Bitcoin Forum
May 21, 2024, 11:17:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Pundix'in Yeni Cüzdan Uygulaması  (Read 658 times)
exturudere (OP)
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
January 20, 2019, 10:27:12 AM

Btc yine rahat durmuyor.Piyasa tam toparlanacak dediğimizde Btc'nin hafif düşmesi ile altlarda aşırı satış yiyor.Pundix de bundan nasibini alıyor.Tutunması için yeni haberlere ihtiyaç var Pundix de bunu yapacaktır.Bu hafta sec2019 dan güzel haberler bekliyoruz.Yeni cüzdan uygulaması gayet başarılı.

Aslında pundıxın hareketlerının BTC ile direk baglantısı yok. Daha once btc dahıl butun piyasa yukselırken Npxs'nin dustugunu de gordu bu gozler. Pundıxın su an ki tepkileri piyasa ile değil daha cok kendı ıcındekı sorunlardan kaynaklanıyor. Swap olayı acıklandı ama hala muallakta olan bır cok konu var.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 20, 2019, 10:34:17 AM

Pundix (Npxs) yeni bir cüzdan uygulaması çıkarttı. Ben indirdim ve biraz inceledim. Son derece kaliteli bir iş çıkarmışlar. Ayrıca cüzdanı indirenlere (Ayın 25'ine kadar sanırım) her gün az miktarda da olsa Btc, Eth ve Npxs tokenlerinden veriyorlar (Cüzdanı indirdikten sonra her gün bonus kısmından claim etmeniz yeterli). Refe ayrıca 1 dolar değerinde token veriyorlar ama ben burada refli link paylaşmıyorum. İsteyenler aşağıdaki linkten cüzdanı indirebilir:

https://xwallet.pundix.com/

Ben ref yaptım hatta kyc bile yaptım ama dediğiniz gibi 1 dolar eserinde token vermediler. En az 10 kişiye cüzdanı indirttim gelen birşey yok. Bu şekilde yapıp token gelen var mı?

exturudere (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 20, 2019, 07:14:36 PM

Pundix (Npxs) yeni bir cüzdan uygulaması çıkarttı. Ben indirdim ve biraz inceledim. Son derece kaliteli bir iş çıkarmışlar. Ayrıca cüzdanı indirenlere (Ayın 25'ine kadar sanırım) her gün az miktarda da olsa Btc, Eth ve Npxs tokenlerinden veriyorlar (Cüzdanı indirdikten sonra her gün bonus kısmından claim etmeniz yeterli). Refe ayrıca 1 dolar değerinde token veriyorlar ama ben burada refli link paylaşmıyorum. İsteyenler aşağıdaki linkten cüzdanı indirebilir:

Ben ref yaptım hatta kyc bile yaptım ama dediğiniz gibi 1 dolar eserinde token vermediler. En az 10 kişiye cüzdanı indirttim gelen birşey yok. Bu şekilde yapıp token gelen var mı?

Su ana kadar kimseye gelmedi diye biliyorum. Ama sanirim daha sonra verilecek bunlar. Bende 2 tane rwf var sanirim ve bunlar kart halinde 1er dolar olarak gözüküyor ilerde bir sekilde kullanılır bilmiyorum arastirmadim.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 20, 2019, 08:09:14 PM

ios uygulaması cıkmısmı dıye baktım henuz cıkmamıs. su sıralarda aktif olması gerekirdi. apple appstore onaylaması zaman aldıgından androidden gec cıkması normaldi ama su zamana kadarda cıkması gerekirdi.negatif bir durum bu.demekki ya uygulama tırt yada henuz yok
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
January 20, 2019, 08:11:38 PM

Pundix ekibi bu piyasayı çok iyi biliyor, bugüne kadar bunu birçok kez gördük. Swap olayı mutlaka değer katacaktır, hazır fiyatı çok düşmüşken alım yapılabilir.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 21, 2019, 06:52:35 AM

Pundix binance da bcn gibi kullanılacak. Yani kusura bakmayın ama götünden uydura uydura şöyle pos yaptı böyle telefon sikti diyen arkadaşlara;
Götü boklu bir ios uygulamasını yapamamış mı?
Bi sikimede yaramaz.
Bcn gibi millete tutuşturup delist edecekler.
Sonra yine bcn gibi alttan “elinizde kalanları alırız” ayağına alıp yine listeleyip yine yukardan çakacaklar.
Sizde ağzı açık ayran budalası gibi hede hödö höde diyip durun.

Kusura bak ayın ama iş sözle yürümüyor. Yaptı etti yaptıkettik. Ortada ne var? Bi sik yok. Ama sözlere göre anasını bellemişler ortalığın. Ooo almış başını gitmiş.

Ulan o beğenmediğiniz ncash bile filmlerde çaktırmadan boy gösterdi.

Keklik varsa posuda telefonuda yemesin gargara yapsın.
Yok bin tane pos dağıtmış. Yok kullanılıyomuş.

3sattan pundix alan size bunu övüyor burda.
ben sattım bıraktım. İos uygulaması olmayan her ne olursa olsun dandiktir arkadaş. Bu kadar net.
Android olmasaydıda aynısını söylerdim.
Aklınız varsada 7-8 satlara kadar pundix almayın.

...
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 21, 2019, 10:47:57 AM

Pundix emin adımlarla ilerliyor. Binanceye girince büyük zarar ettim ama tekrar yükselişe başlaması sevindirdi diyebilirim.

ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
January 21, 2019, 05:19:57 PM

Pundi X Toplam Adetinin çok yüksek olması bence yükselişine engel bir durum.Pundi X ekibi iyi çalışıyor sürekli ürünlerini geliştiriyorlar.Ama Bu Total Supply ile bence yükseliş biraz zor gibi görünüyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 21, 2019, 05:30:34 PM

Uygulamayı indirenler hergün bonus sekmesine girip "daily sign in" bölümünden "claim" e tıklamanız gerekiyor. Bu şekilde günlük 50 ile 100 npxs dışında, yine küçük miktarlarda bitcoin ve ethereum kazanma şansları oluyor.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 21, 2019, 06:13:15 PM

Eskiden ortada cüzdan bu kadar çok cüzdan uygulaması falan yoktu. Özellikle son sene bir hayli uygulama çıktı. Bazıları güvensiz olsa da ben pundixe güveniyorum

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
January 21, 2019, 09:24:12 PM

Su ana kadar kimseye gelmedi diye biliyorum. Ama sanirim daha sonra verilecek bunlar. Bende 2 tane rwf var sanirim ve bunlar kart halinde 1er dolar olarak gözüküyor ilerde bir sekilde kullanılır bilmiyorum arastirmadim.

Bonus history kısmına bakın. Ref yaptıktan sonra gelen BTC miktarı ile normal zamanda girdiğiniz zaman aldığınız bonusu bakın far olduğunu görürsünüz. Yani ref kasinca daha çok Satoshi alıyorsunuz.
exturudere (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 22, 2019, 01:34:48 PM

Pundix firması npxs tokenleri bu cüzdanda tutacak olanlara belirli oranda yeni çıkan f(x) coinlerden verecegini duyurdu. Detaylar tam olarak netleşmesede 10 Mart itibariyle npxsleri cuzdana atan kullanıcılara %15 oranında f(x) token verielcek ve bu 1 yıl sürecek.
Detaylar geldikçe buradan güncellerim.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
January 22, 2019, 02:16:40 PM

Ne yapacaklarını şaşırdılar yeniden para toplayabilmek için. SÜrekli neden yeni token çıkartıyorlar zaten icraatlarını mevcut npxs üzerinden yürütebilirler. Piyasaya para girmiyor mevcut yatırımcılardan daha çok nasıl toparlayabiliriz diye uğraşıyorlar.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
January 22, 2019, 02:40:13 PM

bu kadar aktif çalışan bir grup görmedim ben adamlar gerçekten işini epey ciddiye alarak yapıyorlar saygı duyuyorum ben şahsen adamlara. bu devirde böylesi bir hizmet aslında çok iyi yerleri hakediyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 22, 2019, 02:50:45 PM

Şu an alımlar 5 milyar civarı satışlar 3 milyar civarı.İstikamet yukarı gösteriyor.Bitcoinin güvenli bölgede biraz daha yatay seyretmesiyle fiyat artma potansiyeli gösteriyor.Bitcoin bugün biraz toparlandı yeşillendi.Bu seviyesini korursa altlar ufaktan hareketlenmeye başlar.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
January 22, 2019, 08:00:11 PM

Bu cüzdan uygulaması gerçekten güzel olmuş.Ama işin daha önemlisi borsalardan cüzdana çekildiköe Pundix'in değerinin artacağı.Arz azalınca fiyatın artması normaldir.Cüzdana çekince günlük hediyeler cazip şu anda.10 Mart swap için başlangıç bu tarihede dikkat.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 22, 2019, 11:32:38 PM

Pundix yukarıları zorlamaya başladı.Güçlü alım emirleri var.BTC'nin iki gündür çöküşü yükselmesini duraksattı.Yeni cüzdan uygulaması da gücüne güç kattı.Takip etmekte fayda var.Cüzdana çekimler arttıkça fiyatın yükselmesi artacaktır.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
January 23, 2019, 04:28:53 AM

Pundiz cüzdanını indirdim ve birkaç kişiye referans oldum. Ancak 1 dolar gibi ücretsiz bir şey vermiyor. 15 gündür topluyorum anca 1 dolar oldu Cheesy

BankDex.io  / Decentralized Exchange
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 23, 2019, 06:05:37 AM

Pundix düzgün bir şekilde ilerlemesine devam ediyor, umarım bundan sonra da bu şekilde ilerler. Uygulamaya gelecek olursak şu an çok eksiği var ama zamanla düzelecektir diye düşünüyorum. Önemli olan bir yerden başlamak gerisi çalıştıkça mutlaka gelecektir.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
January 23, 2019, 10:16:29 AM

swap olayı ve ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı ama gelişmeler ne kadar iyi bilemiyorum. FX isimli yeni bir token ve resmen NPXS ikinci plana itiliyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: