak lazım diye düşünüyorum. En azından boş boş airdrop kovalayacağımıza...
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
January 10, 2019, 06:53:38 PM

Fiyatlama yaptı bile. Tron 1 haftada x2 yükseldi. Hiç güvenmem Tron'a. Çok terste bıraktı beni zamanında. Ama bu sefer sağlam basarak yükseliyor. BTC düşüşünden nasibini almış durumda şuan. BTC sabitlenince netleşir durum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
January 10, 2019, 06:55:19 PM

Bu haberi geç aldığımdan TRON a giriş yapamadım uçup gitmiş bundan sonra alınır fakat riski  göze alamam ben diğer airdroplar gibi sonuçlanma ihtimali var.
RagingBull (OP)
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
January 11, 2019, 08:23:08 AM

Fiyatlama yaptı bile. Tron 1 haftada x2 yükseldi. Hiç güvenmem Tron'a. Çok terste bıraktı beni zamanında. Ama bu sefer sağlam basarak yükseliyor. BTC düşüşünden nasibini almış durumda şuan. BTC sabitlenince netleşir durum.

BTC sabit değere gelince markette ilk toparlayacak coin şuan Tron gibi görünüyor çünkü haberi var ve potansiyeli yüksek. Ben halen girdiğim yerin üstündeyim elimdekilerle vedalaşmadım. BTT tam olarak ıco ne zaman başlatıcağını bekliyorum.

Burda dikkat edilmesi gerecek coin burn veya fork gibi bir işlem yapılmıyor. Sadece binance borsasında Tron tuttuğunuz kadar size BTT token verecekler henüz oran veya tarihde net değil ama 3 tarafdanda doğrulama var kesin yapılacak.

BTT başarılı bir proje olurmu piyasada tutulurmu oda belli değil sadece kullanıcı sayısını bildiğimiz için 3 aşağı 5 yukarı tahminde bulunuyoruz. Belki hayata gececek ama proje sevilmeyecek ve bir süre sonra unutulup gidecek. Ama justin bebesi bu işe milyon dolar para bağladıysa bittorenti satın aldıysa vardır bir bildiği diyorum.  Grin
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
January 11, 2019, 08:34:21 AM

kasım ayında az bir miktar tron alıp kenara atmıştım. hepsini bozdurdup xrp aldım. sağolsun tron güzel kazandırdı. kopya whitepaper, scam vs. gibi bir sürü laf üstüne yapıştı bu koinin ama benim ilgimi çeken kısmı vakıflara bolca bağış yapması. (patronun) piyasaya düzeldiği gibi uçuşa geçecek koinlerin başında tron gelecek çünkü balinası bol, pumpı da ayrı sever.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
January 11, 2019, 12:45:20 PM

Tron ile binance kardeşliği de nedir böyle Cheesy Bu kadar danışıklı dövüş yapan iki oluşum daha görmedim.SIRF daha iyi tokatlamak için.bu trzin satın alddığı bittorent torentin parası mı ?

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
January 11, 2019, 04:59:08 PM

binance -tron elele işi götürüyorda işin sonunda birilerinin üstüne kabağı patlatabilirler.

XxX
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 11, 2019, 06:58:33 PM

bu haberin bile etkisi tronun artmasına sebep oldu tron piyasadan bağımsız olarak sürekli artış gösteriyor
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
January 11, 2019, 07:39:53 PM

Airdrop bitince geldiği yere döner merak etmeyin.Bu piyasa böyle bedavaya airdrop vermezler.Fiyat yükselmesi normaldir bu yüzden.Bittiğinde aşağı fiyat.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 11, 2019, 07:42:58 PM

Ben de diyorum bu tron neden hareketleniyor, demek sebebi buymuş. zilyon tane vardı geçen yıl. Bu piyasada da alasım gelmiyor nedense.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: