Bitcoin Forum
October 15, 2024, 06:42:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Eğer 2. bir gezi olursa sizce ne olur ?
Olur ancak Hiç bir şey değişmez - 0 (0%)
Bence toplanmadan hemen müdehale olur - 2 (25%)
Toplanırlar iyice kalabalık olunca sert müdehale olur - 0 (0%)
Bence bundan sonra olmaz gezi ruhu bitti.. - 3 (37.5%)
olur fakat bedeli ağır olur 15 temmuzda gösterilen şanlı müdafa gösterilir. - 3 (37.5%)
Total Voters: 8

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Konu dışı anket : Eğer 2. bir gezi olursa sizce ne olur ?  (Read 262 times)
gecenintenhasi (OP)
Newbie
*

Activity: 59
Merit: 0

View Profile
January 13, 2019, 05:58:38 PM

Böyle bir anket yapmak istedim; altta da ifade özgürlüğü çerçevesinde fikirlerimi belirttim.  (okumak istemeyen siktir olsun gitsin zorla okumak zorunda değil kimse)

Olur ve başarılı olur, özgürlükler artar.

Bence toplanmadan hemen müdehale olur.

Toplanırlar iyice kalabalık olunca sert müdehale olur.

Bence bundan sonra olmaz gezi ruhu bitti..

Olur ama bu millet 15 temmuzda gösterdiği şanlı müdafayı gösterir.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere ULU HAKAN ın söylemiş olduğu şu sözler var;

https://twitter.com/bbcturkce/status/1074286510382477313?s=19    (BBC)

http://www.haber7.com/guncel/haber/2784888-erdogandan-sert-aciklamalar-bu-sefer-kacamazsin   (haber7)

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gezi uyarısı!     Bu sefer kaçamazsın

Kılıçdaroğlu'nun ikinci bir Gezi kalkışmasından medet umduğunu belirten Erdoğan, "Bay Kemal kimseyi sokağa çıkartamayacaksınız" diye seslendi. Fatih Portakal'ın protesto için sokağa inme çağrısını hatırlatan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na "15 Temmuz gecesinde tankların arasından kaçıp Bakırköy Belediyesine gitmiş olabilirsin ama bu defa kaçmaya fırsat bile bulamazsın, onu bil"

bundan 1 hafta kadar önce de haddini bilmezsen patlatırlar enseni demişti. Bay kemal de hep ense eğik geziyor süklüm püklüm.. Bir şey planlamasa başı dik durur reis gibi.

Artık devletin en üst makamından yani cumhurbaşkanlığı külliyesinden verilen bir emir bu; bunu herkes bilsin. Millet iradesine meydan okuyacak hiç bir kalkışmaya tahammülünüz kalmamıştır.

15 temmuzda hainlere bu millet neler yaptı herkes gördü. ona göre herkes ayağını denk alacak !!
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 13, 2019, 06:20:25 PM

boş işlerle uğraşıyorsun haberin olsun açtığın tüm postlara baktım tamamı provokatif postlar ve tamamı konu dışına açılmış bomboş salak saçma konular şu konuda olduğu gibi boş işleri bırak göt yalama olayını başka yerlerde yapmaya çalış.
bobita
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1333

View Profile
January 14, 2019, 09:39:12 AM

Sarı yeleklileri gördükten sonra şu an için halk böyle bir işe girişmez (gezinin ilk yarısında sokakta gerçekten halk vardı, pasif bir direnişti, kimseye, hiçbir şeye zarar verilmedi, o yüzden iktidar o kadar korktu, sonrası ise fetöcüsünden tut da, aşırı sağcısına, solcusuna kadar provokatif ve kötü niyetli grupların organizasyonuydu, zaten halk desteği olmayınca yok oldu, bitti).
Çünkü şu an kitle eylemi denilince insanların kafasında sokak köpeğinin gözündeki biber gazını temizlemeye çalışan, Cuma namazı kılanları korumak için etraflarında etten duvar oluşturan, ülkesi için eylem yapan sokaktaki masum insanlar değil, istediklerini aldıkları halde yakmaya, yıkmaya, yağmaya devam eden sarı yelekliler canlanıyor.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2019, 01:07:10 PM

toplanmadan hemen müdehale olur, ondan sonra 2 sene mitinglerde bağırırlar, bunların amacı 2 tane ağaç değil bunlar terorist bunlar komunist, beka mücadelesi veriyoruz diye oy toplarlar.
Teksastony
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
January 15, 2019, 04:17:45 AM

İkinci gezi olmaz. Kağıt üzerinde olmaması için bir sebep yokken, değişken dinamikleri açısından olmaz. En azından gezi ayarında birşey olmaz. Bu çok uzun bir konu. Farklı yönlerden ele alabiliriz. Fakat o topa hiç girmeyelim. Katil amerigaya yakın olmanın, bir yandan da puroşenko ile işi pişirmenin birilerinin hoşuna gitmeyeceği aşikar.
Bir ipte iki cambaz oynamaz. Bunun sonuçları olur. (putinin Türkiye ziyareti mavi akım ve serbest ticari anlaşmalarından sonra yakın tarihte neler olmuş bakabilir herkes.)
O sebeple çok da şeapmamak lazım.

Bu devran böyle sürüp gitmez ki, sen de solacaksın günün birinde.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 15, 2019, 03:22:41 PM

olur fakat bedeli ağır olur 15 temmuzda gösterilen şanlı müdafa gösterilir. ?  bısey derdım de demıycem
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 15, 2019, 09:03:21 PM

olur fakat bedeli ağır olur 15 temmuzda gösterilen şanlı müdafa gösterilir. ?  bısey derdım de demıycem

boşverin hocam bulaşmayın bu göt kılına küfür yemekten zevk alan bir fetiş sanırım bu yaşam formu
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
January 17, 2019, 10:52:10 PM

Bu sefer taş ve sopalar olmaz o kesin. Çünkü polis sayısı ciddi arttı ve baştakinin emirlerine sadık eğitildi. Her önüne gelen polis ve bekçi oldu. Eski okullu eğitimli polislerden bahsetmiyorum ağzı salyalı bilinçsiz polislerden bahsediyorum. Geçmişin alkoliği dumancısı bekçi olmadı mı polis olmadı mı bunu hepiniz çevrenizden iyi biliyorsunuz Wink
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
March 08, 2019, 05:20:04 PM

Allah korusun ülkemizi her türlü karışıklıktan, zaten ülkece çok zor dönemlerden geçiyoruz. büyük bir sınav veriyoruz..
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
March 08, 2019, 06:36:10 PM

21.yy’a adapte olamayan köylüler kimsenin umurunda değil.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 13, 2019, 12:14:59 AM

olur fakat bedeli ağır olur 15 temmuzda gösterilen şanlı müdafa gösterilir..... ahahah yazmıycaktım ama kendımı tutamadım.yesınler sızı cakma mudafanızı.kendılerı saklandı mıllet bok yoluna gıttı.napcan tanka atlet sokum durduncan mı ? o 15 temmuz da o tanklar ıstese ıdı sokakta tek kısı kalmazdı. havada ucan ucaklar gercek darbecı olaydı sokaktakı herkes olurdu. ama olmadı dımı
Pages: [1]
  Print  

Jump to: