Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:20:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
Author Topic: Türkiye’de Faaliyet Gösteren Kripto Borsalarının Listesi  (Read 2246 times)
ozgulek
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
March 17, 2020, 08:36:05 AM
Last edit: March 17, 2020, 10:55:11 AM by ozgulek

"fakat sistem yönetimi ve müşteri desteği noktasında çuvallıyorlar. Sanırım hazır script ile yola çıkan bazı yeni borsalar parayı vurup kaçma derdindeler. " aynen mesela ve bazı borsalarda destek kısmında çok sorun yaşayan arkadaşım var. Ben şahsen Koineks'e üyeyim gerçi şimdi Thodex diyoruz heralde. Binance gibi o da global artık belirteyim ve katılıyorum dediklerine ve yeni yeni gördüm Thodex'in değişiminde yanında gelen avantaj dedikleri o güzellikleri  Grin sen ne düşünüyorsun ve hangi borsayı öneriyorsun tabi Thodex mobil uygulama onayını hala alamadıkları için bi tık gerideler ama bence Binance'nin yerel olmasını beklemektense hem yerel hem de globali seçmeniz iyi gibi. Bi de komisyonu duymuşsundur ya ilk gördüm dedim şükür çoğu borsayı biliyosundur  şu yeni olanları da komisyon diye paranın yarısını alıyolar, bak sen beni dinle  Grin burda yeniyim diye takmamazlık yapma bi gez en azından sitede istersen link atayım (sorun olmaz heralde) bi bak üye değilsen

Bu sürükleyici anlatımın ve tarafsız değerlendirmenle beni ikna ettin dostum, artık ben de thodex'teyim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  

Jump to: