Bitcoin Forum
June 16, 2024, 10:57:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Rütbesi Newbie Olanlara Merit Gel Gel  (Read 140 times)
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 19, 2019, 08:38:42 AM
Last edit: January 29, 2019, 02:22:39 PM by gospodin

arkadaşlar şu an elimde 2 adet smerit var. bunları rütbesi newbie olan 2 kişiye vermek istiyorum. bu yüzden newbie olup da "bu yazıma nasıl merit gelmez." dediğiniz yazıların linklerini buraya kopyalar mısınız? sadece başlık olmasın normal mesajlarınız da olsun. sizden ricam başka yerden kopyala/yapıştır yöntemi ile yazdığınız yazılar olmasın. konu için herhangi bir kısıtlama yok. konu dışında yazdığınız yazıları da ekleyebilirsiniz. tek şart forumda aktif olmanız. şu an dağıtacağım 2 merit olsa da ileride kazandığım meritlerin en az yarısını başlık tutulursa buraya harcayacağım. böylece imza en azından imza kampanyalarına katılır bu insanlar. unutmadan,

Merit Bağış Alanı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2820637.0
Merit alması gereken başlıklar hangileri ?: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4973607.0

not: bu tür başlık sakıncalıysa beni uyarın ha Grin

edit: 2 gün sonra başlığı kilitliyorum. kimsenin iplediği yok.
edit: kitledim gitti.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
January 19, 2019, 09:14:12 AM

gardaşım btc düştü ne  merit kaldı ne zerit buna bir çözüm getirmediler hala forumda canlı 3 5 kişi kaldık onlardada zaten merit kalmadıi.

bu arada madencilik nasıl gidiyor hocam.
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
January 19, 2019, 09:31:04 AM

gardaşım btc düştü ne  merit kaldı ne zerit buna bir çözüm getirmediler hala forumda canlı 3 5 kişi kaldık onlardada zaten merit kalmadıi.

bu arada madencilik nasıl gidiyor hocam.
harbiden ha forum resmen çorak alana dönüştü. patates eksek çıkacak neredeyse. ben hiç madencilik yapmadım, sanırım karıştırdınız  Grin
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
January 19, 2019, 03:05:13 PM

Forum artık öyle bir hale geldi ki artık neredeyse herkesi tanıyorum ve aslında bitcoin yok para yok bizbize burada oyun oynuyoruz gibi geliyor  Grin FDüşünceli ve yerinde bir davranış bu meritleri satmaya çalışanlar görür ve utanır umarım.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
January 19, 2019, 04:48:28 PM

Hocam başlığı gördüm arkadaş vardı ona söyledim yaz güzel bir şeyler bak merit verecek adam dedim. Cüzdanı açtı ya bitcoin 6 bin dolarken gelen tokenler bunlar 3 dolar etmiyor şimdiki fiyat için beynimi yorduğuma zaman ayırdığıma değer mi allah için dedi. Bir de üzerine emek harcayıp salak yerine konmak var dolandırıcı icolar yüzünden dedi. O kadar haklı ki adam.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
January 19, 2019, 04:52:02 PM

Hocam başlığı gördüm arkadaş vardı ona söyledim yaz güzel bir şeyler bak merit verecek adam dedim. Cüzdanı açtı ya bitcoin 6 bin dolarken gelen tokenler bunlar 3 dolar etmiyor şimdiki fiyat için beynimi yorduğuma zaman ayırdığıma değer mi allah için dedi. Bir de üzerine emek harcayıp salak yerine konmak var dolandırıcı icolar yüzünden dedi. O kadar haklı ki adam.
seneye o tokenler x10 ya da x100 yaparsa görürüm o arkadaşı Grin söyleyin hemen pes etmesin.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
January 19, 2019, 07:25:18 PM

seneye o tokenler x10 ya da x100 yaparsa görürüm o arkadaşı Grin söyleyin hemen pes etmesin.
Formda para kalmayınca pek insanlar takılmıyor bizim gibileri hobi olarak yine gelir ne var ne yok diye bakar Smiley
Konu yine  fork'a gidiyor  demedi demeyin  Grin
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
January 19, 2019, 07:57:26 PM

Formda para kalmayınca pek insanlar takılmıyor bizim gibileri hobi olarak yine gelir ne var ne yok diye bakar Smiley
Konu yine  fork'a gidiyor  demedi demeyin  Grin
konuların fork yemesi bizim en güzel eğlencemiz Grin baksanıza hiçbir newbie merit almak için uğraşmıyor.
aslx66
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 4

CAT.EX Exchange

View Profile
January 20, 2019, 09:08:21 AM

Güzel başlık. Newbilere merit verilmesi gerçekten hoş olmuş. Gerçi forumda newbieler üvey evlat muamelesi görüyor ama olsun bakalım.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: