Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:16:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ripple’ın Sınır Ötesi İşlemlerde Rakibi Yok  (Read 91 times)
Erhan5532 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 1

View Profile WWW
January 13, 2019, 09:04:27 AM

Ripple, 2018 yılından bu yana sınır ötesi ödemeler konusunda büyümeye ve gelişmeye son hız devam ediyor. Dünyanın önde gelen bankacılık devlerinden birisi olan İspanyol bankası Banco Santander, geçtiğimiz tarihlerde üye olduğu Ripple ağının, sınır ötesi ödeme işlemleri konusunda hiçbir rakibinin olmadığını vurguladı…..
Kaynak: https://koinbulteni.com/dunyaca-unlu-bankanin-yoneticisi-ripplein-sinir-otesi-islemlerde-rakibi-yok-35508.html

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
January 13, 2019, 10:41:59 AM

Ripple kripto paraları gerçek anlamda bankacılık sektörüne entegre eden bir para oldu. Bu sektör için son derece önemli bir yeri var. Ekibi sürekli bir anlaşma yapıyor ve kendisini geliştiriyor. 
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
January 13, 2019, 11:33:25 PM

Ripple hem ucuz maliyetiyle hem de hızından dolayı tercih ediliyor. Ayrıca birçok bankayla ve büyük şirketlerle anlaşmaları da mevcut. Dur durak bilmeden ağını genişletmeye devam ettikçe haliyle Ripple kullanımı da artıyor.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
January 14, 2019, 08:47:01 AM

Riplle bankalarla yaptigi anlasmalar sayesinde diger kripto paralardan az da olsa ayrilmis durumda gozukuyor. Ulkemizdede Akbank para transferinde ripple kullaniyor.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
January 14, 2019, 09:03:49 AM

Ripple a önceden çok ön yargıyla yaklaşırdım ama beni gerçekten çok şaşırttı. Kripto paraların yapmak isteyipte yapamadığı şeylerin tamamını neredeyse ripple yaptı. Finans sektörüne iyiden iyiye girdi, çoğu yere adını yazdırdı. Bu saatten sonra isminin silinmesi ihtimali çok zayıf. Rippleın bu ilerleyişi diğer kripto paralar için de güzel bir örnek teşkil ediyor.
Cagan58
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
January 14, 2019, 12:10:14 PM

Ripple benim gozumde hep bir adim onde olmustur. Cunku yaptiklari anlasmalar hep mantikli ve reel olmasindan dolayi gelecegi parlak coinlerden birisi.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 14, 2019, 02:18:23 PM

Ripple ciddi ciddi swifte en büyük alternatif olma yolunda ilerliyor. Hız var, kendini kanıtlamış blockchain altyapısı var.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: