Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:28:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Binance.je sonunda acildi.  (Read 624 times)
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 16, 2019, 04:25:31 PM

bende üye oldum ve kyc yaptım bile. ama cidden çok uğraştım hatta yaz aylarında binancenin normal hesabını da kyc yapamamamıştım. sürekli ret geliyordu. bugünde çok uğraştım ama sebebini buldum. kyc yaparken selfie kısmında kendiniz ön kamerayı açın ve selfie yapın. ben iyi çıksın diye başkasına fotoğraf çektirtiyordum. bu vesile ile normal binanceyi de kyc yaptım çok şükür. benim gibi olanlar varsa dikkat etsin.
1715452084
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715452084
Reply with quote  #2

1715452084
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 16, 2019, 04:35:30 PM

ben de katıldım verdiği ödül de hiç fena olmayan bir ödül. 20 euroyu airdroplar çok zor veriyorlar. umarım ilk 5 binde oluruz.

Beni reddettiler.. 8k TL verdik laptop aldık, çektiği resmi beğenmedi adamlar. Şimdi birini bulup deli çeker gibi resim çektireceğiz.

telefonun ön kamerasını aç ve öyle selfie yap. bende net çıksın diye başkasına yaptırdım o işi. 2 kere ret geldi bende çözümü böyle buldum. küfretmekten binancenin kulağı iyi çınlamıştır.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 16, 2019, 04:37:59 PM

Avrupa piyasasında Coinbase'e rakip olmak için yapılan bir hamle. Güzel bir hamle. Burası gelişince binance.com'a gerek kalmaz je'den devam ederiz.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
January 16, 2019, 04:38:23 PM

Binance ne yaparsa her zaman en iyisini yapar. Bende üye oldum, KYC'de yaptım ama henüz onaylanmadı. Belki direk para vermeyecekler ama komisyonlar için bile olması güzel.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 16, 2019, 05:16:44 PM

5000 Kişi dolmuş sanırım zaten verilecek 20 euro kesintilerde falan kullanılacak gibi duruyor bana göre. Ama yinede güzel bir oluşum oldu bu durum sterlin,euro,dolar falan eklenmesi güzel olmuş.
Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
January 16, 2019, 05:30:03 PM

Daha regüle olan bir borsa çalışması gibi geldi . Binance de yavaş yavaş çöp projeler listelediğibi fark etti ve coinbase gibi daha dikkatli seçecek .

Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 16, 2019, 05:34:21 PM

Kripto para sektörü büyümeye mahkum. Büyük yatırımcı gelecek ve olası düzenlemelere de aynı şekilde gebe. Bu düzenlemeler can yakacak cinsten olabilir ve bunun haberini ilk alanlardan biri de CZ olacaktır. Belki borsayı bu yöne kaydırmak istiyor olabilirler.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
January 16, 2019, 05:58:37 PM

Piyada için iyi gelişme olarak görüyorum bunu.Zamanla daha kaliteli daha düzgün manùpilasyonu fazla olmayab borsaları göreceğiz.Gidişat oraya doğru gözüküyor.

Oracolcoin XOR         
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
January 16, 2019, 06:02:49 PM

Kyc yapanlara 20 euro veriyor ama bu 20 euro yu daha sonra alım satım da fee olarak kullanabilecegiz. Kyc yapana 20 euro yu çektirtmiyor. Ref kasarsaniz daha iyi olur.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 16, 2019, 06:13:03 PM

Binance böyle giderse cryptoda gücü elinde tutacak. Şuan için zirvede olan bir borsa rakibinin olmaması bence iyi değil. Okex poloniex gibi borsalar çok geride kaldı. Umarım onlarda bir yenilik ile karşımıza çıkar.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
January 16, 2019, 06:37:54 PM

Binancenin stratejileri çok hoşuma gidiyor. Adamlar bu işi biliyorlar. Dünyanın önde gelen borsalarından olmadığı stratejilerinden belli oluyor. Bende sabahtan 2 kere kyc yaptım ama ikisindede red yedim. Sonra bıraktım. Arkadaşların tavsiyelerinden sonra yeniden deneyeceğim.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 16, 2019, 07:19:34 PM

Güzel gelişme gösteriyor Binance.Nereden nereye geldiler.Çalıştıktan sonra başarmak gerçekten gerçekleşiyor.Zamanında,güçlü ve inanarak girmek yetiyor.Kripto piyasası için güzel gelişmeler.Şu an piyasa pek iyi olmasada  bu hareketler yeni yatırımcıya güven verecektir.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
January 16, 2019, 07:39:49 PM

Dünyaya kripto piyasasına herkese hayırlı olsun.Umarım herkes kazanırda güzel bir yıl geçiririz.Buralarda çok oyalandık çok zarar ettik.Bir an önce toparlarda piyasa işimize bakarız.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
January 16, 2019, 08:38:09 PM

bilgilendirme için teşekkürler hocam. refli link paylaşmak yasak muhtemelen id yazmak da yasaktır bence tedbirli olun siz de.

tamamdir hocam, kaldirdim zaten.tesekkürler bilgilendirme icin.

Neden böyle bir yasak korlar anlamam doğrusu ama ben refi kopyalamıştım.

Bir şey soracağım, mevcut binance hesabımızla login olabiliyor muyuz, yoksa yeni hesap mı oluşturmak gerekir?
Bugün ben de kayıt oldum. Ancak verilen ödül çekilemiyor galiba ya da sadece komisyonlarda mı kullanılacak bu konu net değil. Normal Binance hesabı ile girilmiyor diye biliyorum. Öyle olsa ödülü nasıl dağıtacak ki.
Binance'in yaptığı önemli bir atak bence. Çok kullanılacağını düşünüyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
January 16, 2019, 10:05:14 PM

Binance'yi her zaman böyle atılımlarından dolayı takdir ediyorum, teşvik konusunda çok başarılılar ve sürekli gelişme gösteriyorlar. Ayrıca verilen katılım hediyesi de gayet güzel hiç yoktan gelen bir para sonuçta. Bence vakit kaybetmeyin.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 16, 2019, 10:20:56 PM

Binance'nin sitesine katıldık üyeliği onayladık vs. İlk 5000 kişi arasına girdiğimizi nasıl anlayacağız. Bununla birlikte 31 Ocakta bahsi geçen ödül verilecek. Peki verilecek ödül Euro olarak mı yoksa alım satımlarda kullanılmak üzere 20 Euroluk fee ücreti mi verecekler. Bu konu hakkında tam bilgilenmek lazım.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 17, 2019, 06:55:16 AM

Ben 5000 kişi arasına gireceğimi düşünmüyorum o yüzden hiç girip kyc falan yapmayacağım umarım 20 euronuzun hayrını görürsünüz  Grin o parayı bozdurmakta sıkıntı zaten

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 17, 2019, 07:30:13 AM

binancenin avrupa ve ingiltereye açılmasını hızlandıracak borsa olmuş. sterlin ve euro türünden para birimleri ile direkt borsada işlemlerin yapılmasını cazip bulanlar olacaktır. hani neden dolara, stabilcoinlere bağımlı olalım ki diyenlere hitap edecektir.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 17, 2019, 07:43:33 AM

bilgilendirme için teşekkürler hocam. refli link paylaşmak yasak muhtemelen id yazmak da yasaktır bence tedbirli olun siz de.

tamamdir hocam, kaldirdim zaten.tesekkürler bilgilendirme icin.

Neden böyle bir yasak korlar anlamam doğrusu ama ben refi kopyalamıştım.

Bir şey soracağım, mevcut binance hesabımızla login olabiliyor muyuz, yoksa yeni hesap mı oluşturmak gerekir?
Bugün ben de kayıt oldum. Ancak verilen ödül çekilemiyor galiba ya da sadece komisyonlarda mı kullanılacak bu konu net değil. Normal Binance hesabı ile girilmiyor diye biliyorum. Öyle olsa ödülü nasıl dağıtacak ki.
Binance'in yaptığı önemli bir atak bence. Çok kullanılacağını düşünüyorum.

Sıfırdan üye oluyorsun. Önce 2fa yi aktif hale getiriyorsun ondan sonra kyc işlemlerini yapıyorsun. Verecekleri 20 euro fee ücreti olarak kesilecek. Tıpkı binancede olduğu gibi referans sistemi var.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 17, 2019, 07:52:00 AM

Binance'nin yeni borsada kripto piyasası için olumlu.Artık borsada euro ile direk kripto piyasasına giriş yapılabilecek.Kripto sektörünün gelişmesi açısındna güzel adımlar.Binance'nin yeni borsasının ilerleyen süreçte diğer borsasının yerine geçip geçmeyeceğini göreceğiz.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: