Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:57:44 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Latoken hesaplara mı çöküyor?  (Read 534 times)
FaTBeY (OP)
Newbie
*

Activity: 102
Merit: 0

View Profile WWW
January 14, 2019, 07:53:07 PM

Airdrop dan gelen bir token'ı mecburen bu borsaya taşıdım, sahte hacimli bir borsa genelde kendileri al-sat yaparak hacim oluşturmaya çalışıyorlar.Neyse ben gönderdiğim token ile 3-5 al-sat yaparak oranı biraz yükselttim sonra her ihtimale karşı yarısını binanceye çektim geri kalan ile devam ediyordum işlem yapamaz hale geldi hesap sonra şu mesaj çıktı;
Suspended
Your account has been suspended based on suspicious activity. If you have any questions, please submit a support ticket.
destek den yazıyorsun hep aynı mesaj gönderiyorlar 'Yakın zamanda konu ile ilgili detaylı mail alacaksınız' hayda ne yaptım diyorsun ses yok, açılır mı diyorsun bekle diyorlar. 0.63ETH falan vardı içerde üzerine soğuk su mu içicez bunun.
Transfer ücreti çok fazla olduğu için bütün coinlerin gönderim oranları incelemiştim 2-3 coin için az çıkmıştı bende onlardan biri ile transfer gerçekleştirmek için eldeki ETH ler ile onu almıştım, yarım eth'lik coin 130k$ görünüyordu, borsada 1k$ dan fazla işlem yapılamadığı için bir türlü transfer edemedim defalarca yazdım ekran görüntüler,gif lerde salaklara anlattım ama borsa hep bug dolu.Sonunda o coini sattım tam bütün parayı binanceye çekecekken hesabı dondurmuş çakallar.
Bu borsada işlem yapıp benim durumum ile karşılaşan oldu mu?
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 14, 2019, 08:37:35 PM

Ben bu borsaya ilk çıktığından beri hiç güvenemedim, saçma sapan uygulamaları var. Mecbur kalmadıkça kullanmam, kimseye de tavsiye etmem. Kimseden de olumlu bir şey duymadım açıkçası. Kullanacak arkadaşların temkinli davranmalarını tavsiye ederim.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 14, 2019, 09:41:31 PM

Lakoten borsasını bende sevemedim. Bu borsada işlem yapmak beni hasta ediyor. Bir kere girdim işlem yapmaya çalıştım ama onuda beceremedim. Mümkün olduğunda lakoteni tercih etmiyorum.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 14, 2019, 10:24:39 PM

forkdelta hacmi bile daha fazla shit borsa tokenlerini çöpe atacağına ya fork deltada bozdur yada düzgün borsaya girene kadar mewde tut çöpe atmaktan iyidir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 15, 2019, 05:40:49 AM

forkdelta hacmi bile daha fazla shit borsa tokenlerini çöpe atacağına ya fork deltada bozdur yada düzgün borsaya girene kadar mewde tut çöpe atmaktan iyidir.

Aynen hocam katılıyorum sonuna kadar. Eğer eth ye dondurecekseniz gelen tokenleri forkdelta şuan için en iyi merkezsiz olan. İdex te var ama o belli miktarın altında işlem yaptirtmiyor. Ya da uzun vade elinizde tutun. Yoksa bu mağduriyetler çok olur.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
January 15, 2019, 06:55:10 AM

bu borsayı çok kullandım kullanamaya da devam ediyorum. Bounty ve airdroptan gelenlerin alım satımını burda yapıyorum. ve herhangi bir problem yaşamadım. tek sıkntısı, denildiği gibi hacmin düşük olması ama zaten bir çok borsa bu sıkıntıyı fazlasıyla yaşıyor.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 15, 2019, 07:06:16 AM

Ben üye olmadım ama bazı airdroplari yaparken bu borsanın adını görüyorum. Yeter ki token gelsin ben forkdelta ya raziyim. Hiç mağdur etmedi.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 15, 2019, 08:23:11 AM

Özellikle yeni tokenler bir borsaya girmişse hacim pek olmuyor. Mesela geçen gün catex borsasında hydro dikkatimi çekti. Çoğu borsada 45 Satoshi iken catex borsasında 59 idi. Ama kontrol edince çok hacimsiz olduğunu gördüm. Latokende şuan için hacimsiz bir borsa

forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
January 15, 2019, 10:19:38 AM

Şimdiye kadar 800 den fazladır para çekip gönderdiğim bir borsa şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Yeni bir airdrop veya bounty nin bittiği zaman uğrak yeridir latoken. Airdropcular ve bountyciler sıklıkla kullanır. Dediğiniz şeye ilk defa şahit oldum geçmiş olsun telegram kanallarından adminlere ulaşın derim.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 15, 2019, 10:37:57 AM

Başka bir coinle çekmeye çalışın bir üst limitleri var mı bilmiyorum ama sahte hacim oluşturduğunu herkes biliyor zaten.
FaTBeY (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 15, 2019, 11:53:30 AM

Başka bir coinle çekmeye çalışın bir üst limitleri var mı bilmiyorum ama sahte hacim oluşturduğunu herkes biliyor zaten.
Hesabı askıya almışlar hocam , ne trade nede withdrawal açık,  twitter hesabında ve global de aynı sıkıntıyı yaşayan insanlar çoğalmış.Hiç bir gerekçeleride yok keyfi hesap donduruyorlar.Mew e gelen airdrop coin i burada bozdurmamın sebebi diğer borsalarla arasında ciddi fiyat farkı olmasıydı,  onunda sebebi diğer borsada o coin için withdrawal ın kapalı olmasıymış,  neyse bekliyoruz bakalım ama hesabı açacaklarını pek sanmıyorum,  4 aydır bekleyen varmış.Benim hesabıma birşey olmadı diye düşünmeyin içerde yüksek miktar bırakmayın, çünkü suspend için sebepleri yok
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 15, 2019, 12:27:15 PM

Sosyal medyada hesaplarının kapandığını söyleyen insanlar oldukça fazla görünüyor. Karşınızda muhatap da bulamıyorsanız büyük ihtimal borsa dükkanı kapatıp kaçacak.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
January 15, 2019, 12:36:50 PM

Uyarı başlık için ve bu borsa ile ilgili yapmış olduğunuz örnekler için teşekkürler.

Latoken'i hiç kullanmadım, ancak kullanma ihtimalim olabilirdi. Uyarılar eşliğinde dikkatli olacağım. Herkese teşekkür ederim.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
January 15, 2019, 12:50:53 PM

Benimde "mecburen" kullandığım borsalardan biri. Hiç güven vermiyor ama bazı airdrop coinleri sadece orada satıldığı için mecburen kulanıyorum. İlk fırsatta bütün parayı çekip kurtulmayı planlıyorum bakalım patlamadan becerebilirsem.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 15, 2019, 02:38:07 PM

bu borsayla iligili kimseden iyi bir yorum duymadım ben bir ara burda bir işlem yapmıştım sorunda yaşamadım aldım sattım çektim şimdi kullanmıyorum duruyor fakat bilemedim ne ayak.
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 15, 2019, 02:43:10 PM

Maalesef piyasa da bazı platformlar tabiri caize tam soygunculuk yapıyor. Latoken de bunlardan birisi. Fahiş işlem ücretleri sayesinde sanırım her yeni çıkan token ve coini ekliyorlar. Ama hızla yeni bir cryptopia olma yolunda ilerliyorlar.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
January 15, 2019, 03:20:41 PM

Latoken ne yahu elinizdeki coinleri geldiği gibi bozdurmaya çok heveslisiniz böyle kayıp gider elinizden. Bekleyin bari hitbtcye girsin yüksek komisyon ama en azından başınız ağrımaz

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 15, 2019, 06:16:31 PM

Elinize gelen tokenleri bozduracak iseniz onceliginiz forkdelta olsun. İdex bir ara çok meşhurdu ama orada belirli bir limit var az sayıda miktar ile al sat yapılmıyor. Latokende şuan için tras ötesi

FaTBeY (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 15, 2019, 10:25:46 PM

Latoken ne yahu elinizdeki coinleri geldiği gibi bozdurmaya çok heveslisiniz böyle kayıp gider elinizden. Bekleyin bari hitbtcye girsin yüksek komisyon ama en azından başınız ağrımaz
Öyle birşey yok, coin 1$ çıktı bekledim 2-3 derken 4$ olunca çektim , ne yapacaktım 100$ mı beklicem, 6 tane gelmişti , 24$ airdrop için kötü para mı bu zamanda? 3-5 al satla 1.1ether yaptım.Hitbtc de ekliydi ama dediğim gibi orda 2$ civarıydı, formda da da kötü bir haberi yoktu,
Neyse az önce açtılar hesabı çektim,  çok az bişey kaldı oda hesap kapalı iken girdiğim emir gerçek leşmiş onuda zararına satmak istemedim
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 16, 2019, 10:51:45 AM

detaylı mail geldikten sonraki durumu tekrar değerlendirin.

latoken bir, iki sefer kullandım ama uzun süre bu sitede coinleri tutmuyorum. mümkün olduğu kadar yerel borsaları veya kişisel cüzdanları tercih ediyorum.

ayrıca latoken bot ile yapay hacim oluşturan bir borsa.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: