Bitcoin Forum
May 13, 2024, 07:26:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cinemaximum hergün ve her seans geçerli sinema bileti (10 TL)  (Read 127 times)
civilengineer (OP)
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
January 11, 2019, 01:41:35 PM

Önce biletin geçerlilik şartlarından bahsedeyim de yanlış bir anlaşılma olmasın.

- Gönderilmiş olan sinema bileti davetiyesi, “Bilet Numarası” ve “Şifre” bilgisi ile Cinemaximum gişelerinden yer biletine çevrilir.

- Sinema bilet kodu geçerlilik şartları dahilinde sadece Cinemaximum gişelerinde yer bileti ile değiştirilir. Kiosk ve internet üzerinden yapılan alımlarda geçerli değildir.

- Sinema bilet kodu tek kullanımlık, tek kişiliktir.

- Sinema bilet kodları, saat ve gün sınırlaması olmaksınız, 31.03.2019.

- Sinema bilet kodları 3D, 4DX, MPX, IMAX ve VIP salonlarda, İstinyepark, Kanyon, Akasya Acıbadem, Nişantaşı City’s ve Zorlu Center Cinemaximum salonlarında ve galalar, özel gösterimler ve alternatif içerik gösterimlerinde kullanılamaz.

- 30.04.2018 ve 31.05.2018 tarihine kadar kullanılmayan biletler geçersiz hale gelir.

- Sinema bilet kodlarının iade ve iptali yapılamaz. Bilet gişesinde bedeli tahsil edilemez.

- Sinema biletleri; Cinemaximum sinemalarındaki başka bir kampanya, indirim veya avantaj ile birleştirilemez.

(Okumayı pek sevmeyenler için son bir kısaltma yapayım.

Şimdiki satıştaki biletler 3D filmlerde geçerli değil. Önümüzdeki günlerde 3D filmlerinde de geçerli biletler gelecek. O zaman güncelleme yaparım zaten.

Bileti ben aldım istediğim zaman kullanırım diye bir şey yok. Evet istediğiniz her seansta kullanabilirsiniz ama satıştaki biletlerin geçerlilik süresi 31 mart 2019 tarihinde dolacaktır.

Biletleri yukardaki sinemaların haricindeki bütün sinemalarda kullanabilirsiniz. )

Sormak istediğiniz bir şey olursa özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Gerekirse telegram whatsapp numara falan hallederiz.

Not: Forumda bir sürü dolandırıcı var insanlar birbirini sikiyor önce kodu gönder sonra parayı göndereyim diye gelmeyin lütfen. 10 lira için kimseyi sikmeye niyetim yok. Zaten elimde yeterince kod ve şifre var. Güven ortamı otursun seri bir şekilde satmayı düşünüyorum. Satılmazsa da eşime dostuma ücretsiz dağıtırım artık yapacak bir şey yok.

Not 2: Bu konuyu olur da tam sinemanın önünde görürseniz diye telefon numaramı bırakayım. Boşuna bir öğrenci için 20 lira para bayılmayın sinemaya.

telefon numarası: 0507 587 70 89

Ödeme olarak enparayı kabul ediyorum. Başka bir hesabım yok.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: