Yaklaşık 1 yıldan fazladır Ban yemiştim telegramda. Bir türlü çözülmemişti. O kadar uğraşmistim. Şükür ki bugün tekrardan yukledim ve mutlu son. Telegramda Ban yok bende.
Benim gibi olanlara duyurulur...
Hangi sebepten ban yediğinizi biliyor musunuz? Çok fazla telegramda takılmam ama nedne ban yediğini merak ettim.
O zamanlar airdrop konusunda acemiydim. Telefonda S4 olunca bazı saçma sapan yerlere tıkladim. Önce Ban kısa süreli oldu. Sonra devam etmişim. Hani bazen telegramda saçma sapan şeyler çıkıp paylaşanlar oluyordu. Onlara tıklayınca Ban yedim. Ve bazı kullanım bölümü açılmamış. Mesela benim listemde olmayanlara mesaj atamıyorum. Hala ünlem işareti cikiyor