Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:20:01 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: İmza Kampanyaları Ne Durumda ?  (Read 10891 times)
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
January 19, 2019, 07:47:29 PM

imza kampanyalarından son zamanlarda iyi bi gelir elde eden duymadım desem yalan olmaz. şahsen en son shivomdan güzel bi gelir elde etmiştim. ondan sonrada zaten piyasa ve fiyatlar malun dibe dogru yol almaya baslamıstı.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
January 19, 2019, 08:07:12 PM

Altcoinler hareketlenmeye başlamış biraz.Umarım devamı gelirde icolar canlanır iş yapar bizde güzel imzalar yakalarız.Yoksa bu işin sonu pek iyi olmayacak.Kimse bir şey alamayacak.İlgi olmayınca fiyatta haliyle dibin dibini görüyor

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 19, 2019, 09:23:22 PM

Geleceğe yönelik olarak topluyoruz bakalım şimdilik. İmzasına katıldım ve şu kadar kazandım diyebileceğim bir kampanya hatırlamıyorum.

Özellikle kendiniz araştırdığınız ve günlük hayatta kullanılabilen bir teknoloji içeren kampanyaları takip ederseniz bir şekilde değer kazanabileceğine inanıyorum. Geçmişte katıldığım Navibration kampanyasına bu şekilde katılmıştım ve neler olacak ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 19, 2019, 09:28:09 PM

İmza kampanyalarında durum hiç iç açıcı değil birçok imza sonuçsuz yada gelenler umut vermiyor geçen yıla göre
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
January 19, 2019, 10:02:58 PM

Bir kaç istisna hariç icolardan 2018'de çok zarar etti insanlar, o yüzden icoların kısa ve orta vadede yatırım almaları zor.

Bu durumda imza kampanyalarından uzun bir süre pek bir getiri beklememek lazım.

Bir taraftan iyi oluyor böyle olması, tamamen gereksiz post kasma amaçlı yazılan yazılarda azalma var.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
January 19, 2019, 10:35:20 PM

İmza kampanyaları bir ara güzel kazandırıyordu fakat piyasa şartlarından dolayı insanlar icolara yatırım yapmakta zorlanıyorlar. Dogru projeye rast gelmek en önemlisi
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
January 19, 2019, 10:43:44 PM

Bountylerden kazanmaya devam etmek istiyoruz fakat katıldığımız kampanyalar ya tokenleri göndermiyor ya süreyi uzatıyor yada borsaya girmiyor her şey muallakta
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 19, 2019, 11:46:24 PM

Şu an kazandıran yok gibi.Kazanmak için iyi bir takip ve araştırma şart.Proje güzelse mutlaka eninde sonunda değerlenip kazandıracaktır.Öyle projeyi bulmakta araştırmaya bağlı.Piyasa açılırsa iş yapmayan projeler bile güzel kazandırır.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
January 20, 2019, 10:15:38 AM

tek tük para edenler çıkıyor tabii ki ama borsanın şu durumunda verdikleri ödül miktarları epey düşük durumda kalıyor ne yazık ki.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
January 20, 2019, 07:03:50 PM

2018 de 6-7 kampanyanın imzasına girdim parayı yatıran ve icoyu tamamlayan oldu desem yalan olur. Ama imzamdaki ETHA nın projesinden ve toplayacağı yatırımdan  ümitliyim.

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 20, 2019, 07:05:05 PM

2018 de 67 kampanyanın imzasına girdim parayı yatıran ve icoyu tamamlayan oldu desem yalan olur. Ama imzamdaki ETHA nın projesinden ve toplayacağı yatırımdan  ümitliyim.

maşallah hocam 2018 topu top 12 ay siz nasıl oluyor da 67 imza kampanyasına giriyorsunuz hayır 1 hafta durup çıksanız bile bir yılda 52 hafta var  Grin Grin Grin
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
January 20, 2019, 07:10:06 PM

2018 de 67 kampanyanın imzasına girdim parayı yatıran ve icoyu tamamlayan oldu desem yalan olur. Ama imzamdaki ETHA nın projesinden ve toplayacağı yatırımdan  ümitliyim.

maşallah hocam 2018 topu top 12 ay siz nasıl oluyor da 67 imza kampanyasına giriyorsunuz hayır 1 hafta durup çıksanız bile bir yılda 52 hafta var  Grin Grin Grin
6-7 yazacaktım tireyi unuttuk  . Sonradan  ben de farkettim  Grin Grin 67 ye girsem de yine birşey gelmezdi herhalde  Grin Grin

merkin
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 23, 2019, 01:34:25 PM

Girdiğim kampanyanlar da şahsıma ya scam çıkıyor ya ya çok düşük meblalar gönderiyor . Eski konu başlıklarını inceliyorum da 2017 senelerinde insanlar gerçekten güzel kazançlar sağlamış artık zor gibi duruyor.

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
January 23, 2019, 01:42:50 PM

Dağıtımı yapmadan ICOdan toplananları geri yollayan mı dersiniz, yoksa yollasa da çer çöp olanları mı dersiniz. Ulan ne 2018miş arkadaş yedi bitirdi herkesi, her şeyi... Gitti 5 aylık güzelim imza kampanyası pisi pisine...Halen daha yanıyorum 5 ayıma...
Zedux
Member
**

View Profile
January 23, 2019, 01:52:18 PM

Çoğu kişi yine iyi Sr. Hero Leg hesaplarıyla daha fazla token alabiliyor . Biz member ' lar napalım Smiley 3-4 ay çalışıyoruz çok az birşey gönderiyorlar. Çoğu borsada bile yok Smiley İşimiz zor

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 23, 2019, 03:44:00 PM

imzalarda değişen bir durum yok. asıl olay imzalar değil icolar düzelmediği sürece bountylerde düzelmeyecek. tek tük imzada 3-5 bir şeyler kazanan var. onlar da bir an önce paraya dönüştürme telaşında. piyasa karışık halen.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
January 23, 2019, 04:49:05 PM

İmza Kampanyaları artık kazandırmamaya başladı.Çünkü Piyasanın durumu berbat şuanda.Gelen Tokenler borsada direkt Dump.1000 Dolar Edecek Token 30 Dolar Ediyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
January 23, 2019, 05:58:14 PM

Leşin leşi şuan piyasa her gün yeni bir proje scam çıkıyor geçen sene açılan ico çılgınlığı ne kadar sürecek başlıklarını şimdi daha iyi anlıyorum keşke hukuksal bir bağlayıcılığı olsa da en azından rahatlasa sektör

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
January 23, 2019, 08:14:26 PM

Herhangi bir durumu yok çünkü biten veya bittiği halde ödülü dağıtan doğru dürüst bir kampanya yok. 10 aydır kampanyası devam eden bountyler biliyorum ve açıkçası onlar bile ne olacağını kestiremiyor. Ortalama 1 ay imzasını taktığımız kampanyalardan gelen tokenler maximum 10-20 dolar arası ya ediyor, ya da etmiyor. Gerisini siz hesaplayın artık..
tufan01
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
January 23, 2019, 08:23:37 PM

İmza işi zor.Doğru düzgün birşey gelmiyor gelende borsaya giremiyor.Çöp olma yolunda gidiyor tokenler.Az olsun öz olsun diyorum artık.Zaten rütbemizde en düşük.Artık ne gelirse diyorum.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: