Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:57:42 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'in kalbi İstanbul'da atacak  (Read 310 times)
karakan77 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
January 07, 2019, 08:37:22 PM

İstanbul çok yakında dünyanın en büyük Blockchain ve kripto para konferanslarından birine ev sahipliği yapacak.
20 Şubat 2019'da Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Blockchain Economy Summit İstanbul konferansına Blockchain ve kripto para alanından dünya çapında ünlü isimler katılacak.

Ünlü milyarder Tim Draper, Wall Street analisti Tom Lee, Liberland Devlet Başkanı Vit Jedlicka ile IOTA'nın kurucularından Serguei Popov, etkinlikte yer alacak olan önemli isimlerden.

Konferansa 40'ı aşkın ülkeden 5000'in üzerinde katılımcı bekleniyor.

Haber linki: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/bitcoinin-kalbi-istanbulda-atacak-41075855

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
January 08, 2019, 06:02:29 AM

Umarım gerçekleşecek olan bu etkinlik Türkiye'ye de organizatör olmanın ötesine geçip yeni fırsatlar sağlayacak cazibe bir mekan olarak kapı açar. Bakanlık düzeyinde de blockchaine bir ilgi var ama atılmış somut bir adım henüz göremedik.

sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
January 08, 2019, 12:08:34 PM

Ülkemiz açısından önemli bir konferans olacağını düşünüyorum ,özellikle yeni dönemde hükümetin bu alanda blockchain üzerine eğilmesi hem teknolojik hemde kripto paralar açısından son derce mühim.

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 08, 2019, 02:47:46 PM

Ülkemizde kripto paralarla ilgilenen azımsanmayacak bir çoğunluk bulunuyor. Bu summitin burda yapılmasının en büyük sebeplerden birinin bu ilgi olduğunu düşünüyorum. Yatırım kısmından ziyade birazda teknolojik kısmıylada ilgilenmemiz gerekiyor.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
January 08, 2019, 03:51:14 PM

Blok zinciri ve kripto para konusunda atılan bu adımlar beni gelecek için ümitlendiriyor. Bu etkinlikte kendi adıma bulunmayı çok isterdim ancak hayat şartları takdir edersiniz ki buna izin vermiyor  Cheesy

hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 08, 2019, 06:35:12 PM

Birçok insanın bilinçlenmesi özellikle devlet nezdinde iyi bir hamle. Belki mevcut borsaların küresel bazda iyi atak yapmalarına da imkan sağlar.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
January 08, 2019, 07:15:11 PM

Türkiye kripto dünyası ile yakından ilgili bir ülke,bu tarz bir konferansın burada yapılıyor olması heyecan verici.

Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
January 08, 2019, 08:21:09 PM

Blockchain teknolojisinin ülkemizde yerleşmesine katkı sağlayabilme adına çok önemli bir konferans olacak. Umarım bu gibi çabalar sonuç verir ve Blockchain'in ülkemizde kullanılmaya başlandığını görürüz.

Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
January 08, 2019, 08:46:10 PM

Bu konferans merakla beklenen etkinliklerden biri olacak orası kesin. Umarım Blockchain farkındalığı yaratılması ve bu teknolojinin ülkemizde kullanılması amacı taşıyan girişimler başarılı olur da geleceğe yatırım yapmaya başlarız biz de artık.

turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
January 09, 2019, 06:39:22 AM

Blockchain ve ona dayalı projeleri yönetenler bir kararlılık gösteriyor. Sanırım burada herkes iyi kötü bir çok projenin Telegram sayfasını kullanıyordur. Orada da göreceğimiz üzere hemen her ay 1-2 ülkede Blockchain üzerine projelerin yer aldığı etkinlikler düzenleniyor. Blockchain Summit ise pek çok ülkede yapıldı.

İstanbul'da da gerçekleşecek olması da ayrıca süper.
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
January 09, 2019, 08:06:36 AM

İstanbulda yaşayan bir çok kripto meraklısının katılacağını düşünüyorum. Çok verimli geçecektir. 
xnusret30
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
January 09, 2019, 10:15:00 AM

Güzel bir haber bu tür organizasyonların ülkemizde yapılması faydalı olacağına inanıyorum
iccel
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
January 09, 2019, 10:41:00 AM

Bu toplantının ülkemizde gerçekleşmesi çok güzel ama bu durumdan faydalanmamız konusunda pek iyimser değilim. Çünkü bu tip durumların şans olabilmesi için toplumsal farkındalığın artması gerekiyor. Yani eğitim sisteminin kalite olarak iyileştirilmesi ilk çözüm gibi görünüyor. Sanş ancak yetişmiş beyinlere güler.

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
January 09, 2019, 03:00:37 PM

Şu konunun türkiye kısmıyla ilgilenmiyorum yani bu konu ülkeme bir fayda sağlamaz fakat kripto sektörü kısmı önemli umarım piyasayo canlandıracak gerekli adımlarda atılır.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
January 09, 2019, 05:32:39 PM

iki gün sonra kalkıpta bu ülkede bunlar yasak bunca adam gelemezsiniz kongre iptal edilecek bilmemne falan demezler inşallah Cheesy daha önce birsürü kongre eğitim falan verildi ama bu sefer milyonerler milyarderler buraya gelecek ciddi bir güvenlik önlemi alınması gerekiyor gelecek olan kişiler bu sektöre yön veren kişiler ve yapılmak istenen iş çok ciddi umarım herşey yolunda gider ve güzel bir etkinlik gerçekleştirilir

newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
January 09, 2019, 07:02:05 PM

Ülkemiz açısından nasıl bir organizasyon olur bilemeyeceğim zira katılım bedelleri 240EUR başlangıç yani 1,500TL ihraç geliri yüksek lokal gelir düşük olur diye tahmin ediyorum, haber çıkarsa okuruz anca bize faydası bu olur. Önceden bu tarz summitler adı üstünde insanların faydalanmaları bilgilenmeleri için yapılan bir organizasyon zirve ancak körler sağırlar birbirini ağırlar modunda geçeceğe benziyor, bu adamlar da ilgisizlik olarak anlayacak ondan korkuyorum bir daha gelmeyecekler. Ama son anda tanıdık çevreye beleş biletler dağıtılmak usulüyle ufak bir dokunuş gelecektir diye tahmin ediyorum. Ian Ballina vs gibi bir çok katılımcının Istanbul'da organizasyonlarına sunumlarına katıldım çok faydalandım ve hepsi rezervasyon usulüydü yani ücretsizdi. 

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
January 09, 2019, 08:02:58 PM

Cidden o nasıl bir para, kalantorişkolar için yapılmışa benziyor ayıptır kardeşim bu dönemde o nasıl bir fiyat, ben de katılamam gazetelere, youtuba filan verin de bari biz de sebeplenelim gerçi katılımcılar da fiyata göre oldukça basit kalmış, konuşma programı da paylaşılmamış. Biraz acemi mi kokuyor ne bilgisi olan yada organizasyon düzenleyicisi arkadaşlar detay verirlerse sorularımızı veya sorularınızı gidermiş olurlar.

BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406

View Profile
January 09, 2019, 08:05:16 PM

Bu tür etkinliklerin ülkemizde olması bizim için çok büyük artı. Böyle etkinliklerin sayısı arttıkça bu alana olan ilgi de daha fazla artacaktır. Ülkemiz aslında bu teknolojinin üssü olmak için çok uygun bir ülke. Daha işin başındayken kaçırmamak lazım.
triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
January 10, 2019, 01:41:05 PM

konuşmacı olarak gelen kişilerin videosunu türkçe altyazılı olarak yüklenmesi ile bizde faydalanırız aslında. öte yandan bu konuşmaları haber yapan basın olacaktır. öğrencilere indirim olduğunu okudum. maddi durumunuz elveriyorsa denenebilir.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
January 11, 2019, 01:07:06 PM

Ben bu organizasyonun bilet fiyatlarına bakmıştım. Çok yüksek gelmişti.
Tekrar baktım iki günlük katılım 699 Euro.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: