Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:36:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık hesap  (Read 283 times)
noktakoymaklazim (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
January 20, 2019, 05:37:09 PM

Kendi kullandığım Hero member hesabımı satmak istiyorum. Neden çok karlı bir işyerinin devrini alacak gibiyim bir miktar açığım kaldı normalde bu fiyatlara satmam ancak bu fırsatı da kaçırmak istemiyorum. Cuma günü cuma namazının çıkışına kadar opsiyon bende o zamana kadar anlaşılmaz ise satış iptal olacaktır. İçinde 40 civarı merit duruyor merit satışı yapmaya çalışanlar varken bu fiyata o merit fiyatı rahatlıkla çıkar yani.

0.225 BTC istiyorum. Çok ama çoook ufak bir pazarlık payı var ve escrow olarak daha önce işlem yaptığım Mesutcan'ı birde kabul ederse EFS'yi kabul ederim. Şimdiden hayırlı haftalar.
mrpro81
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 3

View Profile
January 22, 2019, 04:58:22 AM

12 hayvanlı takvim var, hicri takvim var, rumi takvim var miladi takvim var.
Kum saati , güneş saati, ateş saati var.
Cuma günü cuma namazı bunlar artık çoğu kişi tarafından yenmeyen sübliminal mesajlar.
Çalışan adama satmayı planlıyorsan iş çıkışı, öğrenci adama satmaya çalışıyorsan ders çıkışı saati verirsin.
ama müslüman adamı inancıyla kazıklamaya çalışıyorsan cuma çıkış saati verirsin.
Bu işin gerçeği.
Dolandırıcısın demiyorum ama yazdıklarında bu potansiyel anlam var.
noktakoymaklazim (OP)
Newbie
*

View Profile
January 22, 2019, 11:01:26 AM

Cuma günü cuma namazı bunlar artık çoğu kişi tarafından yenmeyen sübliminal mesajlar.
Çalışan adama satmayı planlıyorsan iş çıkışı, öğrenci adama satmaya çalışıyorsan ders çıkışı saati verirsin.
ama müslüman adamı inancıyla kazıklamaya çalışıyorsan cuma çıkış saati verirsin.
Bu işin gerçeği.

Tüh kusura bakma hocam keşke pazar ayin çıkışına deseymişim  Grin Grin Anlıyorum ne demek istediğini ve hak da veriyorum yani bu forumda nicesini gördük böyle. Bu belirttiğim zaman benim belirlediğim bir zaman değil kısaca bahsetmiş olduğum iş yerinin şimdiki işletmecisinin bana vermiş olduğu süre bu şekilde olduğu için öyle belirttim keşke bu şekilde belirtmeseymişim biraz abes duruyor cuma gününe kadar desem daha doğru olurmuş.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
January 22, 2019, 12:30:27 PM

Bu işin gerçeği.

Tespit gibi tespit...  Shocked
Okuyunca hak verdim hocam. Başlığı açan arkadaşı tanımam etmem, öyle bir düşüncesi vardır da diyemem kesinlikle.  Ama şimdi yazdıklarını düşününce gerçekten de şimdiye kadar ne kazık yediysek bu laftan sonra yemişizdir net... Cool
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
January 23, 2019, 07:22:28 AM

Bu işin gerçeği.

Türkiyede yaşadığımız durumu özetlercesine.
noktakoymaklazim (OP)
Newbie
*

View Profile
January 23, 2019, 10:19:20 AM

Arkadaşlar burada dini kullanmıyorum velev ki en son cumaya gittiğim zamanı bile hatırlamıyorum ve konuyu artık baltalarcasına yorum yapıyorsunuz alıcıysanız yazarsınız alıcı değilseniz yazmazsınız bu kadar basit!
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
January 23, 2019, 07:25:40 PM

Adam gelmiş Escrow var demiş gelen giden adama saldırmış. Escrow koymayandan korkun bu adamdan değil
noktakoymaklazim (OP)
Newbie
*

View Profile
January 24, 2019, 03:47:17 PM

Hesabın fiyatını 0.2BTC ye çekiyorum yarın saat 10'a kadar. 10'a kadar alıcı çıkmadığı taktirde satış iptaldir.
noktakoymaklazim (OP)
Newbie
*

View Profile
January 25, 2019, 10:05:16 AM

Satış iptaldir. Demek ki neymiş bizim insanımız ölücüymüş değerinin kat kat altında olduğunda sazan gibi atlayıp dolandırılmayı hakediyormuş sadece bundan anlıyorlarmış.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: