Bitcoin Forum
June 07, 2024, 02:38:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [SATILIK] Sıfır ve İkinci El ASUS ROG GTX1070 O.C Ekran Kartları  (Read 175 times)
Senketsu (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
January 07, 2019, 04:16:14 PM

Merhaba,

İkinci el olanları mining yapmak için 2017 Eylül ayında almıştım, 2018 Ocak başına kadar kullandım ve yeterli kâr elde ettiğimde sistemi bozup parçalardan oyun bilgisayarı yaptım kendime, ekran kartları bir kenarda duruyor kullanılmadan. Kartlar mining yapıldığı süre boyunca underclock'lu kullanıldı: TDP'leri 65% e düşürüldü, Core -150, Memory -50. Kazdığım algoritmada overclock farketmediği için düşürerek kazdım gücünü, baya temiz durumda kartlar o yüzden. Hem görsel olarak hem de performans açısından hiç bir sıkıntıları yok. Kartların garantisi bitti. Satın almadan önce FPS testi yapabilirim istediğiniz oyunlarda. Sahibinden GeT, Gittigidiyor, Sanalpazar vs. güvenilir alışveriş siteleri veya middleman kullanabilirim, mümkünse benim tercihim de onlardan yana. Sıfır olan kartın da kutusu bile açılmamıştır, jelatinlerini de yırtmadım. Tekliflerinizi PM yoluyla yapabilirsiniz.

Güncel Stok durumu:
1 Adet Sıfır, 3 Adet İkinci El.
fenomenyaa
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile
January 07, 2019, 09:49:54 PM

Kafanızdaki fiyat nedir? Belirtirseniz daha efektif olacaktır.
Senketsu (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
January 27, 2019, 04:08:04 PM

İkinci el olanlar için 1850, sıfır için tekliflere açığım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: