Bitcoin Forum
June 25, 2024, 02:23:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Eski üyeler ve ruhani yorgunluk...  (Read 445 times)
temmuz (OP)
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
January 29, 2019, 01:49:39 PM

Kaç yıl geçince "eski üye" olunuyor? Smiley

Ayı-boğa-ayı 3lüsünü yaşayan eski üye klasmanına girer herhalde ya Cheesy Bu sezonları yaşayıpda eski üye olunmuyorsa da eskimiş üye olur en azından  Grin Grin

aynen 2 kere girip bir kere çıkaran eski yıpranmış yıpratılmış oluyor.

Ben hiç imza  almadım profile.  Çok şey kaybetmiş miyimdir ?

dayı sen yaşıyon mı yaa Cheesy sen alma zaten Smiley ...

Eskisi gibi mesai harcamıyoruz tabi ki. İmza kampanyalarından bir şey gelmiyor, ya tutarsa hesabı ile giriyoruz ve bahane ile piyasadan uzak kalmayalım diye forumu takip ediyoruz. Eski keyif yok, mesaj atacak konu yok, cüzdanlara gelen giden bir şey yok.
Yine de paslanmamak lazım Smiley

aynen öyle kuzen Smiley

vallla tanıdık isimlerin konuya yazması hoşuma gitti ama bende de olduğu gibi yazılardaki yorgunluğu hisssettim açıkcası .forum zaten tuaf oldu iki günlük alimlerle dolu facebooktan öğrenip gelmişler buradan ders veriyorlar Cheesy gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

imzaya girip de haftada 15 msj yazmaya eriniyorum eskiden bountyden gene de 500 1000 dolar gelirdi vay aq derdik buna mı eriniyorsun yaz şimdi hobi olarak bile yazmaya gelesim gelmiyor. son 3 bountyden ses yok koşullar değiştiyse gidip bakmadım bile.götümüz mü kaltı yoksa paranın aq oldu kendi kendime karar veremedim
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 11, 2019, 08:27:20 PM

2017 girişliler de eski üye kontenjanında sayılıyorsa ben halen buralardayım Smiley Bounty, airdrop'tu derken 2 yılı tamamlayacağım... 9 imzaya girmişim, içlerinden 4 tanesi göndermiş token. Toplasam 100 dolar etmiyor. Ne zaman gönderecekler, ne zaman borsaya girecek diye bekleye bekleye stres yaptım 2 yıl boyunca. Neyse ki artık haftalık ödeme yapan bir imza buldum da, hiç değilse karşılığını alabiliyorum.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 11, 2019, 10:22:59 PM

Açıkçası piyasayı 1 yıldır takip ediyorum daha yeni yeni kazanıyorum diyebilirim. Airdoplarda kazanç pek olmuyor bountyler günü kurtarıyor. Benim şansıma da piyasa çok kötü para edecek projeler borsalara çıkamıyor çıkan dump oluyor. Sabredip bekleyecez.

Sağlam bir boğa gelmeden airdrop ve bountyler de pek tat vermez işin doğru. çünkü ico yu yapanlar token dağıtmak istemez. Borsaya girecek para toplayacak vs vs epey uzun iş.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 12, 2019, 08:09:26 AM

2017 girişliler de eski üye kontenjanında sayılıyorsa ben halen buralardayım Smiley Bounty, airdrop'tu derken 2 yılı tamamlayacağım... 9 imzaya girmişim, içlerinden 4 tanesi göndermiş token. Toplasam 100 dolar etmiyor. Ne zaman gönderecekler, ne zaman borsaya girecek diye bekleye bekleye stres yaptım 2 yıl boyunca. Neyse ki artık haftalık ödeme yapan bir imza buldum da, hiç değilse karşılığını alabiliyorum.

senin normalde sr member olman lazımdı eğer 2 yıldır burada isen, neden full kaldın?
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 12, 2019, 04:23:48 PM
Last edit: April 12, 2019, 06:47:25 PM by lossnet

2017 girişliler de eski üye kontenjanında sayılıyorsa ben halen buralardayım :) Bounty, airdrop'tu derken 2 yılı tamamlayacağım... 9 imzaya girmişim, içlerinden 4 tanesi göndermiş token. Toplasam 100 dolar etmiyor. Ne zaman gönderecekler, ne zaman borsaya girecek diye bekleye bekleye stres yaptım 2 yıl boyunca. Neyse ki artık haftalık ödeme yapan bir imza buldum da, hiç değilse karşılığını alabiliyorum.

senin normalde sr member olman lazımdı eğer 2 yıldır burada isen, neden full kaldın?

Görüntüm Full olsa da ruhum Senior benim :) 2017 yaz aylarında üye olduğum zaman, pek fazla post yazmamıştım, inceleme sürecindeydim. Sadece bol bol post okumuştum. İmza işlerini ve rütbelerin önemini kavrayınca daha aktif oldum ama bu sefer de 2018 ocak ayında merit sistemi geldi, önüm tıkandı.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
April 13, 2019, 07:05:17 AM

BTC fiyatının >1000 TL, ETH fiyatının >20 TL civarında olduğu dönemler burada olanlar eski üye sayılabilir.
Bunlardan faydalanamayanlar da bahtsız üye sınıfına girer.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 13, 2019, 11:06:50 AM

bence o fiyattan faydalananlar şu an bu forumu çoktan bıraktılar faydalanamayanlar ise buradalar  Smiley
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 14, 2019, 07:14:30 PM

Özellikle boğadan sonra ayı sezonu bayağı çökertti. Her türlü ruhani, fiziksel bir sıkıntı geldi. Ne piyasayı takip etmek ne de eskisi gibi efor harcamak kimsenin içinden gelmiyor zaten forum mezarlığa dönmüş kimseler yok Smiley
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: