Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:28:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Paribu'ya TRX eklenmiş  (Read 354 times)
CapnSparrow (OP)
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 53

View Profile
January 12, 2019, 09:15:37 PM

11 Ocak itibarıyla TRX Paribu'ya eklenmiş: https://twitter.com/ParibuCom/status/1083691503422181377

Ancak Paribu'nun zamanlaması çok iyi olmadı; çünkü TRX fiyatı neredeyse zirve yapmış durumda. Son 1.5 ayda 320 sats'tan 800 sats'a çıkmış, şu anda da 640 sats. İnşallah insanların tepeden almasına neden olmazlar. TRX'i ilk defa Paribu'dan alacak olanlar fiyata dikkat etmeli, almakta acele etmemeliler.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
January 12, 2019, 10:57:04 PM

Nasıl yani zamanlaması iyi olmadı ? Smiley Borsa için önemli olan listelenen coin'de aktivitenin çok olması, aşağı veya yukarı hareket borsayı bağlamaz,

müşterilere gelince her alıcı için bir satıcı da olmak zorunda, ticaretin 1. kuralı...

CapnSparrow (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 12, 2019, 11:04:47 PM

Borsayı tabiki bağlamaz, kullanıcılar açısından söylemiştim. Bir çok insan yabancı borsa kullanmıyor. Bu nedenle TRX'i ilk defa Paribu'dan alacak olan kişiler olacaktır. Bu kişiler şu anda FOMO nedeniyle, yükselmiş olan fiyattan alım yapabilirler. Buna karşı uyarmak istedim.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 12, 2019, 11:22:41 PM

Her gün kendini geliştiriyor paribu yeni yeni coinler ekliyorlar listelerine justin sun artık twitterdan tweet atar paribuda listelendik diye Cheesy adam yalnız tweetere çok iyi kullanıyor her ceo bunun gibi kullansa keşke

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
January 12, 2019, 11:42:25 PM

İlk kullandığım Türk borsası Paribuydu. Türkiyenin en iyi borsalarından birisi ve ben bu borsayı kullanmaya devam edeceğim. Zaten kendilerini çoktan ispat etmişlerdi ama her geçen gün geliştirme yapmaları da borsanın kullanımını artıracaktır.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 13, 2019, 06:52:54 AM

Tronun sahibi tweet attı . Paribuya eklendik diye borsanın reklamı olması için bile eklenir aslında. Adamın kaç bin takipçisi var.  Diğer borsalarda eklerse güzzel olur.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 13, 2019, 06:56:03 AM

Bozum yapacağım zaman genelde ltc ve xrp olan borsaları kullanıyorum. Bundan sonra trx i de ekleriz listeye olur biter.

mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
January 13, 2019, 07:11:31 AM

Güzel gelişme.Yakında yavaş yavaş altcoin piyasasına girecek Türk borsaları gidişat onu gösteriyor.Kripto piyasası için olumlu buluyorum.Trx'i fazla beğenmesemde tutan arkadaşlar için iyi olmuş.

████████████         AVXChange         ████████████
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 13, 2019, 08:06:36 AM

11 Ocak itibarıyla TRX Paribu'ya eklenmiş: https://twitter.com/ParibuCom/status/1083691503422181377

Ancak Paribu'nun zamanlaması çok iyi olmadı; çünkü TRX fiyatı neredeyse zirve yapmış durumda. Son 1.5 ayda 320 sats'tan 800 sats'a çıkmış, şu anda da 640 sats. İnşallah insanların tepeden almasına neden olmazlar. TRX'i ilk defa Paribu'dan alacak olanlar fiyata dikkat etmeli, almakta acele etmemeliler.

Dostum paribu listelemek için düşmesini bekleyecek değil ya. Zaten trx i bilen daha önceden alıp satan kişidir. Gidip paribu ya eklendi diye oradan alacak diye bir kural yok. İnip çıkmadı problem değil.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
CapnSparrow (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 13, 2019, 08:19:53 AM

Dostum paribu listelemek için düşmesini bekleyecek değil ya. Zaten trx i bilen daha önceden alıp satan kişidir. Gidip paribu ya eklendi diye oradan alacak diye bir kural yok. İnip çıkmadı problem değil.

2. mesajımda açıklamıştım, Paribu açısından değil kullanıcılar açısından söyledim. Bazı insanlar sadece yerli borsa kullanıyor, bu kişilerin sayısı sandığınız kadar az değil.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
January 13, 2019, 08:21:30 AM

Bilgilendirme ve uyarılar için çok teşekkürler. Türk borsalarının yelpazeleri iyi anlamda genişliyor. Güvenilir ve geleceği olan kripto para birimlerinin listelenmesi Türk kullanıcılarına avantaj sunacaktır.

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 13, 2019, 08:22:07 AM

Scam ya tron boşverin siz tron falan almayın. Güven vermez tron.
Buralar hep dutluktu...

...
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
January 13, 2019, 08:44:49 AM

Duymayan mı kaldı.justin sun .özel olarak etiketleyerek mesaj attı resmen.Paribu için  iyi reklam oldu he.Türk yatırımcılarada güven gelmiştir.Ulan ne iş be.Adam 2 mesaj atıyor herks bunu konuşuyor.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
January 13, 2019, 09:34:00 AM

türk borsalarını her ne kadar çok sevmiyor olsam da bir şeyleri değiştirmeye çalıştıkları da bir gerçek. umarım daha sağlam olurlar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 13, 2019, 09:36:28 AM

Ben paribu kullanıyorum. Bir ara karalama kampanyası vardı ama ben hiç sıkıntı yaşamadım. Başka coinleri eklemesi de gayet güzel. Birde buralarda hacim olursa o zaman daha da güzel iş yapar.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 13, 2019, 10:45:20 AM

Paribu bu aralar ciddi atılımlar yapıyor. Seviyorum bu tür hareketleri.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 13, 2019, 11:07:28 AM

OoOv TRX.

Haha:) shit coin arıyorlarsa sorun yok milyon tane var. Eklesin dursunlar.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
January 13, 2019, 12:40:13 PM

para yatırma ve çekim işlemlerinde, olabildiğince alternatif olması, piyasa açısından çok iyi. çok değil bundan 1 yıl önce, ethereum ve bitcoin dışında türk borsalarına gönderim olmuyordu. bunun içinde zaten yüksek olan eth ve btc fiyatı üstünden yüksek komisyonla mağduriyetler yaşanıyordu. trx, ripple gibi düşük komisyonlu coinlerin listelenmesi olumlu.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 13, 2019, 01:50:35 PM

Paribu'yu 1 seneden fazla süredir kullanıyorum. Geçen sene altcoin eklemedikleri için çok eleştirmiştim ve fırsatı kaçıracaklarını düşünüyordum. Son 6 aydır iyi atak yaptılar. Az önce baktım TRX de listelenmiş ve toplamda 8 kripto paraya ulaşmışlar. Keşke doge de ekleseler. Binance'de doge olmadığı için alamıyorum. Yabancı borsalarda da başka hesap açmak istemiyorum. Paribu eklese hemen almaya başlıcam. Umarım forumu takip ediyorlardır Smiley
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
January 13, 2019, 02:39:10 PM

Paribu son zamanlarda epey farklı coin listesine ekliyor. Sadece BTC ile iş yapma zamanı yavaş yavaş geride kaldı artık. Dolayısıyla ayakta durmak için böyle hamleler mantıklı.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: