Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:02:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Pundix'in Yeni Cüzdan Uygulaması  (Read 658 times)
exturudere (OP)
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
January 08, 2019, 12:19:49 PM
Merited by absurde (1)

Pundix (Npxs) yeni bir cüzdan uygulaması çıkarttı. Ben indirdim ve biraz inceledim. Son derece kaliteli bir iş çıkarmışlar. Ayrıca cüzdanı indirenlere (Ayın 25'ine kadar sanırım) her gün az miktarda da olsa Btc, Eth ve Npxs tokenlerinden veriyorlar (Cüzdanı indirdikten sonra her gün bonus kısmından claim etmeniz yeterli). Refe ayrıca 1 dolar değerinde token veriyorlar ama ben burada refli link paylaşmıyorum. İsteyenler aşağıdaki linkten cüzdanı indirebilir:

https://xwallet.pundix.com/

mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
January 08, 2019, 01:42:00 PM

Swap için alttapılarını oluşturuyor Pundix 18 Ocakta duyuru ile iyice ilgi kaynağı olacaktır.Yeterinde düştü bu seviyelerden çıkış yapabilir takip etmekte yarar var.

████████████         AVXChange         ████████████
exturudere (OP)
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
January 08, 2019, 02:30:55 PM

18'inde swap haberi mi çıkacak yoksa başka bir şey mi göreceğiz. En son yatırımcılarla yapılan ankette swap fikri ezici bir çoğunlukla reddedildi. Onlarda swapı iptal ettiler. Şimdi 18'inde yeni bir açıklama yapacaklarını duyurdular. Bence swaptan daha farklı bir şey olacak.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 08, 2019, 04:21:10 PM

Bu cüzdan olayı bile fiyata pozitif etki edecek gibi. Şuan için binancede 13-14 Satoshi arasında gidip geliyor adamlar iyi birşey yapmak için mücadele veriyor. Helal olsun.
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
January 08, 2019, 04:23:46 PM

Pundix (Npxs) yeni bir cüzdan uygulaması çıkarttı. Ben indirdim ve biraz inceledim. Son derece kaliteli bir iş çıkarmışlar. Ayrıca cüzdanı indirenlere (Ayın 25'ine kadar sanırım) her gün az miktarda da olsa Btc, Eth ve Npxs tokenlerinden veriyorlar (Cüzdanı indirdikten sonra her gün bonus kısmından claim etmeniz yeterli). Refe ayrıca 1 dolar değerinde token veriyorlar ama ben burada refli link paylaşmıyorum. İsteyenler aşağıdaki linkten cüzdanı indirebilir:

https://xwallet.pundix.com/

Kardeş refli linkini mesaj olarak at ki. Küçük te  olsa katkımız olsun. Sonuçta sen haber etmeseydin bilgimiz geç olurdu. Mesajını bekliyorum.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
January 08, 2019, 04:35:03 PM

Bu PundiX'i bir yandan piyasanın iyi zamanlarında sattığım için mutluyum öbür yandan da ileride uzaya çıkarsa diye korkuyorum. Şu aralar elimde olmamasına rağmen en çok düşündüğüm altcoin PundiX diyebilirim  Cheesy

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 08, 2019, 04:38:29 PM

Standart bir mobil uygulama olmuş ama ülkemizde pos cihazı kullanan bir firma olsaydı bizim için oldukça işlevsel olabilirdi. Bizim için şu anda oldukça işlevsiz bir uygulama, piyasa için daha işlevsel gelişimlere ihtiyaç var.
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 08, 2019, 05:04:12 PM

Valla Pundix sürekli bir şeyler yapmaya çalışıyor ama hareket yok. Fiyatı hep aynı eksende gidip geliyor bir ileri atamadı kendisini.

Cüzdanı bende şimdi indirdim. Şimdilik çok bir içeriği yok ama eminin Pundix ekibi kısa sürede geliştirecektir.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
January 08, 2019, 05:09:00 PM

Pundix her zaman gelişime odaklı bir proje. Cüzdanın da iyi olduğunu tahmin ediyorum, henüz deneyemedim çünkü ios uygulaması her zamanki gibi yok ve ne zaman geleceği belli değil. Apple kullanmanın kötü taraflarından biri de bu her şeyi önce android sahipleri görüyor.
sanacaks
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
January 08, 2019, 05:09:18 PM

Cüzdanı bende indirdim. güzel bir uygulama yapmışlar. Pundix takip edilmesi gereken coinlerden birisi. Yakında tekrar yükselişe geçebilir. Cüzdan içerisinde ödül vermeleri güzel olmuş her gün girip ödülü almak güzel. Umarım fiyatı tekrar yükselişe geçer

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 08, 2019, 05:25:53 PM

Uygulaması güzel ayrıca arkasında koskoca binance var destek veren. CEO su nun pundixe olan ilgisi belli. Tek dezavantajı toplam miktarı çok fazla. Eğer coinburn yaparlarsa çok daha iyi yerlere gelebilir.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 08, 2019, 05:34:22 PM

pundix ekibi bana göre çok iyi çalışıyor ben 18 ocaktaki yapılacak açıklamadan umutluyum bunun da ayrıca fiyata yansıyacağını düşnüyorum, bu yüzden bir takım yatırım yaptım takip edceğim..
Mustafa SiSic
Member
**

View Profile
January 08, 2019, 05:45:10 PM

Ekip halen ilk günkü gibi projelerine sahip çıkarak ilerliyorlar cidden helal olsun gelişmelerini yakından takip ediyorum ve altlardan toparlamıştım umarım bu gelişmeyle birlikte biraz yükselir de sattıgıma bir yerde değmiş olur.

zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 08, 2019, 06:02:16 PM

Pundixin ekibi güzel çalışıyor. Şuanda yeni bir telefon üzerinde çalışıyorlar ve duyurusunu yapmışlar. Gelecek vaadeden altcoinlerden. Yalnız 18 ocaktaki açıklamaları ne olacak, merakla bekliyorum. Umarım kendilerini bitirecek bir açıklama olmaz.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
January 08, 2019, 06:11:52 PM

ios versiyonu cıkmamıs daha. apple kullanıcıları bekleyecek
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 08, 2019, 06:58:27 PM

Swap olacak bu kesin.18 Ocak duyurusu bunun ile alakalı.Kendi blockchainlerine geçecekler.Ico iptal edildi sadece.Ceo Zac topluluğun isteği doğrultusunda hareket ediyor.Token olmaktan çıkıp kendi blok zincirinde kendi coinleri olarak yola devam edecekler.Hem pos makinası hemde ayırca blockchain telefon ile gelecekte iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.Bu gün biraz hareketlendi Pundix.Umarım devamı gelir.Güzel çalışıyorlar.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
January 08, 2019, 08:23:17 PM

18 Ocak duyurusuna kadar artacak gibi gözüküyor.Süre daraldıkça yukarılara doğru tırmanışa geçecektir.Ekip genç ve çalışıyor yeni cüzdanlarıda iyi.Güzel bir iş başarmışlar.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
January 08, 2019, 08:54:37 PM

Valla çoğu proje şu ayı piyasasının geçmesini bekliyor iyi işleri duyurmak için ama pundix bunu hiç iplemiyor. Helal olsun

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Cemlik
Member
**

Merit: 32

View Profile
January 08, 2019, 09:29:31 PM

Şahsen android için uygulaması olup (ömür boyu 25/75$ gibi bişey) apple a (senelik 275$) veremeyen projelerde bir ciddiyet görmem. Bi bok olacağınıda sanmam. Ben projede önce walletlara bakarım. Mobilleri beraber çıkmışsa o projeden babamda yapmış olsa bi cacık olmaz.bunu öğrendiğim iyi oldu Smiley pundixleri satmak gerekiyomuş bu kesinleşti Smiley

...
mavibir
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
January 08, 2019, 11:15:29 PM

Tabi tabi sat hemen  Grin sen satmazsan o satmazsa nasıl çıkılır düzlüğe.Sen daha Pundix'in neler yaptığından haberin yok.20 dolar 10 dolar muhabbeti yapıyorsun.Binlerce pos makinası dağıttı dünyaya bunlar 10 doları konuşuyorsun burada.Satman en doğrusu.

████████████         AVXChange         ████████████
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: