Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:25:08 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Fork'a kadar fiyatlanma nolur? Benim Fikrim :  (Read 326 times)
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 02, 2019, 02:07:18 AM

Piyasaya fork muhabbeti güzel bir hava getirmişti. Sonra erteleme kararı gelince eth gibi tüm coinler de saldı.

bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
February 02, 2019, 05:11:31 AM

fork muhabbetine son 10 gün kala baslar yükseliş forktan sonra yine BTC baglı olarak yoluna devam eder gibi görünüyor en azından kendini kanıtlayana kadar öyle olacagını düşünüyorum.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
February 02, 2019, 07:38:05 AM

Evet 10-15 gün kala fiyatlanmaya başlayabilir.Ona göre pozisyon almak lazım.Ama insan yinede tereddüt ediyor Btc izin vermeyebilir.Btc'nin düşüş haftasına denk gelirse toparlanması zor olabilir.Piyasayıda iyi takip etmek gerekir.

████████████         AVXChange         ████████████
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 02, 2019, 09:29:24 AM

onumuzdeki hafta itibariyle etherde durmanın faydalı olacagını düşünüyorum. Piyasayı hareketlendirecek sey bu olabilir. Btt icosu ve sonra acılan tahtasında nasıl hareketler oldugunu gördük millet hareket olsun hemen trade e baslıyor.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
February 02, 2019, 10:42:50 AM

Fork Durumu Ethereumu birazda olsa yükseltmeye yetecekti.Ancak Fork ertelendi haberi yüzünden Ethereum kendini bir türlü toparlayamadı.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
February 02, 2019, 06:26:31 PM

Uzun zamandır fork ve eth fiyatı nasıl olacak muhabbeti var tam bir artış yaşayamadı eth, fork ertelenince de hatta biraz düştü. Bakalım tekrar bir yükseliş olacak mı?
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 03, 2019, 02:39:59 AM

Ocakta olacak fork olmadı onlara göre açık vardı bana göre baktılar fiyatlanma olmuyor bahane uyduralım ileri tarihe alıp fiyatlanmayı yapalım dediler çünkü gerçekten hiç bir etkisi olmadı ethereuma fiyatı normaldi piyasa düzelebilir şimdikine nazaran o zaman yükselebilir ethereum.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 03, 2019, 06:22:29 AM

Dün başladı yükseliş farkındaysanız.Diğer altlar komple dağılırken ETH iyi direndi.%2 gibi bir artış yapmış ve bence bu devam edecek gibi gözüküyor.ETH sağlam durdukça gelişler artacaktır.Güncellemenin getireceği avantajı kaçırmak istemeyenler zamanla çoğalacaktır.
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
February 03, 2019, 06:37:58 AM

Grafik işinden anlamıyorum ama şunu söyleyebilirim ki Ethereum bu forklar sonucu başarılı bir sistem geçişi sağlarsa ardından fiyatında ciddi yükseliş olabilir. Ancak yine de her şey sistemin ne kadar stabil çalışacağıyla alakalı sanırım.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
February 03, 2019, 07:52:10 AM

Bence de ciddi bir yükseliş gelecektir.Eth son derece iddialı giriyor 2019 yılına.Güncelleme başarılı devam ederse fiyatta müthiş yükselmeler görürüz.

████████████         AVXChange         ████████████
ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
February 03, 2019, 10:14:44 AM

Ethereum Forku halen gerçekleşmedi.Fork olsaydı eğer Ethereumda azda olsa biraz artış olabilirdi.Çünkü kaç aydır Ethereum bir türlü toparlanamadı.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
February 03, 2019, 04:13:26 PM

fork gerçekleşene kadar ufak ufak düşmeye devam edecektir bence ethereum da diğer coinler de. forktan sonraysa ufak bir ralli olabilir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 03, 2019, 07:56:16 PM

Son dönemde TRX olsun Waves olsun güzel hareketler yaptılar. Waves kendisinden beklenmeyecek yükselişlerde yapmıştı. Ama total olarak durgunluk var haliyle çünkü piyasa Bitcoin'e dayalı hareket ediyor. Eth forku bir nevi olumlu etki yaratacaktır. Ben genel olarak yatırımları şu an diplerde olduğunu ve fork ile yukarı yönlü hareket edeceğini düşündüğüm Ethereum'a yapıyorum.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
February 03, 2019, 08:41:53 PM

Fork gelmeden bir hafta önce yükselişler başlar duruma göre ilerler. Tabi herhangi bir erteleme olmazsa eger. Son zamanlarda ertelemelere alıştık artık.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
February 03, 2019, 08:43:24 PM

Ethereum Fork muhabbeti yüzünden çok büyük yara aldı. Bu yüzden fork muhabbetlerinin bence habersiz olması daha güzel olur.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Dogan86
Full Member

Merit: 140

View Profile
February 03, 2019, 08:47:46 PM

Şu fork olayını bir türlü beceremediler ertelendikçe güven sarsıyor diye düşünüyorum. Umarım fork tekrar ertelenmez ve fiyatlanmasını sağlar çünkü güvenli liman olarak zaten haddinden fazla değer kaybetti.

Bitcoin / Ethereum / Monero
yusufmirza
Member
**

Merit: 19

View Profile
February 04, 2019, 08:20:51 AM

Fork aylardır sürümcemede kaldı buda eth'ye zarar veriyor.Bir an önce çıkıp yoluna bakmalı.ETH bana göre fork yaklaştıkça yükselmeye başlayacaktır.Şu anda hiç tepki vermemesi şaşırtıcı.23 gün gibi bir zaman kaldı.Böyle giderse fazla bir etkisi olmayacak gibi gözüküyor fiyata.Fazla bir etkisi diyorum azda olsa olabilecektir.Fomay girecek mi girmeyecek mi göreceğiz.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
February 04, 2019, 05:34:00 PM

Piyasanın izin verdiği ölçüde yukarı yönlü harekete devam eder. Fork 40 kez fiyatlandığı için bu defa umursanmaz diye düşünmekten de alamıyorum kendimi.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
February 04, 2019, 06:07:41 PM

Yatırımcılarda büyük bir güvensizlik oluştuğu için belki de fork kesinleşene kadar herhangi bir etkisi olmaz sonuçta defalarca ertelendi herhangi bir heyecan uyandırmayabilir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 04, 2019, 07:17:37 PM

Enteresan bir şekilde kısa bir süre kalmasına rağmen herhangi bir fiyatlama başlamadı, globalde adı bile anılmıyor.
Erteleme ethereum imajına zarar verdi.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: