Bitcoin Forum
June 29, 2024, 05:19:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Türkiye'ye Açılmayı Düşünüyor!  (Read 247 times)
mailimechul (OP)
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
January 18, 2019, 12:47:41 AM

Ekim ayında Uganda'da kurmuş olduğu ilk fiat-kripto borsasıyla yetinmeyip geçtiğimiz gün ikincisini de faaliyete geçiren Binance, bu alanda yeni ülkelere açılmayı planlıyor. Binance, regülasyon problemini minimize etme amacıyla başlangıçta yalnızca iki kripto para ile (Bitcoin ve Ethereum) fiat işlem tahtası açtığı borsalara, bu yıl iki borsayı daha eklemeyi düşünüyor. Kurulması planlanan borsalarda, Singapur'da Singapur Doları ve Malta'da Euro ile işlem yapılacak. The Block'un haberine göre ise Binance, 2019'da bu iki ülkeyi hedef almış olsa da fiat-kripto borsası kurmak istediği ülkeler bunlarla sınırlı değil. Habere göre Binance Türkiye'ye de açılmak istiyor:

Singapur (SGD)-2019 İçin Planlanıyor

Malta (EUR)-2019 İçin Planlanıyor

Güney Kore (KRW)-İsteniyor

Liechtenstein (CHF)-İsteniyor

Arjantin (ARS)-İsteniyor

Rusya (RUB)-İsteniyor

Türkiye (TRY)-İsteniyor

Bermuda (BMD)-Düşünülüyor

https://www.haberzincir.com/haberler/binance-tr
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
January 18, 2019, 10:22:05 AM

Türk milletinin çoğu binancede don atlet kalmıştır. Cheesy Birinden ötekine zıplaya zıplaya bel fığıtı oldu bizim millet.Çoğu rekt oldu tabi haliyle.Söğüşlenecek az adam var burda binance git çinlileri becer dostum.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
January 18, 2019, 10:51:46 AM

Adamlar kendilerini aştılar ya, zaten hakkaten para parayı çekiyor arkadaş. Ellerini nereye atsalar kazanıyorlar, bakalım ne zamana kadar böyle devam edecek.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
January 18, 2019, 11:35:52 AM

O kadar çok şey okudum ki bu Binance EURO ve GBP bazlı işlemler açıldıktan sonra kafam karıştı. Kimisi iyi oldu diyo, kimisi para girer piyasaya diyo, kimi hacim bölünecek diyo...
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
January 18, 2019, 06:46:12 PM

Bizim yerli borsalardaki coin çeşitleri yetersiz geliyor ve malesef bizimkilerde çeşitleri artırmıyorlar. Keşke ne kısa zamanda Türkiye'yede açılsa. Bunun bize faydası mutlaka olacaktır. Ayrıca Türkiye'de açacakları borsanın hem eleman ve hemde finans katkısı olacağını düşünüyorum.

MecZPasha
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 18, 2019, 07:21:06 PM

Başka borsaları kullandıkça Binance'in kıymetini çok iyi anlıyorum. İnşallah gelir . Dört gözle bekliyorum.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
January 18, 2019, 07:52:54 PM

Türkiye'de müşteri potansiyeli var kripto ya karşı,yalnız güvenilir borsa yoktu 1-2 tanesinin dışında.Bence iyi olur böyle sağlam bir borsanın gelmesi daha da çok kişiye hitap eder kripto paralar
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
January 18, 2019, 09:02:27 PM

Uluslararası bir borsanın ülkemizde olması bizim için çok iyi olur bana göre,coin çeşitliliği açısından tercih sebebi olur.

Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 18, 2019, 09:58:28 PM

Yakın vadede olacağını sanmıyorum. En azında 2019 hedeflerinde değil. Önümüze de bir ton ülke almışlar.

leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
January 18, 2019, 10:03:17 PM

Kripto para piyasasının en popüler borsasının Türkiye' ye açılmayı düşünmesi veya planlaması çok güzel bir olay. Tabiki biraz süre sonra olacaktır ama planda olması bile Türk yatırımcıyı çekecektir.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
January 19, 2019, 12:00:40 AM

Binance açısından zaten Türkiye en çok dikkat çeken ülkelerden bir tanesi. Türk kullanıcı sayısı çok yüksek. Adamlar da tabii ki bunu fırsata çevirmenin yolunu arayacaklardır. Bizler için güvenilir bir alan daha oluşması gayet tabi avantaj.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 19, 2019, 07:03:58 AM

binance yavaş yavaş yerel ülkelerdeki borsalara rakip olma hatta onların tahtlarını ele geçirme operasyonu çekiyor. yerel borsalardaki mevcut exchange listesini olduğu gibi ekler ama altcoin borsasını da geliştirir ise yerel borsayı geçme durumu var.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 19, 2019, 08:56:06 AM

Yalnız tehlikeli bir şekilde rakipsiz ilerliyorlar, ben sevmedim bu haberleri. Rekabet her zaman olmalı, tekel özellikle kripto paralarda olmaması gerekiyor. Kripto paraların ismi böyle giderse Binance paralara dönüşecek. Gerçi bu durumda Binance'nin bir hatası yok, adamlar çalışıyorlar ama diğer borsalarda iş yok.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
January 19, 2019, 11:26:10 AM

bitcoin ne kadar her ülkede popüler ise altcoinlere olan açlık da ortada. yani yerel para birimleri açısından. şu anda bitcoini alıp yerel borsadan altcoin borsasına aktarınca işlem yapıyorsun. binance türkiye ile sırf TL bazında işlemler eğer hacimde güzelce olursa neden olmasın.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
January 19, 2019, 11:22:57 PM

Türkiye'ye gelmeleri çok iyi olur. Hem kripto paralar ülkemizde daha çok bilinir hale gelir hem de Binancenin yüksek kazancını gören finans kuruluşları bu alana daha fazla yatırım yapmış olur.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
January 20, 2019, 08:15:17 AM

Yalnız tehlikeli bir şekilde rakipsiz ilerliyorlar, ben sevmedim bu haberleri. Rekabet her zaman olmalı, tekel özellikle kripto paralarda olmaması gerekiyor. Kripto paraların ismi böyle giderse Binance paralara dönüşecek. Gerçi bu durumda Binance'nin bir hatası yok, adamlar çalışıyorlar ama diğer borsalarda iş yok.
Rakipsiz ilerlemek güzeldir, o kadar rakibin olduğu piyasada rakipsiz ilerleyebiliyorlarsa demek ki diğer rakiplerinin vermediği bir çok şeyi veriyor demektir. Zaten rekabet ortamıda daha iyi bir hizmet alabilmek için vardır, şuan Binance'ın hepsinden daha kaliteli hizmet verdiği aşikar. Kripto paraların isimlerinin Binance paralara dönüşmesi imkansız Smiley Peçetenin Selpak a dönüşümü gibi olması imkansız yani Binance'ın Smiley

Fakat Türkiye'de TL ile işlem almaları onlar için çok şey değiştireceğini sanmıyorum. İnsanlarımız gene de Türk borsası kullanacaklardır. Eğer TR borsası tercih etmeyecek olsalardı Türkiye'de işlem yapanlar gene Binance vs. kullanabilirler mevcut durumda.

Binance'a TR'den mevcut durumdan daha fazla ekmek çıkacağını sanmıyorum..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
January 20, 2019, 02:40:23 PM

Binance Turkiye ye acilit mi bilinmez ama piyasadaki etkinligi arttikca guvenlik korkusu sahsim adina konusmam gerekirse endiselendirmiyor degil.  Dusunun ki bir hack olayi yasandi piyasa ne hale gelir dusunmek dahi istemiyorum.

akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
January 21, 2019, 11:53:58 AM

Binancenin zaten global bir borsası var neden ülke ülke borsa açma hayali peşine girdi bunu pek anlamadım doğrusu.
triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
January 22, 2019, 06:29:00 AM

bu iş biraz amazon türkiyenin açılmasına benzemiş. yerli e-ticaret sitelerinin kendisine çeki düzen vermesi gibi. ciddi rakip geliyor sonuçta. binance türkiye açılışı haber değil arka planda gerçekçiliği varsa yerli kripto borsalarının belki altcoinlere daha ağırlık vermesi uygun olur.

naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
January 22, 2019, 06:49:05 AM

Singapur çok anlaşılır, uzak doğu zaten hazır, bekliyor. Malta çok makul, Avrupa birliğindeki ülke mevzuatlarından kaçan her firma soluğu Malta'da alıyor. Ne kadar doğru bilmem Ünlü Sabancı ailemiz de Malta'lı olmuş, açaba ülkemizin Blockchain teknolojisi ile ilgili büyük atılımı bu ailenin öncülüğünde mi gerçekleşecek yoksa kendi kişisel hesapları mı bilemiyoruz henüz. Ancak benim için bomba Binance ın Uganda açılımı. Bunlar 20-30 yıl önce yamyamdılar? Huh
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: