Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:01:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: PCI-Express cable X1 TO X16 Riser / Molex Power bağlantılı 40TL  (Read 1155 times)
oscarftw (OP)
Sr. Member

Activity: 573
Merit: 250

View Profile
March 10, 2014, 01:39:58 PM
Last edit: March 11, 2014, 02:47:54 PM by oscarftw

PCI-E X1 TO X16 Riser / Molex Power bağlantılı.

-Sanalpazar üzerinden kredi kartiniz ile taksitli ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

-Sanalpazar fiyati 40TL + %5 Site komisyon farki 42.5TLdir.

-Kargo ücreti alıcıya aittir. Yurtiçi Kargo  ile indirimli Türkiye'nin heryerine 5.5TL ye gönderilir.

-Saat 15:00'a kadar yapılan ödemelerde ürün aynı gün kargolanır.

Fiyat:40 TL
Stok 5 adet. (11.03.2014 Güncel)

Istanbul/Tuzla
553 229 27 38

oscarftw (OP)
Sr. Member

View Profile
March 14, 2014, 05:26:38 PM

14.03.2014 guncel
wanted123
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
March 15, 2014, 11:15:38 AM
Last edit: March 15, 2014, 02:06:55 PM by wanted123

Satıcı ile 35Tl den anlaştık. Sanalpazar uzerinden satışı yaptı. Satışı yaptıktan sonra bana ödemeyi onaylamamı rica etti. Bende doğal olarak kabloları almadan kesinlikle onaylayamayacağımı belirttim. Yaklaşık 4 gün kargoya vermedi kabloları. Daha sonra mesaj attığımda o fiyattan satmama gerek kalmadı dedi. Dolandırıcı olabilir dikkatli olun
oscarftw (OP)
Sr. Member

View Profile
March 15, 2014, 10:15:03 PM

Satıcı ile 35Tl den anlaştık. Sanalpazar uzerinden satışı yaptı. Satışı yaptıktan sonra bana ödemeyi onaylamamı rica etti. Bende doğal olarak kabloları almadan kesinlikle onaylayamayacağımı belirttim. Yaklaşık 4 gün kargoya vermedi kabloları. Daha sonra mesaj attığımda o fiyattan satmama gerek kalmadı dedi. Dolandırıcı olabilir dikkatli olun

Forum üyeleri aman dikkat edin Smiley bahsi geçen satıcı dolandırıcı olabilir Smiley sanalpazar satış geçmişi şurada

http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=287932&auction_id=16587204&name=30CM-PCI-X-1X-TO-16X-RISER-KABLO-/-Litecoin-GPU-Mining

Daha eski diye donanimhaber profili de verelim tam olsun Katılım zamanı: 3 Aralık 2004 Wink http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=29348

Adam 2004 yilindan beri üye Smiley Geçmişine baktığımızda 50 60bin TL lik satış sadece Donanimhaber de görülüyor. Cok yeni daha 15 20 gün once bu forumda toplam 6000TL lik ürün satmış Smiley aman dikkat edin siz siz olun 35TLnizi kaptirmayin Smiley

Bu arada stok hala 5 adet mevcut Istanbul içi elden teslim 40TL olur  Roll Eyes
wanted123
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
March 16, 2014, 10:50:42 AM

Forum üyeleri aman dikkat edin Smiley bahsi geçen satıcı dolandırıcı olabilir Smiley sanalpazar satış geçmişi şurada
Adam 2004 yilindan beri üye Smiley Geçmişine baktığımızda 50 60bin TL lik satış sadece Donanimhaber de görülüyor. Cok yeni daha 15 20 gün once bu forumda toplam 6000TL lik ürün satmış Smiley aman dikkat edin siz siz olun 35TLnizi kaptirmayin Smiley
Sen iste ben sana donanımhaberin ilk kurulduğu zamandan satış yapan üyelerin Linkini atayım ya da başka bir site üzerinden 1000. satışını yapan üyenin profilini burda yayınlıyayım. Sorun o değil. Sanalpazar üzerinde sehir kısmında Kocaeli yazıyor. Donanımhaberde ise İstanbul/tuzla yazıyor. Ben de bursa da oturuyorum. Kalkıp kayseri'de satış yapan arkadaşımın linkini atayim. Herkezde bana güvensin. Yok böyle bir saçmalık.  
Sen benim kartımdan belki 1 hafta belki de 10 gün 175TL bloke ettirerek zaten hiç bir satiş yapmasan bile beni zarara sokuyorsun. Üslübunu beğenmedim diyerek satışı iptal edebiliyorsun. En fazla 24 saatte kargoya verecegim dedigin satısı 4 gün boyunca oyalayabiliyorsun. Üstelik benden hic ağzımı açmamamı istiyorsun. Dolandırıcı dediğimde alınıyorsun. Daha kargoyu yollamadan parayı hesabında istiyorsun. Satışı 4 gün oyaladığın için Sitenin kendi iptal ettiği ürünleri ben iptal etmedim Wanted123 iptal etti diyorsun. Bu kadar acemice hareket edip 50-60binlik satışı nasıl yapmışsın ben onu merak ediyorum.... Şunu da ekleyeyim zora gelince de çok güzel "smile" kullanıyorsun...
oscarftw (OP)
Sr. Member

View Profile
March 16, 2014, 12:18:22 PM

Sen iste ben sana donanımhaberin ilk kurulduğu zamandan satış yapan üyelerin Linkini atayım ya da başka bir site üzerinden 1000. satışını yapan üyenin profilini burda yayınlıyayım. Sorun o değil. Sanalpazar üzerinde sehir kısmında Kocaeli yazıyor. Donanımhaberde ise İstanbul/tuzla yazıyor. Ben de bursa da oturuyorum. Kalkıp kayseri'de satış yapan arkadaşımın linkini atayim. Herkezde bana güvensin. Yok böyle bir saçmalık.  
Sen benim kartımdan belki 1 hafta belki de 10 gün 175TL bloke ettirerek zaten hiç bir satiş yapmasan bile beni zarara sokuyorsun. Üslübunu beğenmedim diyerek satışı iptal edebiliyorsun. En fazla 24 saatte kargoya verecegim dedigin satısı 4 gün boyunca oyalayabiliyorsun. Üstelik benden hic ağzımı açmamamı istiyorsun. Dolandırıcı dediğimde alınıyorsun. Daha kargoyu yollamadan parayı hesabında istiyorsun. Satışı 4 gün oyaladığın için Sitenin kendi iptal ettiği ürünleri ben iptal etmedim Wanted123 iptal etti diyorsun. Bu kadar acemice hareket edip 50-60binlik satışı nasıl yapmışsın ben onu merak ediyorum.... Şunu da ekleyeyim zora gelince de çok güzel "smile" kullanıyorsun...

Satisi sen degil ben iptal ettirdim Smiley Sanalpazarla iletisime gecip. Neyse senle basa cikilamaz cok belli 30 dan aramaya devam bol sans.
lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
March 16, 2014, 03:31:18 PM

dolandırıcı olduğu bariz belli zaten.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: