Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:39:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X CES Fuarında boy gösterdi, videolar geliyor!  (Read 652 times)
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
January 09, 2019, 08:12:26 PM

Binance  borsasında Pundix botları fena.Bir anda milyarlık alım ve satımlarla piyasaya yön vermeye çalışıyorlar.Bu fiyattan kaptırıldığında geri almak zor olabilir Pundix'in çıkmaması için bir bahane kalmadı.7.3 airdrop bitti.Her an Fomoya girecek gibi duruyor.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 09, 2019, 08:30:55 PM

Çok güzel bir haber bu. Daha öncede HTC sadece kripto ile ilgilenenlere özel bir telefon çıkartmıştı hatta sistemini bile buna özel olarak yapmıştı. Fiyatı 900 dolar civarı olacaktı ethereum veya btc ile alınabilecekti. Hatta burada da post olarak atılmıştı. Pundi X geleceği olan bir proje elinde olanlar bence satmasın gerçekten çok değerleneceğe benziyor tabi bu benim düşüncem bir an önce satabilirsiniz de sonuçta herkes kendi bilir.
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
January 09, 2019, 08:47:28 PM

Gerçekten helal olsun vaatlerini yerine getiren nadir projelerden biridir pundix geçen aylarda çok ciddi pump yedi kısa sürede 10 katına kadar çıktı ve ardından yine ondan beter düşüş göstermişti fakat bu haberle yeni bir pump yakalaması muhtemeldir dün görmüştüm yüzde 20den fazla artmıştı fiyatı demek ki bundanmış.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
January 10, 2019, 06:57:08 AM

Büyük bir telefon şirketi ile anlaşma imzalanırsa Proje gerçekten çok büyük yerlere gidebilir Bunun altyapısını oluşturdular tanıtımını yapıyorlar fuarda.Güzel sürpriz gelişmeler bekliyorum.

████████████         AVXChange         ████████████
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 10, 2019, 07:01:51 AM

Pundi X her zaman kendini güncellemeye devam ediyor.Bu şekilde devam ettikleri sürece her zaman sağlam bir altcoin olmaya devam edecek.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 10, 2019, 07:52:50 AM

Pundix piyasanın kötü gişişinden epeyce etkilendi hala etkileniyor.BTC'nin ne yapacağı hiç belli değil.Şu ortamda gerçekten ilerisi için bir umut veren coinler biraz daha az yara alır.18 ocak duyurusu nasıl bir etki yapacak Pundix'e göreceğiz.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
January 10, 2019, 08:26:56 AM

Ne yapsalar da PundiX denen arkadaşı ateşlemeye yetmiyor. Olmuyor nedense, bir türlü beklenen yükseliş gerçekleşmiyor. Acaba twitter fenomenciklerinin gazlamasıyla zaten iyi yükselen bu arkadaş olması gereken yere mi indi. 120 satlardan aldırılan ve uçacak diye tabir edilen fakat 12 satlara kadar düşen bu NPXS adlı arkadaşın yükselmesi için yatırımcıların ne yapması gerekiyor artık bilemiyorum. Bende bir ara alıp tutanlardanım ancak o kadar üzdü ki beni ve benim gibileri. Artık ağzıyla kuş tutsa bana ilginç gelmiyor.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
January 11, 2019, 08:06:28 PM

Ces2019 fuarında büyük ilgi gördü PundiX.Teknosa elektronik mağazası kendi sitesinden videolu paylaşım yaparak duyurdu.BlackBerry den John Chen ile görüşmeleri paylaşıldı.Güzel gelişmeler ve temaslar devam ediyor.Umarım fiyata da yansır yatırımcılarını sevindirir.

Oracolcoin XOR         
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
January 11, 2019, 09:37:21 PM

Pundi nin  çok değerlenmesini bekliyordum. Düşünce çok güzel. Başarılı olmaması için bir sebep yoktu aslında. Hala da başarısız olmuş diyemeyiz. Piyasa yön değiştirince ne olacağı belli olur.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
January 12, 2019, 11:01:41 AM

Cihaz gerçekten çok güzel. Bu tarz somut ürünleri olan projeleri takip etmekte fayda var . Pundi belki kısa vadede olmasa da uzun vade de iş yapacağını düşündüğüm projelerden biri

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 12, 2019, 12:17:41 PM

Pundi Xin POS cihazları üzerine bir proje olması zaten yetiyor.Birde Binance gibi büyük borsalarda listelenmesi ve sürekli ürünlerini geliştirmesi bence bu piyasadan silinmeyeceğini gösterir.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 12, 2019, 05:43:28 PM

Şahsi fikrim;
Pundi X'in telefon projesi onu insanlara daha çok tanıtacak. Pos cihazı projesini takip eden 10 birimse telefon projesini takip eden 500 birimdir bu kesin.
Pundi X telefon işi ile reklamını yapacak, pos işi ile sistemi kuracak.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
January 12, 2019, 05:57:00 PM

cok onyargılıydım bu adamlara ama en somut işleri yapanda bunlar.
ilerde 10 satlardan almadık diye yırtınmayalım diye ben alabilirim biraz.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 12, 2019, 06:15:04 PM

18 Ocakta dananın kuyruğu kopuyor.Swap nasıl olacak onun duyurusunu yapacaklar.Tokenden coin olma yolunda ilk adımı atıyorlar.Altapıyı hazırladılar kendi cüzdanlarını oluşturdular.Güzel gelişmeler gösteriyor.Biraz daha sabır gözüken.Piyasa pek güven vermese de ileri de değerine değer katacaktır.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
January 12, 2019, 06:22:38 PM

Küçümsemek değil yanlış anlaşılmasın ama arkadaşlar dünya kadar güzel gelişme oluyor ama neden piyasada yaprak kıpırdamıyor. Pundixin bu haberle uçması lazımdı mesela.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 12, 2019, 11:23:31 PM

Güzel adamlar ciddi işler başarıyorlar asya pazarına dağıttılar posları işlevsellik olarak çok iyiler diğer firmalar daha hala iş yapıcaklar fiyat performans tam pundix yarıtım yapılır telefonuda alınır bunların.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
January 13, 2019, 07:24:36 AM

Fiyatın uçması lazım demiş arkadaşta şu ortamda zor uçması.Piyasanın gidişatı belli.Zamanla toparlanacaktır.Btc'nin hareketlerine de bağlı biraz.Btc rahatlarsa piyasa açılmaya başlar.

████████████         AVXChange         ████████████
ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210

View Profile WWW
January 13, 2019, 11:47:09 AM

Pundi X Fuarlarda yaptığı tanıtımlarla bence çok iyi bir strateji gösteriyor.Özellikle X Wallet ile bence iyi bir gelişme gösterebilecektir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
January 13, 2019, 12:38:01 PM

pundix gerçekten en güzel projelerden biri. kripto dünyasında reel dünyada ürünü olan, sürekli ilerleme gösteren, büyük borsalarda  listelenen bir coin. şu anki fiyatı bedava gibi bir şey hakikaten. boğa gelince o yüzden en fazla uçacak coinlerden birisi olacak.  bu tarz projeler, yeni yatırımcıya da kripto dünyasına girmesi için güven verir.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 13, 2019, 01:56:57 PM

Şöyle çalışan projeleri görünce ciddi anlamda seviniyorum.

Adamlar projelerine güvenmese teknoloji sektörünün en büyük fuarlarından biri olan CES'e gitmeye cesaret edemezler. Dünyadaki tüm teknoloji meraklılarının gözünün üstünde olduğu bir fuarda ürün tanıtmak mükemmel iş. Zamanında balon mudur, değil midir tartışmaları yapıldı ama PundiX gittikçe iyiye gidiyor. Yatırımı olan arkadaşlar adına sevindirici.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: