Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:03:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Para Açık Artırma Sitesi  (Read 261 times)
Aksuyy (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
January 16, 2019, 11:41:23 AM

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere yeni açılan açık artırma sitesi tiktakbidi tanıtmak istiyorum.

Üstelik açık artırmalarda bitcoin, ethereum ve ripple da kazanabilirsiniz.

Tiktakbid, bilgisayardan otomobile, cep telefonundan oyun konsoluna,bitcoinden ethereuma birçok kaliteli ürün ve kripto paraya, en cazip fiyatlarla sahip olabileceğiniz online açık artırma sitesidir.

Kullanıcılar,  Alışverişini Yap, Kredini Kazan bölümünden yaptıkları TTXCoin alışverişi karşılığında hediye kredi kazanırlar.
Sahip oldukları kredilerle açık artırmalara katılabilir ve kredi miktarını ödeyerek önceden yer ayırttıkları açık artırmalara teklif verebilirler.

Açık artırmalar maksimum krediye ulaşıldığında ya da geri sayım süresi sıfırlandığında son bulur. Açık artırma sonlandığında en son teklif veren kullanıcı ürüne sahip olur.

Her 15 günde bir çekiliş yapılacak şu an @tiktakbid instagram hesabı üzerinden çekilişlere katılabilirsiniz.

Genel özetiyle sistem bu şekilde işlemektedir. https://www.tiktakbid.com/how linke tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bol şanslar Grin
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 16, 2019, 12:40:13 PM

siteye üye oldum uzun yıllar önce bigibid diye bir site vardi o site sayesinde çok güzel kazanmıştım sonradan iflas edip kapatmışlardı : d sitenizi inceledim güzel ama kullanıcı yok sanırım hiç biraz hit gerekiyor birşeyler başarabilmeniz için bunun için de reklam alanında biraz para harcamanız gerek onun dışında siteyi beğendim takipte olacağım.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
January 16, 2019, 12:43:06 PM

Farklı bir uygulama bence. Tercih edilir mi bilinmez ama açık artırmanın bittiğinde en son teklif veren kullanıcı ürüne sahip olması demek sürekli takip etmek demektir.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
January 16, 2019, 12:48:59 PM

Eskiden bu tarz siteler çok vardı ama açıkcası güvenerek işlem yapmak biraz zor, hele bu dönemde herşeyden kıllanırken.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
January 16, 2019, 01:28:46 PM

yaygınlaşması için, kullanıcı çekmesi için ve bilinirlik için kampanyalar yapması gerekiyor. insanlar avantayı severler çünkü.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 16, 2019, 03:29:43 PM

Siz elinizdeki parayı bitirdiğiniz zaman öylece mal gibi kalacaksanız. Elinde yüklü miktarda para olan adam tüm ürünleri toplayacak.Bulaşmayın bulaştırtmayın.

BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
January 16, 2019, 05:53:14 PM

Kullanıcı açısından ne kadar karlı olur tartışılır ama site iyi para kazanır. Çıkardığı coin üzerinden açık artırmaları yapması demek o coinin sürekli talep görmesi ve fiyatının artması anlamına geliyor. Tabi bir de olayın şu boyutu var, siz para verip coin alıp açık artırmaya girerken site elindeki sınırsız coinle açık artırmaları kazanan botlar yapar. Siz de aldığınız coinle kalırsınız, beni sarmadı bu iş.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 16, 2019, 07:12:02 PM

Site güzel olmuş, android ve ios içinde uygulama geliştirilmiş sanırım. Site için marketing kısmı çok önemli.

Ek olarak : 100 btc yi açık artırmasına katılacak kişi sayısı kaç kişi olur. 1 btc olsaydı bari.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 16, 2019, 08:18:07 PM

Fikir olarak çok güzel ama güvenlik açısından tartışılır birde insanlar neden açık artırma ile coin satsınlar ki kim pahalıdan almak ister ya da kim ucuzdan satmak ister ?
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 16, 2019, 10:29:38 PM

Bu tarz projeler bana da pek güvenli gelmiyor. Zaten yaşanan olaylardan dolayı her türlü şeye soğuk bakar olduk. Yani zaten ülkemizde yaşanan olaylar nedeniyle bu tarz bir şey açıkçası pek cazip gelmedi. Kusura bakmayın kesinlikle güvenilir dahi olsanız sorgulamadan yapamıyorum. Ayrıca kendinizi kanıtladığınızda bile yine sorgulamaya devam eder tabi bu benim için geçerli.
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
January 16, 2019, 11:46:04 PM

açık arttırmaya girmek için site içi kullanılan token üretmek mantıklı bi düşünce. Ancak insanları burada satış yapmaları fikrine alıştırmak da alıcı bulmak da oldukça zor geldi bana. Güvenlik tartışma götürür bu noktada Huh
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 17, 2019, 09:06:02 AM

Bu tarz platformların sonu hep aynı oluyor nedense. Bende yıllar önce 800TL değerinde bir telefonu şans eseri bir açık arttırma sitesinin verdiği promosyon ile 200TL'ye satın almıştım. 6 ay içinde site patladı. Ama aldığım telefonda sürekli arıza çıkarıp durdu beni hayattan bezdirdi. Yaramadı sanırım.

Umarım sizin platformunuz farklı olur.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 17, 2019, 09:50:22 AM

Eskiden bu tarz siteler vardı ama açıkcası öncelerde bunlar bana pek fazla güven vermiyordu diyebilirim ama yinede kolay bir arayüze sahip bana göre deneyimlemek gerekiyor.
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
January 17, 2019, 11:52:50 AM

yaygınlaşması için, kullanıcı çekmesi için ve bilinirlik için kampanyalar yapması gerekiyor. insanlar avantayı severler çünkü.

+1 katılıyorum fakat bir taraftan da çekinilmesi gereken bir durum bence. Şahsen bu piyasada artık kardeşime bile güvenemeyecek duruma geldim. İyice araştırmadan giriş yapılmamalı.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 17, 2019, 01:04:30 PM

Fikir güzel fakat iyi niyetli bir platform olması lazım ve insanlara güven vermesi gerekiyor. Bu tür projelerin başarılı olması pamuk ipliğine bağlı bence, en ufak bir güven eksikliği herşeyi alt üst edebilir. çok dikkatli olmaları lazım, tabi gerçekten iyi niyetlilerse

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 18, 2019, 05:14:34 PM

Sistem şeffaf olmalı . Kimin ne kadar yatırım yaptığı falan paylaşılmalı yoksa siteye kim güvenipte para yatıracak. Ayrıca bu sistemler kazançlı sistemler değilller.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 19, 2019, 12:58:49 PM

Ben de fikri beğendim. Faydalı ve kazançlı olabilir. Reklam çok önemli burada. Binlerce kişinin duyup üye olması ve sisteme güvenmesi lazım. Bu da hemen olacak bir şey değil elbette, sabır gerektiriyor... Siteye ilk girdiğimde, kullanılan ana renkler bana "getir.com"u çağrıştırdı. Her ne kadar farklı kulvarlarda olsa da bu tarz çağrışımlar orjinalliğin önünü tıkayabiliyor.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
January 19, 2019, 01:28:56 PM

Borsa işi de bir nevi açık arttırma değil mi herkes fiyat veriyor beklenen fiyat olmazsa satış gerçekleşmiyor çok istekli adam 3 birimlik mala 30 birim ödüyor. İşleyişinde harici cezbedici özellikler varsa onu bilmiyorum.

Silica NeXus                 
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
January 20, 2019, 11:12:38 AM

farklı bir yaklaşım bu ama daha önce de söylendiği gibi ödüller vs olması gerekiyor her yenilik için. yoksa insanlar değişime sıcak bakmaz.

Silica NeXus                 
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 20, 2019, 01:41:28 PM

Bu tarz sistemlerin devri çoktan kapandı diye düşünüyorum. En başta temel prensip olarak güvenilirlik mevzusu var. Günümüzde botlarla her türlü cambazlık yapılabiliyorken, hiç kimse bu tarz bir sistemden bir şeyler kazanabileceğini düşünmesin. 
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: