Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:30:19 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: İmza Kampanyaları Ne Durumda ?  (Read 10891 times)
jbreen1
Member
**

Activity: 352
Merit: 10

View Profile WWW
January 23, 2019, 10:57:07 PM

Scam projelerin önüne geçilmesi imkansız . Hergün yeni bir proje piyasaya yeni girecek para yok . Böyle devam ettikçe daha çok bekleyeceğiz anlaşılan . Şans işi . Göle mala çalıyoruz her imza kampanyasında.

A I R W A L L E T │    The Gold Standard of Airdrops  
 ►   WHITEPAPER   ◄
[        TWITTER        FACEBOOK        LinkedIn        ANN THREAD        TELEGRAM        INSTAGRAM        ]
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 24, 2019, 10:21:31 PM

Uzun zamandır aslında girmiyordum diyebilirim ama herkesin dediği gibi artık eskisi gibi değil diyebiliriz. Çoğu Projelerin scam olması moralleri dağıtıyor ve imzalar dan uzak kalıyoruz.
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
February 03, 2019, 07:20:00 PM

Nası larkadaşlar imza kampanyaları hala ölü durumda mı ?
salmonella
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 1

View Profile
February 10, 2019, 12:45:11 PM

Piyasanın ölü durumunda çoğu proje softcap yapamıyor, birçoğu da scam. dolayısıyla imzaya girmek de anlamsız piyasa canlanırsa tekrar imza bountysine başlamayı düşünüyorum
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
February 13, 2019, 07:46:41 PM

Bende şu zamana dek imzadan kazananlar kervanına girebilmiş değilim. Maalesef çoğu proje hüsranla sonuçlandığı için karşılığı alınmıyor. Bountyhive platformunun imzaları şu anda en sağlıklı duran gibi.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 15, 2019, 08:37:36 PM

İmzadan gelen bazı tokenler borsalara daha girmeden ölüyor. Bazılarının fiyatı da girdikten sonra çakılıyor... Buradan gelenleri ben genelde satmayıp tutuyorum. Mesela 100-200 dolar için satmaya değmez. Birkaç bin dolar olsa hadi neyse, o zaman düşünülebilir. İleride değerlenirse diye saklıyorum ben. İçlerinden 1 tanesi bile 50x falan yapsa müthiş bir kazanç olur.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 15, 2019, 10:56:48 PM

uzun zamandır şu anki imzamdayım muhtemelen de kampanya sonlanana dek kalırım çünkü garanti kazanç daima sevdiğim bir kazanç yöntemi olmuştur icoların hali ortada doğal olarak bountyler de artık sinek avlıyorlar çoğundan ya token gelmez ya da gelen token ölü gelir eline çöp yollamış olurlar ve onca emek boşa gider
lossnet
Legendary
*

View Profile
May 16, 2019, 03:53:16 PM

uzun zamandır şu anki imzamdayım muhtemelen de kampanya sonlanana dek kalırım çünkü garanti kazanç daima sevdiğim bir kazanç yöntemi olmuştur icoların hali ortada doğal olarak bountyler de artık sinek avlıyorlar çoğundan ya token gelmez ya da gelen token ölü gelir eline çöp yollamış olurlar ve onca emek boşa gider

Aynen hocam katılıyorum. Ben de devam edeceğim sanırım bitene kadar. ICO tokenlerinin gönderilmesinde sorunlar yaşanıyor son zamanlarda. Bizim imzamız gayet iyi gidiyor, nazar değmesin. Eğer bir aksilik çıkmazsa, yılsonuna kadar da devam edecekmiş.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 16, 2019, 10:20:10 PM

Aynen hocam katılıyorum. Ben de devam edeceğim sanırım bitene kadar. ICO tokenlerinin gönderilmesinde sorunlar yaşanıyor son zamanlarda. Bizim imzamız gayet iyi gidiyor, nazar değmesin. Eğer bir aksilik çıkmazsa, yılsonuna kadar da devam edecekmiş.

umarım hiçbir aksilik çıkmaz hocam bitcoinin 8 bine gelmesiyle haftalık kazancım da neredeyse 2.5x yaptı 3 bin dolarlardayken bu imzadaydım umarım bir yıl sorunsuz devam eder hepimiz kazanırız
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 21, 2019, 07:55:45 PM

umarım hiçbir aksilik çıkmaz hocam bitcoinin 8 bine gelmesiyle haftalık kazancım da neredeyse 2.5x yaptı 3 bin dolarlardayken bu imzadaydım umarım bir yıl sorunsuz devam eder hepimiz kazanırız

Galiba lokalde bizden başka bu kampanyada olan pek kimse kalmadı Cheesy Çok şükür bence de fena gitmiyor gerçekten bir tane bile düzgün imza kampanyası görmüyorum. Bir tek yobit fena değil gibiydi, ona da çok önyargı vardı sonucunu gördük. Umarım bountyler eskisi gibi kazançlı olmaya başlar yine.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
May 23, 2019, 03:45:47 PM

Stake.com kampanyasına yeni girdim. Eski kazançların yanında pek şey durmasa da fena değil gibi duruyor bence. Akmasada damlar diyerek kampanyada kalacam uzun bi süre.

2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
May 24, 2019, 07:50:46 PM

Dün stakte.com imzasına girmiştim ama bugün çıkıyorum Smiley baya bir değişiklik oldu yani artık uğraşılmaz. ödemeler bitcoin olarak değil dolar olarak.. şöyle bırakayım bakarsınız.

Pay rates

Hero/Legendary - $3 per 10 posts

Sr. member - $2 per 10 posts

Full member - $1 per 10 posts

Jr/Member - 50¢ per 10 posts

lossnet
Legendary
*

View Profile
May 24, 2019, 08:02:07 PM

Dün stakte.com imzasına girmiştim ama bugün çıkıyorum Smiley baya bir değişiklik oldu yani artık uğraşılmaz. ödemeler bitcoin olarak değil dolar olarak.. şöyle bırakayım bakarsınız.

Ben de bugün gördüğümde şok oldum resmen! Keşke daha önceden girebilseymişsiniz; 2 aydır imzadaydım ve güzel rakamlar vardı. Şimdi ise yarısının yarısına düşmüş neredeyse. Ana konuda tartışmalar çkmış, onları okuyorum. Belki bir ihtimal düzeltme yapılır fiyatlarda.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
May 24, 2019, 08:04:45 PM

Ben de bugün gördüğümde şok oldum resmen! Keşke daha önceden girebilseymişsiniz; 2 aydır imzadaydım ve güzel rakamlar vardı. Şimdi ise yarısının yarısına düşmüş neredeyse. Ana konuda tartışmalar çkmış, onları okuyorum. Belki bir ihtimal düzeltme yapılır fiyatlarda.

Dolar olduğu sürece pek yararlı değil yani kişi sınırlaması yerine miktarı azaltmaları pek uygun olmamış. tamam aşırı yüklenme var kabul bir şekilde düzeltme yapmaları laızm ama bütün foruma imza vermek zorunda değilsin kapatırsın girişleri en azından eskiler kazanmaya devam eder. boşta beklemek daha mantıklı.
lossnet
Legendary
*

View Profile
May 24, 2019, 08:08:36 PM

Dolar olduğu sürece pek yararlı değil yani kişi sınırlaması yerine miktarı azaltmaları pek uygun olmamış. tamam aşırı yüklenme var kabul bir şekilde düzeltme yapmaları laızm ama bütün foruma imza vermek zorunda değilsin kapatırsın girişleri en azından eskiler kazanmaya devam eder. boşta beklemek daha mantıklı.

Kesinlikle katılıyorum dediklerinize. Hangi mantıkla böyle bir şey yaptığını anlamak mümkün değil. Çok fazla katılım olduğunda genellikle kişi sınırlaması yapılır. Ama böylesini ilk kez görüyorum. Ben biraz daha bekleyeceğim. Belki radikal bir karar alıp eski sisteme geri döner.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
May 24, 2019, 08:18:38 PM

Pay rates

Hero/Legendary - $3 per 10 posts

Sr. member - $2 per 10 posts

Full member - $1 per 10 posts

Jr/Member - 50¢ per 10 posts

stake imzasına localden ilk giren kişilerden olduğum için aynı rütbedeki diğer kişilere göre daha fazla kazanıyordum. şimdi yapılan değişikliği görünce benim o zamanki kazancım şimdinin hero kazancından daha yüksekti. zaten süresiz olacak demeleri, yıl sonuna kadar oldu sonra sanırım, sürdürülebilir bir hareket değildi. bu haliyle tam olarak saçmalık.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 24, 2019, 08:30:15 PM

stake imzasında ödeme miktarları değişmiş beyler bilgisi olan var mı eski üyeler için de geçerli olacak mı yoksa bu fiyatlar yeni gelenler için mi ? stephana yazdım ama mesajımı görmedi halen ona göre imzada kalmaya devam ederdim.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 24, 2019, 09:49:34 PM
Last edit: May 25, 2019, 10:31:55 PM by Matthias9515

Belki Stake’nin yeni oranları çok düşük ama Türkiye ya da Doğu Avrupa ülkesindeki bir öğrenci için aylık 124 dolar (1 hero 100 post) gayet iyi bir miktar. Ban yememek için de zaman ayarlı mesaj atılan bir bot yapılabilir, Theymos’un 3. parti yazılımlar ve TOR Browser için yaptığı bir ayrıcalık var. https://bitcointalk.org/captcha_code.php

Bu adreste size özel Captcha’yı aşabileceğiniz bir link üretiliyor. Bu linki başkasıyla paylaşmayın BruteForce ile hesabınızı kırabilirler. Spam yapmamak için bütün gün kripto paralarla ilgilenmek zorunda değilsiniz.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 25, 2019, 01:08:39 AM

Şu olayın üstüne iyice keyfim kaçtı. Zaten sene boyunca doğru düzgün 1 tane bounty ya geldi ya gelmedi. Bunun da payını düşüre düşüre hiç etmişler. Bir iyileştirme yapılması şart. Aksi halde uğraşmaya değmez.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
May 27, 2019, 12:10:37 AM

stake imzasında ödeme miktarları değişmiş beyler bilgisi olan var mı eski üyeler için de geçerli olacak mı yoksa bu fiyatlar yeni gelenler için mi ? stephana yazdım ama mesajımı görmedi halen ona göre imzada kalmaya devam ederdim.
herkesi etkileyecek. çok kötü oldu bence. bitcoin çok güzel artışa geçmişti. az da olsa bi şeyler alacaktık ama şimdi çöp gibi bi şey oldu.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: