Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:46:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: everyone good bye  (Read 308 times)
arastiranadam (OP)
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 4

View Profile
January 23, 2019, 08:28:22 PM
Last edit: August 31, 2020, 08:46:58 PM by arastiranadam

everyone good bye
1715366772
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715366772
Reply with quote  #2

1715366772
Report to moderator
1715366772
Hero Member
*

Ignore
1715366772
Reply with quote  #2

1715366772
Report to moderator
1715366772
Hero Member
*

Ignore
1715366772
Reply with quote  #2

1715366772
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
January 23, 2019, 08:48:58 PM

Wan güzel coin de burada öyle iddialı konuşmak doğru değil.1 sene sonra kim öle kim kala.Neo da Eth de aynı şekilde x15 yapma potansiyelinde.Mevzu dedim demek değil şu an ne yapıyor olduğu.Ekip çalışıyormu proje ilerliyor mu bunlarla gel bize herkes faydalansın.

Oracolcoin XOR         
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 23, 2019, 09:27:30 PM

Arastiranadam bunu arastirmana gerek yok. Ha bitcoin 25 bin dolar olacak demişsin ha wan. Ayrıca sana silah mı dayadilarda  burada ara sıra çıkıp token ya da coin adı paylaşıyorsun.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 23, 2019, 09:33:07 PM

Titticoin kubera ne oldu bunlara. Baktın olmadı şimdide adam akıllı projelere tahminde bulunmuşsun. Cryptopia gitti yobitte paylaş 1 Satoshi lik coin
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 24, 2019, 04:14:13 AM

Durmuş saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir. Tebrikler ilk defa mantıklı bi şey yazdın Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
January 24, 2019, 06:38:47 AM

gecenlerde bunlara türkce community acildi, 2 tane lavuk admin orda.
Illaki shil yapacaz diye ugrasiyorlar.
WAN tamam iyide, kripto piyasasi iyi durmuyor suan, onlarin kurdugu sistemi ilk kullanici gerekli. adamlar bosuna 2019 sonuna kaydirmamis planlarini. simdiden bu fiyat bir daha gelmez diye al diyen adam kendisi x2 de satar zaten.
Birde orda bir kac arkadaslarinida eklemisler, ben 5bn marketcap, 50$ bekliyorum diyorlar.
WAN bu yilin sonuna 2$ olursa tamam inanirim, oda 200mn $ yapar. Ilk 50 deki coinler bile suan 100mn $ yapmiyor.
Tezos 250mn $ a indi...falan filan.
WAN'i 0.15$ dan toplarsiniz eger biraz daha sabir edersen.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 24, 2019, 07:06:16 AM

Durmuş saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir. Tebrikler ilk defa mantıklı bi şey yazdın Smiley

Aynen hocam. Demek ki arastiranadam bir kere daha düzgün bir coin paylaşacak. Bu arkadaş sanki bot gibi birşey 40-45 günde bir coin paylaşıyor sağolsun.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 24, 2019, 07:07:31 AM

Bu piyasada olmayacak bir şey yok, her an her şey olabilir. Fakat son bir yıldır içerisinde olduğumuz ve bir türlü içinden çıkamadığımız ayı piyasası devam ettiği sürece bu tür atraksiyonların olma ihtimali gerçekten çok zayıf.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
kurcalas
Member
**

Activity: 378

View Profile
January 24, 2019, 07:30:49 AM

Selamlar, uzun analizler yapıp araştırmaları döktüğüm yazılarda küfürler yiyorum. O yüzden sadece bunu bilin istiyorum, detayları yazmıyorum.

Wanchain şuan $0,316248 - 8842 satoshi civarında ve rank sıralaması 98!

ben 1 yıl içinde ilk 10'a gireceğini ve değer olarak 10-15 kat artacağına inanıyorum ve olacak! Bekleyip görün, araştıran adam demişti deriz ins.

https://coinmarketcap.com/currencies/wanchain/

YTD

10-15 kat arası artacaksa hepimiz alalım bekleyelim. Değerlendirme yapmanıza kimsenin küfür hakkının olmadığını düşünüyorum. İsteyen okur, faydalanır isteyen okumaz bu kadar basit. Ben kısa vadede 10 kat artabileceğini sanmıyorum. Özellikle Bitcoin ve major coinlerin piyasa durumu düzelene kadar. Onun ardından, bugün piyasada hiç beğenmediğimiz coinler 100x bile yapabilirler. Wanchain'de o zaman bir yükseliş gösterebilir
akgandalf
Member
**

Activity: 812

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 24, 2019, 08:18:59 AM

Selamlar, uzun analizler yapıp araştırmaları döktüğüm yazılarda küfürler yiyorum. O yüzden sadece bunu bilin istiyorum, detayları yazmıyorum.

Wanchain şuan $0,316248 - 8842 satoshi civarında ve rank sıralaması 98!

ben 1 yıl içinde ilk 10'a gireceğini ve değer olarak 10-15 kat artacağına inanıyorum ve olacak! Bekleyip görün, araştıran adam demişti deriz ins.

https://coinmarketcap.com/currencies/wanchain/

YTD

10-15 kat arası artacaksa hepimiz alalım bekleyelim. Değerlendirme yapmanıza kimsenin küfür hakkının olmadığını düşünüyorum. İsteyen okur, faydalanır isteyen okumaz bu kadar basit. Ben kısa vadede 10 kat artabileceğini sanmıyorum. Özellikle Bitcoin ve major coinlerin piyasa durumu düzelene kadar. Onun ardından, bugün piyasada hiç beğenmediğimiz coinler 100x bile yapabilirler. Wanchain'de o zaman bir yükseliş gösterebilir

İnsanlar durduk yere paylaşım yapana kufretmiyor hocam. Bu arkadaş genelde cryptopia dan 1-2 satoshilik coin ya da token söylüyor. Hedef veriyor 10-12 olunca satarsiniz diye. Nerede siktiriboktan token varsa paylaşıyor. Millet elestiriyor. Tabi küfreden de mevcut. Bu arkadaş ta nerede hacimsiz token varsa 2 ayda bir çıkar.

Paylaştigi coinler titti coin. Kubera vs vs aç bir bak yazılanlara.

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 24, 2019, 02:43:18 PM

Yine bizim eleman gelmiş .Cryptopia kapandığı için orada araştırma yapamıyor herhalde. Piyasa düzelmezse isterse ilk 3 e girsin bir şey olmaz bu coinden.
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
January 25, 2019, 01:16:31 PM

gram ciddiye alınmadığın halde, sürekli yeni başlıklarla karşımıza çıkman gerçekten hayret verici. Azmini takdir ediyorum.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
January 25, 2019, 01:46:40 PM

Wanchain hakkında pek bir fikrim yok açıkçası, iyi de olabilir bilmiyorum. Bu tarz başlıklar şöyle bir duruma benziyor: Düşmekte olan bir uçak var ve insanlar uçakta herhangi bir yerlere tutunmaya çalışıyorlar ama zaten tutunduğumuz şey düşüyor!! BTC daha da düşerse x bir coinin ne yaptığının hiçbir önemi yok!!!
mahmuterdem
Jr. Member
*

View Profile
January 25, 2019, 01:59:48 PM

gram ciddiye alınmadığın halde, sürekli yeni başlıklarla karşımıza çıkman gerçekten hayret verici. Azmini takdir ediyorum.

yok, bence bu eleman WanChain türkiye grubunda admin oldu
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
January 25, 2019, 04:12:41 PM

Neden ilk ona girecek? Mesela zil değil de neden wan girecek argümanlarını da ekler misin? Böyle o olacak bu olacak demek insanların günahına girmek doğru mu?
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
January 25, 2019, 04:25:09 PM

Bitcoin 1 dolar olacak eta 1. sıraya gelecek neo 0.0002 dolar olacak ethereum her yerden delist olacak. Aha buraya yazıyorum. YTD

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
mahmuterdem
Jr. Member
*

View Profile
January 25, 2019, 04:46:45 PM

Bitcoin 1 dolar olacak eta 1. sıraya gelecek neo 0.0002 dolar olacak ethereum her yerden delist olacak. Aha buraya yazıyorum. YTD

sonunda dogruyu yazan birisi geldi
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
January 25, 2019, 05:08:19 PM

Herkes sallıyor ne ala. İnanın burada olmak hepimizin psikolojisini bozuyor. Keşke bountyler için girip yazmak zorunda olmasaydık da uzak kalabilseydik bu yalan dolandan.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 25, 2019, 06:05:09 PM

Wan güzel coin de burada öyle iddialı konuşmak doğru değil.1 sene sonra kim öle kim kala.Neo da Eth de aynı şekilde x15 yapma potansiyelinde.Mevzu dedim demek değil şu an ne yapıyor olduğu.Ekip çalışıyormu proje ilerliyor mu bunlarla gel bize herkes faydalansın.

Hala ethnin buradan x15 yapması gibi hayaller kurabilenleri ve bu umudu taşıyanları görmek güzel.

...
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 25, 2019, 06:10:25 PM

Neden ilk ona girecek? Mesela zil değil de neden wan girecek argümanlarını da ekler misin? Böyle o olacak bu olacak demek insanların günahına girmek doğru mu?

Çok basit.
Binance walletında wanchain var. Buna güvenerek söylüyor.
Yeni moda zaten o cüzdana bakıp yorum yapmak oldu. Normalde yorumlarını Sevdiğim(analizleri tutmasada) makinvest bile bu yöntemle öneri yapıyor.

Kimseninde başkaca bir dayanağı yok. Kimse proje falan filan ayaklarına milleti keklemeye çalışmasın.

...
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: