Bitcoin Forum
July 27, 2024, 10:38:30 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Telegram Ban im kalkmış  (Read 180 times)
ugurum15 (OP)
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
January 14, 2019, 07:24:00 PM

Yaklaşık 1 yıldan fazladır Ban yemiştim telegramda. Bir türlü çözülmemişti. O kadar uğraşmistim. Şükür ki bugün tekrardan yukledim ve mutlu son. Telegramda  Ban yok bende.
Benim gibi olanlara duyurulur...
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
January 17, 2019, 08:25:03 AM

Yaklaşık 1 yıldan fazladır Ban yemiştim telegramda. Bir türlü çözülmemişti. O kadar uğraşmistim. Şükür ki bugün tekrardan yukledim ve mutlu son. Telegramda  Ban yok bende.
Hangi sebepten ban yediğinizi biliyor musunuz? Çok fazla telegramda takılmam ama nedne ban yediğini merak ettim.
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
January 17, 2019, 10:46:20 PM

Neden ban yediniz ve neden beklediniz anlamadım. Arkadaşınızın veya ailenizin telefonundan yeni hesap açabilirdiniz altı üstü telegram hesabı
ugurum15 (OP)
Member
**

View Profile
January 25, 2019, 08:01:43 PM

Hangi sebepten ban yediğinizi biliyor musunuz? Çok fazla telegramda takılmam ama nedne ban yediğini merak ettim.

O zamanlar airdrop konusunda acemiydim. Telefonda S4 olunca bazı saçma sapan yerlere tıkladim. Önce Ban kısa süreli oldu. Sonra devam etmişim. Hani bazen telegramda saçma sapan şeyler çıkıp paylaşanlar oluyordu. Onlara tıklayınca Ban yedim. Ve bazı kullanım bölümü açılmamış. Mesela benim listemde olmayanlara mesaj atamıyorum. Hala ünlem işareti cikiyor
ugurum15 (OP)
Member
**

View Profile
January 25, 2019, 08:02:26 PM

Neden ban yediniz ve neden beklediniz anlamadım. Arkadaşınızın veya ailenizin telefonundan yeni hesap açabilirdiniz altı üstü telegram hesabı

Hocam o dediklerini yaptım zaten. Yapmazmiyim hiç.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 12, 2019, 07:15:17 PM

Geçmiş olsun hocam... Gruplardan ve kanallardan banlanıldığını çok duymuştum da Telegram'dan komple banlanıldığını ilk kez duyuyorum. Whatsapp'da da böyle bir şey yoktur umarım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: