Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:10:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ledger'ın yeni ürünü Ledger Nano X yakında piyasada!  (Read 215 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 08, 2019, 12:02:25 PM

Ledgerın yeni ürünü Nano X yakında geliyor arkadaşlar. Bir hardware wallet meraklısı olarak incelemek için sabırsızlanıyorum. Güzel cihaz olmuş. Şurada videosu mevcut

https://www.youtube.com/watch?v=VR4p7pkh2TY
https://www.youtube.com/watch?v=5xkqIwFWMoM

Bluetooth destekli olacak cihaz. Telefon uygulamasına BT'den bağlanıp ordan onay verebileceksiniz. Tek artısı bu değil tabi.
Nano S'te olan sınırlı sayıda uygulama desteği bunda aşılıyor sanırım, 100'den fazla uygulama aynı anda desteklenecek deniliyor. Olması gereken buydu aslında, bu çok önemli bence.

Ayrıca CC EAL5+ sertifikalı güvenlikten bahsediliyor X için.

State-of-the-art Security
The Ledger Nano X offers state-of-the-art security: your private keys are safely isolated inside the device’s certified secure element (CC EAL5+), the same chip used in highly secure applications such as credit cards and passports.

Multicurrency
The Ledger Nano X can store up to 100 applications at the same time, including Bitcoin, Ethereum, XRP and many more. Manage all your assets on the same device, at the same time.

Fiyatı kendi sitesinde 719 lira görünüyor şu an
https://www.ledger.com/products/ledger-nano-x

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
1715454621
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715454621
Reply with quote  #2

1715454621
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715454621
Hero Member
*

Ignore
1715454621
Reply with quote  #2

1715454621
Report to moderator
1715454621
Hero Member
*

Ignore
1715454621
Reply with quote  #2

1715454621
Report to moderator
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
January 08, 2019, 12:04:14 PM

Iphone isimlendirmesine özenmişler gibi sanki  Grin Ledger hayat kurtarır arkadaşlar kıyın paraya alın binlerce lira yatırıyorsunuz güvende olsun

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
January 08, 2019, 05:31:45 PM

Hardwallet cüzdanlar beklentileri karşılıyor ve kesinlikle fiyatlarını da çok uygun buluyorum.
Büyük yatırımlarda bulunanlar için sıfır risk adına hardwallet uygulamalara büyük nimet..

Mustafa SiSic
Member
**

Activity: 308

View Profile
January 08, 2019, 05:36:59 PM

Tanıtım videoları sade ve güzel olmuş bakalım çıktıktan sonra almayı düşünüyorum. Getirdikleri özellikler iyi fakat biraz daha üzerine koyabilirlerdi. Tasarım olarak ne zaman degiştirmeyi düşünüyorlar bunu çok merak ediyorum ? Hep aynı şekliyle bir yere kadar götürecektir.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 08, 2019, 06:01:23 PM

harika bir paylaşım ledger gerçekten iyi bir wallet ilerde almayı düşünüyorum, sürekli kendini güncelleyen ve sürekli yeni özellikler katan bir wallet olması çok iyi teşekkürler tekrardan..
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 08, 2019, 06:08:43 PM

Paylaşım için teşekkürler. Şu kriptolardan biraz para kazansam en kısa zamanda alacağım bir tane. Ama 2018 de para kazanamadım. Açıkcası 2018 kazandığım bir ledger parası etmiyor. Ama almak şart. Başka türlü varlıklarımızı koruyamayız.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
January 08, 2019, 06:50:08 PM

Bende ledger Nano s var ve çok memnunum. Zamanında 500 kusur TL ye aldım. Yeni çıkan nanox nano s in fiyatını düşürür bence.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 08, 2019, 07:50:52 PM

Ulan piyasaya girerken bir gazla alıp coinlerimi orda saklarım diyordum. Artık nasıl zengin olma hayallerim varmıştı acaba Cheesy şuan sepeti %80 erittik sermayeti kazanmaya calısıyoruz
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 08, 2019, 08:08:13 PM

Güzel bir ürüne benziyor. Fakat şu ayı piyasasında insanlar bunu almak için para harcarlar mı bilemiyorum. Boğa zamanında böyle şeyleri almak çok daha cazip geliyor, sanki para harcamış bile olmuyorsun. Piyasalar düşüşteyken de her şey göze batmaya başlıyor.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
January 08, 2019, 08:46:30 PM

Ledger Nano kripto paranızı güvende saklamanıza yardımcı oluyor. Ayı piyasasında paralar eridi erimeseydi eğer ledger nanoya büyük talep olurdu.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
January 08, 2019, 08:50:39 PM

Ledger nano s te bluetoothla alakalı bişey hatırlamıyorum çok çok ufak bi inceleme şansım olmuştu. Eğer yeteri kadar yaklaşırsanız bluetoothla alakalı bir sıkıntı olabilir mi diye düşünmedim değil

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
January 08, 2019, 09:16:42 PM

Ledgerın yeni ürünü Nano X yakında geliyor arkadaşlar. Bir hardware wallet meraklısı olarak incelemek için sabırsızlanıyorum. Güzel cihaz olmuş. Şurada videosu mevcut

https://www.youtube.com/watch?v=VR4p7pkh2TY
https://www.youtube.com/watch?v=5xkqIwFWMoM

Bluetooth destekli olacak cihaz. Telefon uygulamasına BT'den bağlanıp ordan onay verebileceksiniz. Tek artısı bu değil tabi.
Nano S'te olan sınırlı sayıda uygulama desteği bunda aşılıyor sanırım, 100'den fazla uygulama aynı anda desteklenecek deniliyor. Olması gereken buydu aslında, bu çok önemli bence.

Ayrıca CC EAL5+ sertifikalı güvenlikten bahsediliyor X için.

State-of-the-art Security
The Ledger Nano X offers state-of-the-art security: your private keys are safely isolated inside the device’s certified secure element (CC EAL5+), the same chip used in highly secure applications such as credit cards and passports.

Multicurrency
The Ledger Nano X can store up to 100 applications at the same time, including Bitcoin, Ethereum, XRP and many more. Manage all your assets on the same device, at the same time.

Fiyatı kendi sitesinde 719 lira görünüyor şu an
https://www.ledger.com/products/ledger-nano-x

Teşekkürler paylaşımınız için. Ne zamandır bir donanım cüzdanının olmazsa olmaz olduğunu gördüm. Bir çok projeye makale yazıyorum. Doğal olarak cüzdan projelerini de inceliyorum. Youtube video da çok temiz bir anlatım olmuş.
Litrbooh
Member
**

Activity: 294
Merit: 12

View Profile
January 09, 2019, 02:51:28 PM

Rant büyük tabi ki . Sürekli geliştirmelerle yeni cihazların çıkartılması kaçınılmaz . Uzun yatırımcıların gözü arkada kalmaması için mutlaka tedarik etmeleri gereken bir şey . Alın gerekirse 3 sene tekrardan girin gözünüz arkada kalmasın.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 09, 2019, 07:40:23 PM

Ben piyasanın daha da gelişmesini bekliyorum cüzdan almak için. Rekabet artacak fiyat düşecektir. Hatta geçen Türk bir firmanın da ürettiğini gördüm.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: